Най-нелепият подарък

  • 323 163
  • 3 091
# 330
Ама кажи сега нещо за кръстчето? Laughing
Виж целия пост
# 331
На 18-я ми рожден ден най-добрата ми приятелка ми подари една обеца. Първо, като я видях, се ужасих колко е грозна и не знаех какво ще правя, като извади втората, за да не ми се наложи да ги нося. Но втора така и не се появи. А въпросната една обеца се оказа намерена на улицата, напът към партито Joy Joy Мислех, че всичко това е някаква шегичка, щото мацката си беше "подложила" лекинко с едно-две малки, преди да дойде, но...не беше Joy Подари ми я с описание как си вървяла и случайно я видяла на земята, значи ми била КЪСМЕТ Laughing
Това е най-нелепият подарък, който съм получавала, но пък ми е много ярък спомен. Обецата, разбира се, не е запазена hahaha
Виж целия пост
# 332
Ама кажи сега нещо за кръстчето? Laughing
Ауу, него не го бях видяла. Бих се обесила на него, преди да го подаря.
Виж целия пост
# 333
anny, чудно птиче си имаш  Joy.

Аз пък притежавам чапла/щъркел с метални крака. Винаги съм се чудела, как на някой може да му хрумне да произведе подобно нещо, а на друг - да го купи и да го подари за рожден ден.
Виж целия пост
# 334
Това придружено с обяснения колко ценно нещо ни даряват. Laughing
Виж целия пост
# 335
човек става разноглед тука... бикът не  е лош, а птичено може да има възпитателна роля...
Виж целия пост
# 336
Сега се сетих за един тип много харчени подаръци.Не знам дали си спомняте,но преди години имаше едни пластмасови нощни лампи-часовник.Горна част бяла,а тялото от позлатена пластмаса с форма на цигулка,която беше часовника.Е,няма втори такъв кич!Обаче колко такива съм продала няма да ви казвам.Нямам обяснение какво може да накара човек да купи точно тази лампа.А аксесоарите и кутиите за вино вече не са толкова актуални-мина им времето.Новия "хит" са игрите с шотове.Понякога съм имала клиенти с много необичаен избор Simple Smile
Виж целия пост
# 337
Като каза спалня, сетих се за кукла сложена върху леглото. Но това вече е дизайнерско решение, не подарък. Whistling

 П. С. Къде прочетох спалня? LaughingПросто си го представих часовника сложен там, като романтична вещ.
Виж целия пост
# 338
Цонна, трябва да ти кажа, че от това кръстче просто оставам втрещена..  Sick

бикът от барселона, обаче, страхотно ми харесва!! направо си мечтая за него, особено на фона на подаръка, който ми донесе моята свекърва от там - някакво керамично творение, многоцветно и натрапчиво, с формата на лъжица, но по-голямо! не бих се сетила за какво служи, докато тя не ми обясни, че това е поставка, на която да си слагаш дървената лъжица докато готвиш за да не цапаш чиния.. а това нещо, чиято повърхност освен всичко друго е релефна, не се ли цапа.. не знам!!
Виж целия пост
# 339
Цонна, трябва да ти кажа, че от това кръстче просто оставам втрещена..  Sick

Емотикона с клатеща се глава на не много голям ъгъл, присвити очи и устата направена на кокошо дупе. Представи си. Така съм в момента. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Знам, знам. Laughing

А какво одеало искаха да ми подарят за новия ни дом. Търся снимка. Майка ми ги спря и им каза, че аз съм с много специфичен Laughing вкус и дори тя самата не би се наела да ми направи такъв подарък без да го съгласува с мен.

Иначе те ползват ленени, абе не са глупави. Laughing

Намерих, любимият ми сайт али баба Joy

http://www.alibaba.com/product-gs/448625176/New_Arrival_Flower_P … t_Plush_Mink.html

Ох, изчерпах се. Mr. Green Такива творения се продават по пазарите в Гърция. Поне там съм ги виждала. Мама така ми го обяснваше к'ъв готин подарък са ми замислили.

Имам няколко подаръка за раждането на детето, но лелята, от която са, е много мила и ще ви ги спестя. И те са готини Wink, но ги изхвърлих вече.
Виж целия пост
# 340
Ето ми го ангелчето! И като се замисля, как са крепили 10-на бройки от Рим в ръчен багаж! Joy
Виж целия пост
# 341
 Копирам се от една стара тема за Муньовците, за да мога да ви следя тук Simple Smile
Цитат
Re: Номинации за Муньо - N-ти поред
« #267 Съб., 15 Авг. 2009, 13:20 »
   
Като започнахте темата за подаръците, да се запиша и аз. Казвам се Цветелина. Празнувам на Цветница. На този празник, ако някой подарява нещо на именика, то това е цвете или върбови клонки, или поне на мен се подарява това. Но преди 4-5 години тогавашното ми гадже, муньо Й. ми подари....метална бутилка за алкохол Shocked нещо такова. Аз че консумирам алкохол, консумирам, ама чак пък толкова:) Той каза, че щяло да е идеално за дамската ми чанта. Толкова ми стана смешно, че не се сетих да се обидя. В следващите дни разнасях с мен въпросната бутилка, за да я показвам, не бях получавала толкова "нестандартен" подарък. Отидохме следващата вечер в казиното в Тримонциум, за да се видим с познати и след като минавам през детекторите за метал моята чанта започва да пищи. Накараха ме да извадя всичко, и много им стана забавно на охранителите и хората наоколо заради моята метална бутилчица. Иди обяснявай, че е празна. Сигурно са ме помислили за някоя изпаднала алкохоличка, която се разхожда с патрончетата в чантата си.
Виж целия пост
# 342
 Crazy Crazy Joy Joy Joy О не, смях се на глас за това последното, какда обясня на мъжО в такива моменти за какво се хиля като улава, а ми кажете сега...милото момиче, представям си какво впечатление е оставила у охраната.  ooooh!

jennie.to, тези поставки и аз някъде ги бях виждала, масово ги имаше, губи ми се къде и също сума време се чудих за какво са, реших, че са просто "красота" за стена  Laughing после някой ме просветли, че са поставка за лъжица, ама аз пак недоразбрала мислих, че някой улав ще го закачи на стената и евентуално там да слага лъжицата ли що  newsm78
  bouquet Сега поне знам, че това нещо имало и приложение...всъщност като се замисля не чак толкова лошо.  Mr. Green

Бижута подарени на деца ми се вижда супер тъпо, колкото и да е традиционно. първо никога не бих сложила на 1-2-3 ддз колко годишно дете някаква златна/сребърна вещ от този сорт. Би ме било "страх" първо от това да не се замотае около вратлето на детето, да не си намери белята, някой да желае да му го издърпа и да го нарани и т н...въобще не съм маниачка на опазването и не даването на детето да играе с разни неща, но си мисля, че подобни бижута са някак опасни.
Не вярвам, че и самото дете би могло да го оцени, по-скоро би му пречило.

Странни са ми възрастните, които кътат нещо у тях с идеята да го подарят на внуците си един ден и им казват "приготвил(а) съм това и това за теб, може би защото уважение към златото хич нямам, виж на кюлчета от по 12кг разбирам, ама 2 гр дрънкулка, която да се чудя в кой шкаф да я заврЪ и да я пазя.....разбирай класиката кръст+детелинка+сърце.  Laughing
Виж целия пост
# 343
Оо, тук не се съгласих. Писала съм и преди, от съвсем малка знам, че баба ми пази златно колие с моята буквичка, за да ми го подари на бала. И ми го подари, и много му се радвах. Никога няма да го сложа, но за мен има сантиментална стойност, и ми е много ценно. Simple Smile
Виж целия пост
# 344
Хахаха. Как можах да забравя!!!! Най-великото бижу за детето ми, като стана въпрос пак за тях. С грешно изписано име на дъщеря ми. Joy Чули как се казва, ама точно каква комбинация от букви сме избрали, не са доразбрали, айде прощавам им. Laughing   Кич, кич, кич. Нямам друго мнение по въпроса.

Тада:

http://www.kohls.com/upgrade/webstore/product_page.jsp?PRODUCT%3 … ;mr:referralID=NA

Бижуто, което аз подарих ще остане за спомен цял живот. Лично мнение. Айде да не казвам какво е, но е класически подарък според мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия