Далия и Паола са нашите талисманчета, стискаме палци всички НОЕМВРИйски мамчета!

  • 31 355
  • 747
# 645
tutti79: И аз тия части на бебето в началото ги бърках с контракции- просто усещам как се втвърдява, поглеждам го- то от едната страна издуто, пипам- главичка (или дупе). При контракцията трябва целия ти корем да се втвърди, а не само част от него Simple Smile . Сега, колкото повече време минава, това втвърдяване е точно като някакво обръщане, и понеже нали не им е кой знае колко широко вътре ,е  нормално да ти издуе корема Simple Smile

Пък онова хълцане дето го обсъждахме, мисля че го усещам и аз, то просто едновременно все едно подскача вътре в корема ми и усещам и краченца и ръчички, като потупвания.

Тази нощ ви сънувах- ВСИЧКИ. Малко ми е объркан съня, за това няма да го разправям
Виж целия пост
# 646
Хей-такива  Shocked направих прочитайки заглавието на темата!

Стискам палци на мама Сисинка всичко да е наред, да са й живи и здрави момичетата с прекрасни имена!  Hug
Желая много сила, здраве и късмет!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 647
Добро утро Heart Eyes
Мен Чочка ме е заритала от повече от час,  та нямше сън. Явно под влияние на вълненията вчера за новородените бебета, сънувах всякакви странни неща Crazy
Цветка, аз май вече писах, че не смятам да купувам стерилизатор, точно защото в един момент става малко неизползваем. На мен помпата и контейнерите към нея са ми Авент, за шишета съм се спяла на д-р Браун:
http://papa-bebe.com/bottledrbrowns.html - втория вариант на широкото шише, не се подлъгвайте по тази цена, повечко струват Mr. Green И понеже сигурно ще взема и едни шише на Чико ето такова:
http://papa-bebe.com/bottlechicco.html - кривото първото, съвсем не виждам кой стеилизатор би ми свъшил някаква работа Grinning Ако все пак решиш да си взимаш стрилизатор за микровълнова хубаво мери дали ще влезне в твоята Peace
Фио, надявам се, че ще можеш да ни даваш по мъничко информация за Далия и Паола, какво е моментното им състояние, какво ще правят, а и как е Сисинка също Hug
Стейн, опитай да се разписваш по-често и по повече Twisted Evil

На моя мъж тази седмица му сложиха диагноза хипертония. Замъкнах го на лекар след като кръвното му удари 214 Shocked Доста си поизкарах акъла, вече четвърти ден пие хапчета и чак тази сутрин имаше напредък да го свали, иначе все около 190-200 си стоеше. Само дето не знам дали са хапчтата или един чай против хипертония, който почна да пие от вчера, но важното е, че го свали Peace
Виж целия пост
# 648
Сърцето ми ще изхвръкне от вълнение за новината, която прочетох ...

Мила Сисинка да са ви живи и здрави малките принцеси с прекрасни имена, бързо да се стабилизират и да наддават за да са по-близо до мама и тати!   bouquet Изпращам ви мнооооооого положителна енергия към малките душички  Heart Eyes и очакваме скорошни новини!

Kkali приеми и моите съболезнования и не се тревожи много, това е животът с радости и болки  Praynig!

За стерилизтора Аз имам на Чико, купих го в деня преди да родя, ползвах го отначало за помпата за кърма, след това за шишета Авент и стъклени на Чико, пасваха и за разни други марки, защото не бяха с точно отвори за поставяне на шишетата.

Успешен и хубав ден и да стискате кълките поне до октомври Simple Smile!
Виж целия пост
# 649
Момичета,сърдечен удар щяхте да ми докарате с тези новини,5 дни ме нямаше,а колко неща са случили през това време..... Сисинка,нека Бог ви пази,честито и нека всичко приключи  успешно! Келевра,стискам палци всичко да е наред с теб и бебчовците! Кали,съболезнования,мила!                   Бубче,ако ти се занимава може да ми смениш синьото щъркелче с розово или  да го махнеш изцяло,че вече съвсем ме объркаха. Thinking Силни  Hug на всички и се пазете!!! От 6:00ч. съм зачела и най-сетне приключих,сега се местя във ФБ,че не ми се мисли там какво ме чака. Wink
Виж целия пост
# 650
Бубче   bouquet за заглавието на темата!

Инфо ще давам, ако и аз получавам такова  Peace
Много се надявам Сисинка да не се е обидила на импулсивната ми реакция  Blush и да спре сега да ни информира как са  Rolling Eyes

Ха, и аз ви сънувах снощи, не съвсем всички, около 10-15 мамчета. Едната си беше избрала дата за секцио много по-рано от термина, само защото  искала бебето ѝ да е зодия везни.
Да идва сега да си признае коя е тази мама  Mr. Green
 
Виж целия пост
# 651
Джуджинка, ще ти върна старата картинка за бременност и ще чакаме изненадата, ама ще е следобед, че сега излизаме.  bouquet
Фио, аз и във фейса писах, ставала съм свидетел не веднъж във този форум как общата позитивна енергия, насочена към някаква цел, влия уникално Peace Всички ние от вчера досега сме изпратили толкова положителни мисли на Далия и Паола, че няма кк те да не я усещат и да не им дава сили. А ти не си направила нищо лошо, за да се сърди Сисинка, нали точно затова са вестителките Heart Eyes
Виж целия пост
# 652
fio,признавам си аз съм Blush  Hug Наистина се моля моите момиченца да са везни,да изчакат края на септември,дори и средата на октомври.. Със сестра ми сме еднояйчни близначки родени на 27.09-зодия везни:) Били сме определени за средата на ноември.Та малките бубета може да са като мама и леля  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 653
Сисинка честити рожби!Ще стискам мнооооооооого силно палци и за тричките ви всичко да е наред! Hug
Момичета,направо ме шашкате с тези сънища.Явно на всички ни идва много емоционално всичко и се отразява на сънищата ни.
Princess83 много интересно ми стана какво си сънувала,поне сподели хубави неща ли бяха? Heart Eyes
bubcheto15 дано всичко от тук-нататък е наред с мъжът ти и нямате повече поводи за тревоги. Hug
Относно шишета,стерилизатор и помпа лично аз съм се насочила към Томи Типи и дано съм на правилния път,ако някой ги е ползвал ще се радвам да сподели наблдения,съвети и мнения! Peace
Незнам вие как сте с нощното спане,но на мен все ми е схванат вратът,а тази сутрин на рано ми се случи да ми се схване и десния крак,който спя на него само,че в бедрената част. newsm78 Другото,което ме притеснява от 2-3дни насам е,че от лявата страна точно под гърдата усещам лека болка като стоя по-дълго сгъната на пред...случвало ли се е на някого? newsm78
Виж целия пост
# 654
kelevra_79 ,гледам ,че сме от един глад и почти с едни и същи термини.Кой доктор те следи и при кого си се насочила да раждаш?Аз съм със серклаж от 16 г.с и съм на легло,но при теб и аз си мисля,че единствено лежането ще е от полза в момента.Тя и Мото ти го е писала.Естествено,че докторите ти ще преценят.Стискам палци всичко да е ок и бебчетата да поизчакат още малко. Hug

rosit@ и моите крака се схващат докато спя,особенно единия вече в ябълката не го усещам,но док каза ,че като родя ще се отпусне.Много е неприятно
Виж целия пост
# 655
Здравей,aleks2011 Hug
Бременноста ми следи др.Мичев (старши),а иначе ходя от време на време при др.Наталия Юдова в Майчин дом,която ми прави икси-то.За раждането още не съм сигурна дали др.Мичев ще го води,но със сигурност ще бъде тук в АГ-то,заради отделението по неонатология и заради перфектните специалисти-неонатолози.Не ми се рискува в МД или Окръжна,защото ако стане нещо с бебетата..недай си Боже,пак тук ще ги докарат.
Днес на визитацията доктора каза никакво ставане,само до тоалетна и баня.Няма да ми правят серклаж,защото в тая седмица вече е безпредметно,нямало смисъл.Според него с лежане мога да докарам поне до 34-та г.с.,но гаранция пак няма.
Притесниха ме тези 16 левкоцита newsm78...
При теб серклажа заради скъсяване на шийката ли се наложи?Кой доктор те следи и къде си се ориентирала за раждане?
Дано всичко и с вас да е наред Praynig
Виж целия пост
# 656
 Joy Фио какво си сънувала,и kelevra_79 се е оказало,че това иска  Joy
Аз пък съм везни 25.09 и не искам бебето да е везни,че като знам колко много се колебая,колко ми е трудно да взема решение-типично за везните,предпочитам скорпион-за тях още нищо не знам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 657
rosi: Хубав беше съня, бяхме се разделили на групички (както за вестителките)- 1-вото, 2-рото и 3-тото деседдневие, и аз бях една от последните в 1-вото десетдневие, която остана да ражда (въпреки че термина ми е за 3-ти Ноември), бяхме си изпрали бременните дрехи и съхнеха на един простир, и всяка която тръгваше да ражда си взимаше нейните. Мойте дрехи бяха най-много и последни Simple Smile. С още една мама слизахме по едни стълби, тичайки, и си мислех че така ще предизвикаме бебчетата да излязат. Накрая на съня ми и аз тргнах да си събирам дрехите... Simple Smile Много странно, наистина
То вчерашната новина явно на всички се е отразила Simple Smile

Fio: Направо изби рибата с твоя сън, имаш явно врачески умения Simple Smile И аз предпочитам ако може да не е везни, имам 3 приятелки скорпион, с които много си пасваме, но, sneakers, предупреждавам те- всичките са напълно откачени ! На таткото му казах наскоро: Взе си жена овен, колкото съм крива и откачена, смяяятай че това малкото мишле ще е още по-от мен...Яко ти дупе , както едната ми приятелка скорпион каза- малеее, няма да ви е скучно у дома
Виж целия пост
# 658
 Joy И везни и скорпиони..и двата вида сме си малко чешити  Joy
Аз и сестра ми много се разбираме,затова си мисля,че е важно те да се разбират помежду си ..а за мен..като знам кво сме я правили майка ми  ooooh!
Първите ни гаджета бяха скорпиони (и моето и на сестра ми) и като се сетя как вечно спорихме с тях,бая дръпнати бяха...а ние весели и луди Joy
Виж целия пост
# 659
Бубче, и аз от такива подбуди го направих. Така и обясних на Сисинка в ЛС, което ѝ писах, просто тя така и не ми писа повече, надявам се просто да не е имала възможност. По принцип обеща да се включи като се прибере вкъщи. Ще чакаме  Hug


fio,признавам си аз съм Blush  Hug

Хо-хо-хо, видя ли как те излових  hahaha   Hug

Много да внимавате, момичета, че често имам пророчески сънища   Sunglasses
Ако имате още тайни, признавайте веднага  Mr. Green Wink


Аз май не съм ви споделяла сънят със забременяването.
На 20-ти срещу 21-ви януари сънувах, че раждам на 20.02. и през цялото време си мислех: Е, защо точно днес, не можеше ли поне да е след няколко дни...
(точно тогава нямахме грам планове за бебе, т.е. аз имах  Mr. Green, но идеята беше да започнем да работим за бебче към края на годината)
И така зачаках да видя какво ще се случи на прословутия 20.02. Нищичко не се случи.
НО, последния ми цикъл беше на 23.02.(нали исках няколко дни отсрочка в съня си и явно съм си ги получила), резултата го очакваме... знаете кога Heart Eyes


Ние днес се разписахме с 5-минутен плаж  Crazy Беше закусил младежа, отидохме на плажа, настанихме се, след малко едни мацки до нас извадха да хапват и нашия като каза "Гладен съм" и приключихме с моренцето за днес  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия