Жоао де Деус /John of God/ ?

  • 22 571
  • 39
# 15
Момичета ето един линк на запис на предаването на Опра Уинфрли за Жоао де деус:
 http://www.youtube.com/watch?v=PNIbvItdjws
Виж целия пост
# 16
Здравейте Simple Smile Имам страхотни новини, направиха ми ПЕТ-скенер и надеждата ми беше най-голямата ми метастаза на прешлена на гръбначния стълб поне да е намаляла по размери след всичко, което пия и след ходенето ми в Бразилия. Резултата е - пълно калциране на прешлена, никъде нищо не свети, т.е. не натрупва контраста, маркера ми е чудесен и вчера доцента ми каза, че за момента съм напълно здрава, но винаги има едно НО, защото като чета тук по форумите, получава се такава ремисия за около 2-3 години и после удря в черния дроб и на др. места. Дано не се случи още повече, че от 2 седмици пия кленов сироп със хлебна сода и ми дойде невероятна сила, точно както си бях преди. Тази рецепта я прочетох в една статия и там пише, че всички видове рак се излекуват, а не подобряват за няколко месеца, а рак на гърдата за няколко дни. Не знам...вярвам, то какво ли друго ми остава освен вярата, но съм длъжна да опитам, засега всичко е наред. Изпращам ви линк за статията дано помогна не на някои, а на всички хора и като оздравеем, нека лекарствата и химиите да си ги пият фармацевтите и докторите, които ги дават и изписват Grinning http://-spam132-/2012/02/cancer-healing-with-baking-soda/, който има въпроси относно приготвянето на рецептата да пита, защото когато се пие за профилактика е с горещо прясно мляко, но когато е за лечение е с кленов сироп 100%-тов, аз си купих клас А, той е най-богат на магнеций, цинк и още куп други неща, които са описани в статията. Желая успех и здраве на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 17
Нещо виждам, че на линка пише - рекламен спам и не знам дали ще го отворите, макар че ако в Гугъла напишете лечение на рак със сода мисля, че пак ще излезе статията. Ако нещо не се получи ще ви дам скайпа си оттам да ви го пратя.
Виж целия пост
# 18
 Peace
Виж целия пост
# 19
atina2, много се радвам за теб !  Hug
Бъди здрава !   bouquet
Виж целия пост
# 20
atina2 ,  Hug  bouquet  това е най-хубавото нещо, което мога да прочета!

Радвам се за теб! Желая ти здраве!  Simple Smile

Ти си поредното доказателство за силата на човешкия Ум и за това, че с позитивни мисли и енергия, с вяра, желание и очакване за най-доброто, човек успява!

Лично аз те поздравявам за непреклонния ти дух! За това, че обиколи половината свят , за да откриеш истината за себе си и най-доброто лечение! И успя! Браво!

 Hug
Виж целия пост
# 21
Четох в сп.Осем за този лечител,имаше много интересна статия.Споделете повече впечатления,интересно е Simple Smile

Моля те, напиши кой е броят на сп. "Осем", в който има публикация за него! Praynig, не открих в интернет информация за това, единствено, че списанието подарява книгата му при направен абонамент...
Аз четох за него в последния брой на сп. "Усури", но бих искала да прочета и материала в "Осем". Благодаря ти предварително, мисля, че ще бъде полезно и на други, които се интересуват Peace
Виж целия пост
# 22
http://www.spisanie8.bg/списание/24-списание-8-брой-82009-г.html
бр.8/2009 г.

 Peace


Виж целия пост
# 23
Книгите можеш да си ги поръчаш през интернет или в книжарница Нова Епоха в София!
Виж целия пост
# 24
http://www.spisanie8.bg/списание/24-списание-8-брой-82009-г.html
бр.8/2009 г.

 Peace




Благодаря!  Hug Ще го потърся!
Виж целия пост
# 25
За всички, които се интересуват, по наша информация, в България работят поне 4 кристални легла на Жоао де Деус:
- в София - кв. Банишора, ул. Беласица 22 - цената на една процедура е 40 лв
- в Пловдив - на ул. „Недялка Шилева” №14, в някакъв холистичен център  - цената не ми е известна
- в Пловдив - на ул. Хан Кубрат 7 - цената е 15 лв
- във Варна - на ул. Христина Морфова 8 - леглото се ползва безплатно, по желание може да се остави някаква сума като дарение
Виж целия пост
# 26
Аз за първи път чувам за тези кристални легла. Какво представляват и какво е предназначението им?
Виж целия пост
# 27
http://www.jivoslovo.info/obyavi/item/22-kristalno-leglo

На този сайт има кратка информация за кристалното легло на Жоао де Деус. В нета има много публикации на английски език, но статията от горния линк дава идея за какво става дума.
Виж целия пост
# 28
http://www.jivoslovo.info/obyavi/item/22-kristalno-leglo

На този сайт има кратка информация за кристалното легло на Жоао де Деус. В нета има много публикации на английски език, но статията от горния линк дава идея за какво става дума.

Мерси много !   bouquet
Виж целия пост
# 29
Не искам да ви прозвучи необнадеждаващо,аз също имах възможност да науча доста неща за Жоао,сенасите,самата местност Абаджания,защото една моя притялка ходи 2 пъти там,беще впечатлена,проведоха доста сеанси,духовни операции,тя до последно вярваше истински,но Господ реши да си я прибере рано ,само на 42 години.Той не успя да пребори рака.За нея това не беше решение,дано той бъде надежда ,сила и изцеление за всички ,които имат нужда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия