Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? -23

  • 49 007
  • 744
# 705
Варна експрес-банк има чл.8 и детски
Виж целия пост
# 706
София, Пощенска банка - няма.
А бележка от училището до края на септември ли трябва да се занесе?
Виж целия пост
# 707
София, Пощенска банка - няма.
А бележка от училището до края на септември ли трябва да се занесе?
Да до края на септември с доходи от септември миналата година до август тази
Виж целия пост
# 708
А бележка от училището до края на септември ли трябва да се занесе?
До 31.10.
Виж целия пост
# 709

А бележка от училището до края на септември ли трябва да се занесе?

до края на октомври
Виж целия пост
# 710
В.Търново в ПИБ има детски и помощите за първокласници  Peace
Виж целия пост
# 711

А бележка от училището до края на септември ли трябва да се занесе?

до края на октомври

Сега се връщам от социалните - бележката е до КРАЯ НА СЕПТЕМВРИ
Виж целия пост
# 712
Стара Загора -Пощенска банка има  Peace
Виж целия пост
# 713
здравейте майчета! Добрич - експресбанк има детски, току що получих смс.
успех  на всички!
Виж целия пост
# 714
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=378230 И тук пише до септември
http://www.bgstuff.net/zakoni-i-normativni-aktove/drugi2/8095-%D … D0%BD%D0%B8%D0%BA и тук
http://www.bulfax.com/?q=node/1197222 и тук
Ето и това е от сайта на социалните
http://www.asp.government.bg/ASP_Client/ClientServlet?cmd=add_co … 12&selid=1012
Виж целия пост
# 715
До края на септември се носят само за първолаци, а иначе до края на октомври е за останалите - лично питах!
Виж целия пост
# 716
майчета някои в бг на обб да е теглил парички
Виж целия пост
# 717

 Sad
Виж целия пост
# 718
Ама наистина в Пловдив няма да има и след празниците, в последният ден от месеца щяли да ги платят.
 #2gunfire
Това нещо предизборно ли е?! newsm78
Виж целия пост
# 719
ОББ-Варна има. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия