Име като за Иван, но "завоалирано"

  • 11 611
  • 66
# 60
Благодаря на всички и за мненията в дискусията за име, и за честитките и пожеланията Hug В крайна сметка си остана Ивайло - хем е на свекървата и свекъра (не са искали това от нас, пък и да бяха, не бихме го направили само и единствено поради тази причина де) без значение дали им харесва или не, защото решението си е наше, хем ни харесва името и умалителните му варианти (което основно ни отказа от иначе разкошното име Калоян, ама пусто искам да си се лигавя и да му викам на галенко някак докато е мъничък, а нищо не ме хвана за сърцето от производните му), и в крайна сметка си пасва идеално на бебко, а това е най-важното - да усетя, че името му приляга Flutter
Та  bouquet за всички!
Виж целия пост
# 61
Да ти е жив и здрав малкия Ивайло:)
Виж целия пост
# 62
Жив и здрав да е Ивайло!
Виж целия пост
# 63
Да ти е жив и здрав, прекрасно име!   bouquet
Виж целия пост
# 64

Хаха, ако някой каже на сина ми Коко лично ще го убия  Twisted Evil

Брадата - да ти е жив и здрав Ивайло!  bouquet
Виж целия пост
# 65
Брадичке
с голямо закъснение -ЧЕСТИТО.
С гордост да си носи името малкото ви момченце, без значение на кого точно е кръстен, да ви е жив и здрав.
 bouquet
Виж целия пост
# 66
Благодаря  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия