Пазаруване от www.asos.com - 15

  • 35 816
  • 776
# 120
И аз да се похваля с получена поръчка само с форумското яке (пухенката). Ами малко ми теснее в раменете, по принцип нося по френската номерация 34 от това поръчах 6-ца. Но ще си го нося и така.
Светле ама много лошо направи!  Money  Вече си харесах обувки и аз от там! Даже ако имаш възможност да пуснеш една темичка за този сайт.  Hug Доста хубави неща има! Спрях да кисна денонощно в ларедута, на  мъжо тамън му олекна ама сега ще му призлее отново!  Mr. Green
Виж целия пост
# 121
Момичета ако някой иска да се оттърве от ленената рокля 10-ка съм насреща  Peace
Виж целия пост
# 122
Не разбирам защо е тази паника?  newsm78
8-10 работни дни, че и повече, вярно, че не е малко за пратка от ЮК, но не е невъзможно.
Един пакет от фрагрансдайрект го чаках 3 седмици и си дойде.
Виждам доста бивши ларедутки тук и се чудя, след тази школовка не сте ли свикнали вече Mr. Green
Виж целия пост
# 123
Не разбирам защо е тази паника?  newsm78
8-10 работни дни, че и повече, вярно, че не е малко за пратка от ЮК, но не е невъзможно.
Един пакет от фрагрансдайрект го чаках 3 седмици и си дойде.
Виждам доста бивши ларедутки тук и се чудя, след тази школовка не сте ли свикнали вече Mr. Green


Точно!  Peace
Пратката ми от 1-и пристигна на 11-и.
Сега очаквам от 4-и, но вчера все още я нямаше.
Не бързайте чак толкова много, момичета!
Виж целия пост
# 124
red shoe , аз вече казах моя мотив за притеснение. За 3 години и вероятно стотици пратки - от ларедут нямам нито една изчезнала. От асос за 2 месеца и 4-5 пратки една вече липсва. И сега още две, които много силно подозирам, че също няма да стигнат до мен. Иначе не ги бързам, въпросът е, че нещо много тенденциозно липсват пратки от Асос, по мои наблюдения.  Peace
Виж целия пост
# 125
Не че не случва да се загуби нещо но в повечето случаи, по мои наблюдения, в постовете си момичетата споделят че или поръчват /наново, като мен  Mr. Green/ и после идва и отписната , или възстановяват им парите и след няколко дни идва и "изгубения" колет.  Peace но не е изключено на вашия клон да има някоя крадлива маймунка /пощенския имам предвид/  Mr. Green
Виж целия пост
# 126
red shoe , аз вече казах моя мотив за притеснение. За 3 години и вероятно стотици пратки - от ларедут нямам нито една изчезнала. От асос за 2 месеца и 4-5 пратки една вече липсва. И сега още две, които много силно подозирам, че също няма да стигнат до мен. Иначе не ги бързам, въпросът е, че нещо много тенденциозно липсват пратки от Асос, по мои наблюдения.  Peace


Да, и това е вярно!
На мен първата ми пратка след година и половина-две непоръчване от Асос изчезна безследно.
Виж целия пост
# 127
Ще видим. Силно се надявам да дойдат. За какво за ми парите, като нещата ги няма вече. Sad
Виж целия пост
# 128
А при мен стои друг проблем, върнах 2 пакета в един и същи ден и час, единия не харесан, другия грешен артикул, единия дойде, другия още не  Thinking С тези пощи и аз се притеснявам. Как ще им докажа че съм го изпратила  ooooh!
Виж целия пост
# 129
Aз подозирам, че по-често изчезват малките пратки - я с бельо, я с бижу, я с тънка рокличка. (на мен ми изчезна пратка с една копринена рокличка, която със сигурност опакована е била с миниатюрни размери) В Ларедут почти никой не поръчваше само по едно нещо и нещата си пристигаха в големите кашони, или пакети.
Виж целия пост
# 130
Изчезналата беше наистина само едно панталонче, но тези и двете са обемно, даже едната доста.  Confused
А от Ларедут с БД редовно съм поръчвала по 2 тениски, така че съм имала и съвсем малки пакети.
Виж целия пост
# 131
Получих поръчки шипнати на 05.07.
Тази рокля http://www.asos.com//Miss-Sixty/Miss-Sixty-Eddie-Ruffle-Hem-Dres … .aspx?iid=1067449 Харесва ми, отговаря точно на снимката(само розовото е по-тъмно). Аз я взех за 10 лири и си заслужава определено.
Тези бикини - красиви са и изпипани изглеждат. Ще видим след няколко пранета … .aspx?iid=1127350 в синьо. ХУбав е и за парите си струва, но чак невероятен не е. Момичета се оплакаха че ръкавите му са дълги, а аз ликувам защото на мен все са ми къси ръкавите  Laughing а тези са точно. Аз толкова исках на Чили Пепъра, че още не мога да го прежаля.(Ако някой има 10 или 12 и иска да ми го бутне да ми пише  Wink)
Виж целия пост
# 132
Та-дъ-ъм!!! Mr. Green - любимо място ми е и за пазаруване на живо, когато съм в Англия, а от около година имат и онлайн магазин, което ме прави мно-о-ого доволна! Продават маркови неща на изключиелно добри цени, пак си трябва ровичкане. Peace
Има ли темичка за това магазинче, вече напълних коша с обувки  Mr. Green?
Виж целия пост
# 133
Та-дъ-ъм!!! Mr. Green - любимо място ми е и за пазаруване на живо, когато съм в Англия, а от около година имат и онлайн магазин, което ме прави мно-о-ого доволна! Продават маркови неща на изключиелно добри цени, пак си трябва ровичкане. Peace
Нямат доставка до Бг,нали?Как поръ4ваш. Много си харесах едно якенце Sad
Виж целия пост
# 134
ако приемат бг-карти( пейпал) с посредник ще стане.Споделете после  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия