Пазаруване от френски сайтове

  • 64 602
  • 743
# 180
грешка при правописа- не предлагат тази услуга   Blush
Виж целия пост
# 181
Още един код за 15 евро без минимална сума в Даксон - 7510 доставка 2 евро и подарък - la chaine compacte Lecteur CD - Radio - Horloge - Rеveil
Уловката е, че 15-те евро ги намаляват в следващата поръчка...

http://www.daxon.fr/page/landing-7510.htm?CodeAva




Pas disponible immédiatement
не било налично веднага, казва гугъла, дали ще го има някога, че мъжа ми ме засили да го поръчвам
Виж целия пост
# 182
Подарък от Даксон - халат за баня+2 тривки+2 кърпи и -25% от новата к-я... код 5760
 http://www.daxon.fr/page/landing-5760.htm?CodeAvantage=5760& … pid=EMF0380033001



Виж целия пост
# 183
Мдаааа  получих отговор от ФРАНСЕТО че за момента ни предлагат посредничество, а от PETIT SOLEIL НЯМАМ ВСЕ ОЩЕ ОТГОВОР    Cry
Да се надяваме че скоро ще ме "отразят"  и мен!
Petit Solieli, вече работи /поне поръчването от саитове вместо вас/. Имайте впредвид, че ако желаете да поръчате от тях неща, от който и да било френски сайт, за сума под 25е, ще ви пойскат за услугата 4.50е (отделно си е доставката до Бг) Преди бяха на процент от сумата, сега -това е положението  
ПП Дано скоро даксон въведат Пейпал плащане  Cry
Виж целия пост
# 184
Ако някой иска да ми помогне да поръчам от даксон /защото не ми се дават 4.50е на превозвача / за сума под 25е.
ПП  ще преведа сумата предварително. Дано не ме изтрият. Пишете ми ЛС.
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 185
Ако някой иска да ми помогне да поръчам от даксон /защото не ми се дават 4.50е на превозвача / за сума под 25е.
ПП  ще преведа сумата предварително. Дано не ме изтрият. Пишете ми ЛС.
Благодаря   bouquet

Доколкото разбрах, сайта не "харесва" дебитна карта на ДСК. Моята е именно такава...  Confused
Ако с нещо друго мога да помогна, свиркай.
А има още няколко кода и тънкости, които установих  и ми трябва време да ги асимилирам...
Виж целия пост
# 186
Аз съм с Виза на ПИБ, ама е дебитна, редовно чета темата и някъде беше споменато, че само с кредитна карта ще приеме и обработи плащането... Иначе където има пейпал само с него плащам, ама вече се опитах и в quelle.fr и не става с моята карта.
ПП с нея си пазарувам от много време в ларедут и в 3суисес, откакто има превозвач Simple Smile
ПП Еве, много си мила   bouquet
Виж целия пост
# 187
Значи Квеле-то не ми прие и кредитни карти - 2-3 на различни банки, там проблемът май е в българската карта, а не дали е кредитна или дебитна...
За Даксон ще ти пусна лично съобщение Simple Smile
Виж целия пост
# 188
Значи Квеле-то не ми прие и кредитни карти - 2-3 на различни банки, там проблемът май е в българската карта, а не дали е кредитна или дебитна...
За Даксон ще ти пусна лично съобщение Simple Smile
Не е, че са български, ами че не са френски май. С италианска карта пак отказаха от Квелето!  #2gunfire
Но и много французойки се оплакват, че си правят каквото си искат... Заменят или изобщо не пращат подаръците... комуникацията им бела ужасна. По телефона се държали ужасно с клиентите.. Като ги чета, ЛР са песен направо.  Laughing
И като че ли правилото за подаръците и в двата сайта е, че трябва да се поръчва веднага, докато е още "топъл" кода. После става мазало и отказват наред.

В Даксон примерно, като се сложат неналичните тривки или друг евтин артикул, който не е наличен, и подаръка става неналичен. Има едно герданче от 1 евро - 4613.657 Код 2599 дава подарък - долен чаршаф(без ластик и 2 калъфки за възглавници), но подаръка го дава неналичен...
Като добавим нещо налично, например това - 4613.681 за 2.50, тогава и подаръка е наличен и има БД до фр адрес.
Виж целия пост
# 189
Значи да не ме е яд за Квелето... Laughing Бях харесала там няколко нещица, ама не толкова, че да им бера нервите.
Изчаквах малко да дам отзивите си за Даксон, ама за да не оспамвам темата - засега нещата са така:
пуснах поръчка на 3-ти, на 5-ти вече имах колисимо номер, в сайта поръчката се е придвижила на 3-та стъпка от общо 4 ри и очаквам до ден-два да я доставят до превозвача, ако хване  и курс навреме може да се окаже, че за около 2 седмици ще я получа. Дотук добре, ама много хубаво, не е на хубаво, както казват хората Simple Smile и тук идва НО-то - поръчката ми върви на друго име. Жив късмет, че познавам "титуляра" и ще си я получа Simple Smile без допълнителни обяснения с превозвача..
Виж целия пост
# 190
Късмет-че, ще чакаме отзиви...  Wink С каква карта плати?

Ето "далаверка" от даксон:




Ето и подаръка:
Виж целия пост
# 191
Късмет-че, ще чакаме отзиви...  Wink С каква карта плати?

Кредитна Виза на Пиреос.
Обикновено обаче ползвам виртуална Виза на Юнион - с изключение на Квеле друг отказ не съм имала с нея.
Виж целия пост
# 192
Искам да попитам тези от вас, които поръчаха от Даксон, блокираха ли ви парите?
Аз се престраших  да пусна една мини поръчица, но нямам блокирани пари... Thinking
99% съм сигурна, че ще ми я откажат... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 193
Аз направях поръчка от Ив Роше - но не от магазин, а с кода от хартиена брошура. Също 2 дена ни вест ни кост, дори пари не блокирани, нямах подтвердителен меил. А след 2 дена пари изтеглени newsm78 И точно сума за поръчка. ще надявам се да престигне поръчка, и че парички истеглени точно от този сайт а не Утишли на майната им #Crazy
Виж целия пост
# 194
Аз направях поръчка от Ив Роше - но не от магазин, а с кода от хартиена брошура. Също 2 дена ни вест ни кост, дори пари не блокирани, нямах подтвердителен меил. А след 2 дена пари изтеглени newsm78 И точно сума за поръчка. ще надявам се да престигне поръчка, и че парички истеглени точно от този сайт а не Утишли на майната им #Crazy

vishenka не се притеснявай, всичко е наред. От Ив Роше понякога нетеглят парите веднага, дори не ги блокират веднага. Аз също поръчах от хартиения каталог преди месец и сега поръчката ми е в СФ, още СД я гушкат, но се надявам скоро и аз да стигна до нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия