колко време продължават лохиите???

  • 14 834
  • 47
# 15
Цитат
Моите продължиха 2 месеца, че и отгоре. Ту спираха, ту идваха
И при мен беше същото положение.
Виж целия пост
# 16
При мен бяха около 30 дни, като последните беше по няколко капки, съвсем леко зацапване. Но както казаха по-горе лохиите са кърваво течение, много подобно на менструация. Поне при мен беше така. Трябва да се консултираш с лекар наистина. Peace
Виж целия пост
# 17
При мен бяха 37 дни.
Виж целия пост
# 18
При мен бяха точно 41 дни  #2gunfire
Виж целия пост
# 19
Около 40 дена , като последните 10-15 дни съвсем оскъдно - само леко зацапване.
Виж целия пост
# 20
Моите няха около 35 дни.
Виж целия пост
# 21
Моите продължиха около месец, като последните две седмици бяха съвсем оскъдни. Леко се отървах предвид тежкото раждане с усложнения.
Виж целия пост
# 22
Около 2 месеца.
Виж целия пост
# 23
32 дена продължиха при мен.
Виж целия пост
# 24
Моите свършиха бързо, но всичко е много индивидуално.
Отидина лекар, може да имаш възпаление или някаква инфекция, все пак мястото е още по-податливо ако може така да го наречем, на възпаления и подобни.
Виж целия пост
# 25
Моите продължиха 2 месеца, че и отгоре. Ту спираха, ту идваха  Crazy

Същото.
И точно спряха напълно и след 3 дни ми дойде и първият цикъл, който беше толкова обилен, че бях на инжекции.
Виж целия пост
# 26
При мен бяха 30 дни. След кюретажа обаче рязко намаляха, почти бяха спрели, но после пак започнаха, много е неприятно, особенно лятото...
Виж целия пост
# 27
Първия път раждах секцио.Имах лохии 30-тина дни и после спряха.А сега раждах нормално,имах лохии до преди седмица,а дъщеря ми е почти на 2 месеца.
Виж целия пост
# 28
При мен 50 дни, таман се бях притеснила и взеха че спряха Grinning
Виж целия пост
# 29
Моите продължиха 2 месеца, че и отгоре. Ту спираха, ту идваха  Crazy

И при мен беше така след първото раждане.
След второто - около месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия