
Да ти е жива и здрава малката

Утре сме на консултация и ще ни бият две ваксини


Малката се държа геройски днес - първата ваксина изобщо не я усети, дори се смя след нея, а втората плака съвсем малко. Взела съм Панадол, до сега не вдигна температура, дано така се задържи
. Аз също щях да питам за срещичка да направим, какво ще кажете?
браво на вас. Много бързо минава времето отстрани.
така че може да направя една разхода с вас.
. Дайте да го караме по сериозно и да се уговорим нещо, че както сме тръгнали, някой бремеланки могат да дойдат като родилки
. Дайте да го караме по сериозно и да се уговорим нещо, че както сме тръгнали, някой бремеланки могат да дойдат като родилки 



, ако някой има познат в общината... Препоръчани теми