Пазаруване от френски сайтове

  • 64 598
  • 743
# 135
Момичета, помогнете ми... Не мога да намеря клиентския си номер в сайта на Ив Роше... И в мейла няма такъв номер или аз не го виждам?
Виж целия пост
# 136
Да помоля за малко помощ.
Харесала съм си парфюм от сайта на Ив Роше,но нещо не мога да разбера,дали цената е за 2 бройки http://www.yves-rocher.fr/control/eau-de-parfum-evidence-50ml/?cmSrc=Category  ? ПО -голямото количество е с по-ниска цена http://www.yves-rocher.fr/control/eau-de-parfum-100-ml/?cmSrc=Category   newsm78
Виж целия пост
# 137
Да помоля за малко помощ.
Харесала съм си парфюм от сайта на Ив Роше,но нещо не мога да разбера,дали цената е за 2 бройки http://www.yves-rocher.fr/control/eau-de-parfum-evidence-50ml/?cmSrc=Category  ? ПО -голямото количество е с по-ниска цена http://www.yves-rocher.fr/control/eau-de-parfum-100-ml/?cmSrc=Category   newsm78
Ако поръчаш 2 броя, получаваш още 2 като подарък, отделно подарък по избор + още един подарък за поръчка над 35 евро.



А разфасовката от 100 мл е по-евтина защото е намалена с 50% в момента.
Виж целия пост
# 138
Мерси Еве  bouquet.

За парфюма от 100мл,също дава 2 подаръка.

Още един въпрос ,на 3 стъпка (доставка) нищо не трябва да променям нали?

Дали няма да стане проблем когато адреса на фактуриране съвпада с този на доставка и все посредника?
Виж целия пост
# 139
misleto, пусна ли парфюма? Ако още не си - получих оферта с ларедутската си пратка - кода е H1364
Доколкото разбрах се въвежда тук . После има 1 поле с текст "Saisissez ci-dessous les codes vignette ou les références des articles que vous avez sélectionnés " - там въвеждам съответния номер от офертата : 1S e на парфюма - излиза на цена от 16 евро 50 мл. Подаръците са по избор спортен сак или 3 мостри, + спирала за обем, а за поръчка над 15 евро и четка за коса с огледало.

И аз се чудя за адресите на фактуриране и доставка, дали няма да създадат проблем?
Виж целия пост
# 140
Моят адрес френски - няма начин въвежда друг - и плащам директно с карта, на името на мъжо, няма никакви проблеми.

Оферта от Ив Роше
http://m.newsletters.yves-rocher.fr/nl/jsp/m.jsp?c=b0303b9c05af3 … fT0xHQUBBQlYuQkc=
Виж целия пост
# 141
vishenka, благодаря    Hug

А доволни ли сте от продуктите на ив роше, досега нищо от марката не съм ползвала? Като качество с кои бихте ги сравнили примерно - нивеа, гарниер, лореал, виши   
Виж целия пост
# 142
sunlight- мерси за кода,но най-на сметка ще ми излезе този от 100 мл.

Да попитам отново,че днес ще пускам поръчка. В 3-та стъпка за доставката,нещо променя ли се или се разбира по подразбиране доставка до адрес?
Виж целия пост
# 143
sunlight, Аз съм ползвала доста неща на Ив Роше и съм доволна. Много. Това е "растителна козметика", много чиста - говоря за кремове за лице, за крака, тоалетни млека и др. подобни. И от парфюмите им съм доволна. Не мога да се произнеса обаче за декоративната козметика, не съм ползвала сенките им, лаковете и червилата. За сравнение с нивеа, гарниер, лореал, виши - какво да кажа: Ив Роше имат претенции, че не са "химизирани" и според мен е така! Peace
Виж целия пост
# 144
sunlight- мерси за кода,но най-на сметка ще ми излезе този от 100 мл.

Да попитам отново,че днес ще пускам поръчка. В 3-та стъпка за доставката,нещо променя ли се или се разбира по подразбиране доставка до адрес?

нищо не е нужно да променяш...по дефолт си излиза колисимо - първата опция, но аз винаги си проверявам, за всеки случай...парфюмът, който си избрала е страхотен, един от най-любимите ми...това в случай, че не ти е познат... Peace
за марката само хубави неща мога да споделя.....успех... Peace
Виж целия пост
# 145
Amen - благодаря.
Опитвам се да си намеря клиенския номер,за същия сайт yves rocher,но до сега само разбрах,че го пращат на хартиена бланка. Някой дали го е открил и на сайта им?
Виж целия пост
# 146
Amen - благодаря.
Опитвам се да си намеря клиенския номер,за същия сайт yves rocher,но до сега само разбрах,че го пращат на хартиена бланка. Някой дали го е открил и на сайта им?

И аз вчера с това се борих. Не го отрих нито в мейла за регистация, нито в следващия, който подтвърждава поръчката. Писах да ми го пратят. Днес сутринта ми отговориха.
После като получих мейл, че поръчката ми е предадена на куриер, имаше и клиентски номер в писмото.
Ако ти трябва, за да пишеш на транспортната фирма, изчакай този мейл и там ще го има.
Виж целия пост
# 147
На мен от 3suisses са ми изпратили реклама на Yves Rocher, в плика имаше разделител за книга, ароматизиран точно с този парфюм, на мен страшно ми допадна също   Peace
Виж целия пост
# 148
Amen - благодаря.
Опитвам се да си намеря клиенския номер,за същия сайт yves rocher,но до сега само разбрах,че го пращат на хартиена бланка. Някой дали го е открил и на сайта им?

И аз вчера с това се борих. Не го отрих нито в мейла за регистация, нито в следващия, който подтвърждава поръчката. Писах да ми го пратят. Днес сутринта ми отговориха.
После като получих мейл, че поръчката ми е предадена на куриер, имаше и клиентски номер в писмото.
Ако ти трябва, за да пишеш на транспортната фирма, изчакай този мейл и там ще го има.

В това писмо имаше ли номер на пратката  ? Получих писмо от тях с номер на поръчката и клиенския ми номер,но нямам номер за проследяване.
На мен от 3suisses са ми изпратили реклама на Yves Rocher, в плика имаше разделител за книга, ароматизиран точно с този парфюм, на мен страшно ми допадна също   Peace

Аз точно от тези реклами се зарибих по този парфюм Mr. Green.
Виж целия пост
# 149
Е сеге почнаха проблемите с Daxon. smile3511 В суивито ми има такава от днес, която не е моя. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия