
. Ако сте очаквали да го сложите в люлката след ядене и да го оставите само да заспи нищо чудно, че е стояло будно толкова време.

За кърменето съвети не мога да давам, аз не съм кърмила, но не е зле да се консултирате в Кърмаческия. Може и колики да го мъчат бебока, моите са плакали от колики 2-3 пъти двете, но се присвиваха и пръцкаха до 4-тия месец.
), но щом мислите, че кърмата не е достатъчно хранителна, защо просто не го дохранвате бебчето с АМ, вместо да минава изцяло на АМ, защо го лишавате от кърма, щом майката има? Много бебета правят същото - заспиват в мама и щом бъдат оставени в леглото - събуждат се и рев. Свекърва ми е спяла нощем на един стол, а мъжа ми (като бебе) - в ръцете й. По цели нощи. Моя синковец и той е малко вампирче - на ръце не е искал никога, но и никога не е заспивал сам в леглото си, даже до преди 2 седмици спеше денем и нощем в количката, а аз го бутам напред-назад, иначе се събужда. Същата работа, само дето е в количката, а не в ръцете ми
. Отделно аз не мога да се изцедя изобщо- все едно гърдите са ми празни постоянно. Така се бях шашнала в началото - мислех, че детето няма да е мръднало и грам на тегло. Да ама не- първия месец наддаде 1,5 кг и даже педиатърката го сложи на диета и каза да разредим храненията, за да го предпазим евентуално от рахит поради бързо наддаване. Препоръчани теми