Най-странните и смешни имена - 10

  • 40 889
  • 393
# 225
Едно момиче в селото на баба ми се казваше Минета /с извинение/. Учудих се от разширените очи на вуйчо ми, като споменах името й /тогава съм била 7-8 годишна/. Минаха години докато си обясня реакцията му.
слъчево синьо, Grinning Grinning Grinning ако знаеш само как ме разсмя!Не бях го чувала това име до сега.Явно на родителите и' много им е харесвало...името де Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 226
Буря Куртакова - съвсем реална персона, представител на Chanel за България Grinning
Виж целия пост
# 227
Ето и една интересна статия  Grinning



http://skandalno.net/%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8% … %D0%B4%D0%BE-5757
Виж целия пост
# 228
Имам чичо, който от Нивелин се прекръсти на... Ноню  Peace
Виж целия пост
# 229
Имам чичо, който от Нивелин се прекръсти на... Ноню  Peace
На това му се казва от трън, та на глог  Grinning. За да не е само спам - последните две имена, които ми се строиха странни - Мийко и Конда, и двете са мъжки имена.
Виж целия пост
# 230
реален човек от вчера лично проверен в докумнта му за самоличност Коньо Конев  Joy
Виж целия пост
# 231
сем. Мъдирозови
сем. Богови
Виж целия пост
# 232
Съседката наша се казва...Матка. Laughing имах съученик на име Кудрет,а също и един Невелиян.Секретарката на кмета се казва Чешмеджиева newsm78 чешми ли е правил дядо и?!А бе изобщо странни имена имаме българите!Леле,сещам се за един даскал Козимечков newsm62 ,а кажете сега от къде  тая фамилия! Rolling Eyes
ако Кудрет е от турски произход,няма нищо странно,напротив името има много хубаво значение:
Кудрет-сила,мощ,заможност,богатство,естество,натура

познавам баба Вида и баба Занка,звучат ми странно  newsm78
Виж целия пост
# 233
баба Зана- сигурно идва от Сузана и е побългарено.
Баба Дуда, роднина на мъжа ми.
Виж целия пост
# 234
А, сетих се за баба Маранта и Диаманта.
Виж целия пост
# 235
Пици Пеевски  Grinning Grinning току що имаше интервю с него по БТВ,кондуктор в БДЖ
Виж целия пост
# 236
Пици Пеевски  Grinning Grinning току що имаше интервю с него по БТВ,кондуктор в БДЖ

Тъкмо щях да го пиша! Много странно име newsm78
Дали е сборно или е изцяло на някой?... newsm78
Виж целия пост
# 237
Цитат
сем. Мъдирозови
Joy
Виж целия пост
# 238
Цитат
сем. Мъдирозови
Joy

А стига бе, това наистина ли е истина?  Joy

Аз пък познавам семейство Горица и Алипия (Алипия е мъжът  Crazy ). Дъщеря им се казва Анриета.
Виж целия пост
# 239
Joy Joy Фаворит ми е!
Акушерката, при която раждах, се казваше Крушка. Съседка ми е  Peace
В родния ми град знам жена, наречена Коронка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия