Къде в Бургас? (28)

  • 90 824
  • 729
# 120
Да се запиша и аз и да благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 121
къде в Бургас, мога да си купя колан за бременни ?
В магазин ДМ / в мола/ съм виждала!
Виж целия пост
# 122
Здравейте момичета  къде в Бургас мога да поръчам  уникална торта  Grinning

 Peace
Виж целия пост
# 123
Обичам подобни теми. Никога не знаеш кога и кое ще ти бъде полезно. Записвам се и благодаря.  Simple Smile
Виж целия пост
# 124
търся читав майстор за ремонт на бижута
Виж целия пост
# 125
 
Здравейте момичета  Hug

Извинявайте, че нахълтвам така в темата, но ме интересува знаете ли къде в Бургас, мога да си купя колан за бременни ?

Благодаря предварително, за всякакви идеи.
  Мисля, че съм виждала в един магазин до входа на болницата на новия корпус.
Виж целия пост
# 126
търся читав майстор за ремонт на бижута
Златарското ателие, което се намира на подлеза до Операта
Виж целия пост
# 127
Благодаря за идеите  Hug
Тъкмо утре имам път към болницата и ще проверя   Peace
Виж целия пост
# 128
търся читав майстор за ремонт на бижута
Златарското ателие, което се намира на подлеза до Операта
Там една жена ли работи още?
Виж целия пост
# 129
Ах каква хубава тема...
Търся магазини с качествени детски обувки на по нормални цени и впечатления от някои марки?
Също търся магазинчета за детско бельо: комплекти тениски с боксерки за 2 год. момченце.
Виж целия пост
# 130
къде продават колела на 2 гуми без педали,от тези за 2-3 год.деца?

аз съм много доволна от бижутерите,които работят в ателието до Битовия комбинат,една стара сграда зад кино Тракия,ателието е вътре в дъното
Виж целия пост
# 131
Колела без педали в Мухоморка на "Фотинов"
Виж целия пост
# 132
Здравейте момичета  къде в Бургас мога да поръчам  уникална торта  Grinning

 Peace

aз съм доволна от Захаро, винаги се обаждам в цеха в Поморие и си поръчвам каквото си искам Peace последно поръчах на мъжа ми торта с футболния му екип Peace
Виж целия пост
# 133
За тортата - чак уникална в Бс едва ли ще намериш, но на "Захаро" са хубави - да  Peace
Виж целия пост
# 134
БЛагодаря момичета за отговорите,за кухните.
_az_ ,фирмата която си дала как работи?В смисъл цените как са?
ами цените бяха най-изгодни от навсякъде, където питах. последно преди година и нещо поръчвах от там.
просто си копирай проекта и го дай на няколко места за цена. и задължително да дойдат да ти вземат на място мерки, тези, на които се спреш  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия