Далия и Паола са нашите талисманчета, стискаме палци всички НОЕМВРИйски мамчета!

  • 31 355
  • 747
# 720
здравейте и от мен... Simple Smile

днес уж щях да си почивам в легълцето, но ето, че ме хванаха лудите и отидох до града да пазарувам за бебчо... после ще ги снимам и ще ги кача във ФБ Simple Smile доста се изморих, но вече не ме свърта на едно място...
обадих се на лекарката си и се оказа, че от днес е в отпуска... и чааак на 1.09. ще работи, а този месец не съм ходила на ЖК, понеже обикновено ходя м/у 20-25 число на месеца... Sad
такъв ми бил късмета  Confused Peace Simple Smile

до скоро Simple Smile
Виж целия пост
# 721
Твърде много е рисковано седалищно и нормално раждане,чудя се как са се съгласили и доктори и родители?

Съгласна съм, това вече е чисто мъчение за майката и бебето, а рисковете и усложненията са много.
Има много хубава статия по  въпроса. Не е страшна, а много обективна и пълна с информация, дано е полезна:
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=1262
Виж целия пост
# 722
здравейте и от мен... Simple Smile

днес уж щях да си почивам в легълцето, но ето, че ме хванаха лудите и отидох до града да пазарувам за бебчо... после ще ги снимам и ще ги кача във ФБ Simple Smile доста се изморих, но вече не ме свърта на едно място...

Хайде ще чакаме. Аз онази вечер казвах на мъжа ми дали знае, къде е това селище в което сте понеже той е от Ст Загора.  Та живот и здраве следващата година като се приберем на пролет / лято ще пием по кафе заедно с бебетата. Да си информирана от сега  Grinning
Виж целия пост
# 723
Много празнуващи имало вчера. Честито на всички с малко закъснение   bouquet

Мишленце, Сисинка по принцип е от Ловеч, но не е писала къде е родила, предполагам там.
Писах ѝ вчера ЛС, когато има възможност да ни информира. Тя се притеснява, че няма кирилица в момента  и затова не влиза в темата.  От 12.08. вечерта не е влизала във форума. Дано всичко да е  наред  Praynig



fio, направо те признаваме за предсказателка  Whistling. Аз искам да е скорпионче ...

Ами, освен да се напъна да те сънувам  Wink


И аз вече няколко пъти казвам, че е твърде рано за окончателна позиция на бебоците. Изобщо не е вярно това, че нямали място да се въртят. Михаил не спря да се върти до последната седмица.


Ох, исках още неща да напиша, но нашия батко от няколко дни не спи през деня и все не успявам да ви догоня  Tired    Хайде отивам пак да рисуваме  Mr. Green

Виж целия пост
# 724
Здравеите момичета.Пиша за да ви се оплача ,че много ме боли зъбчето ,а ме е страх да отида на зъболекар,защото им нямам много доверие ,че ще се събразят за състоянието ми  preggo
Дайте съвет какво да правя защото не издържам вече.И един въпрос така аз просто да си знам,може ли да ми слагат упойка ако отида или не е добре за бебето и мога ли да пия болкооспокояващи?
Благодаря ви предварително милички!
Виж целия пост
# 725
Мони-реничка, аз ходих на зъболекар преди 2-3 месеца и ми правиха много дълбок кариес с проводна анестезия. Въпреки че в нея има адреналин и зъболекаря и АГ ми казаха, че не е проблем т.к. е локална Simple Smile Според мен  иди да зъболекар- нека поне те погледне- от само себе си няма как да мине зъбчето...

Исках да попитам- преди време имаше предложение да се изнесат списъците за родилното и за новороденото с линк в началото на темата, за да ни е по-лесно търсенето. Дали се прие офертата ?
Виж целия пост
# 726
moni_reni4ka според мен е добре да отидеш на зъболекар,защото както ми беше казала моята зъболекарка една инфекция е много по-опасна за бебо,отколкото самото му лечение.Упойка могат да ти сложат и тя е по лична преценка на зъболекарката,те знаят коя е по-безопасна за бебо,а болкоуспокояващи освен парацетамол мисля,че друго неможеш.Пиши ни какво става около теб,защото и аз сега съм на тази вълна и дори утре се налага да ми пролмбират вече зъба и да ми извадят един корен,за който все още се чудя какво да правя! newsm78
Виж целия пост
# 727
tutti_79 И на мен ми казаха ,че е нормално ,бебето притиска разни нерви и от това са тези болежки и неразположения
Т_е_А На теб мерят ли ти корема и кг когато ходиш на консултация ?
Виж целия пост
# 728
. Тя се притеснява, че няма кирилица в момента  и затова не влиза в темата.  От 12.08. вечерта не е влизала във форума. Дано всичко да е  наред  Praynig...

Добре де предвид факта, че няма кирилица мисля че може да я извиним или моделратора на темата да кирилизира написанотото от нея.
Виж целия пост
# 729
Ами и аз си мисля, че кирилицата е най-малкия проблем в момента.
Писах ѝ, че няма проблем да пише и на латиница, никой няма да се сърди. Предложила съм ѝ да пише на мен ЛС аз ще предавам инфото.
Просто тя изобщо не е влизала във форума от няколко дни, това ме притеснява повече.

Дано скоро се включи с добри новини  Praynig
Виж целия пост
# 730
...
Т_е_А На теб мерят ли ти корема и кг когато ходиш на консултация ?

Кг последните месеци не са, ммао ми взимат урина (по скоро аз си я нося в техните там пластмасови шишенца) + кръвното.
За корема мин път (мисля съм била 23 седмица) каза че е рано. Следващата седмица 27 съм при midwife  и ме предупреди че ще ми взимат кръв и урина.  За други излседвания не знам, но аз по скоро ще  я питам дали няма да ми правят изследване за кръвната захар предвид възрастта ми.
Виж целия пост
# 731
Сисинка благодари на всички за подкрепата!
Добре са! Ще я изпишат в петък и тогава ще се включи с повече подробности.

Чакаме с нетърпение, миличка.
Продължавам да стискам палци и да се моля скоро и принцесите да се приберат с теб вкъщи  Praynig Hug

Виж целия пост
# 732
moni_reni4ka според мен е добре да отидеш на зъболекар,защото както ми беше казала моята зъболекарка една инфекция е много по-опасна за бебо,отколкото самото му лечение..........

Напълно подкрепям !

Сисинка ще чакаме с нетърпетие да се включиш ! Радвам се че сте добре  Hug Hug Hug !

Фио, много благодарности за това че ни държиш в течение !
Виж целия пост
# 733
Сисинка, дано и занапред всичко да е наред  Praynig

Аз ще помоля за извинение софиянките, но нямам много свободно време (всъщност въобще) и няма да успея да организирам среща. Ако някой друг се заеме ме бройте за участник.

Не съм успяла да изчета всичко, затова пожелавам спокойствие и възможно най-малко неразположения на всички  Hug
Виж целия пост
# 734
...
Т_е_А На теб мерят ли ти корема и кг когато ходиш на консултация ?

Кг последните месеци не са, ммао ми взимат урина (по скоро аз си я нося в техните там пластмасови шишенца) + кръвното.
За корема мин път (мисля съм била 23 седмица) каза че е рано. Следващата седмица 27 съм при midwife  и ме предупреди че ще ми взимат кръв и урина.  За други излседвания не знам, но аз по скоро ще  я питам дали няма да ми правят изследване за кръвната захар предвид възрастта ми.

Мдаааа и при мен така ,аз днес бях при mw и тя ми направи само изследвания на урина и кръвното,ааа и слушахме бебчо  Simple Smile  .... 
Оказа се че съм с малко ниско кръвно ...то даже сутринта ми причерня малко , добре че бях в къщи ,та се проснах на леглото и полежах няколко минути ,после се оправих след  1 парче шоколад и така...
Питах те защото си мисля ,че трябва да ни мерят и коремите ... явно и аз като отида 29-та седмица вече ще ме измерят Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия