ЮНСКИ ЮНАЧЕТА. Тема 114.

  • 46 049
  • 734
# 285
Момичета,
Да ви почерпя виртуално
за нашият прекрасен ден.

и да похваля най-прекрасното дете на света
Виж целия пост
# 286
Честито!!! Пожелавам ви дълги години семейно щастие и преливаща любов! Шаферчето е един малък готин сладур! Страхотни снимки! Heart Eyes
Линка, честит рожден ден! И тук да ти честитя...Бъди много щастлива и много усмихната!  Hug Дай, Боже все повече хубави поводи да ни карат да си честитим и за напред!
Виж целия пост
# 287
Mgmisheva, страхотни сте! Много, много години семейно щастие с най-прекрасното дете! Честито и наздраве!
Линка, честит рожден ден! Много здраве и късмет!
Виж целия пост
# 288
mgamisheva честито! супер изглеждате!! Simple Smile много щастие ви желая!

Линка честито и на теб.
Аз изпаднах в ужас, но нуждата от бърза реакция ме мобилизира и не ми даде много време за преживяване на стреса.

Анито пожелавам ти да си намериш работа, която наистина ще те радва и ще ходиш с удоволствие!!

Да пиша по въпроса с какво ги занимават в яслата. Аз вчера бях на родителска най-после и останах доста доволна и положително настроена. Оказа се, че им свирят песнички на пиано и пеят които могат, също да танцуват, скачат, пляскат с ръце кой каквото може. Занимания с апликация, рисуване, работа с пластелин, разбира се с много голяма помощ на този етап, учат ги  да се хранят сами, да се бършат със салфетка, да се събличат сами, да казват моля, благодаря, също и правилно говорене, съставяне на прости изречения, игри с разделяне на предмети по вид и цвят. Много доволна останах, че имат традиции да ги хранят здравословно, продукти се купуват по стандарт и със сертификат, включват много плодове, пълнозърнест хляб, ако има десерт на обяд е плод, само следобед дават кремчета и ориз със мляко, но също и мляко с мюсли и мед, банан... въобще  Heart Eyes много ме зарадваха. Имат и английски за яслена група и мисля да го запиша, че имаме 3 английски книжки и сега само тях четем, само тях иска, знае вече десетина думички плюс пет цвята на английски също, а на бг не иска да ги казва. Като се опитам да го науча на някоя дума категорично ми отказва, сам каквото реши да казва, а на английски веднага се опитва да повтори.  Та така, англичанче ще го правим  Laughing
След всичко това само ме притеснява да не му е много натоварена програмата, но предполагам, че са кратки занимания, съобразени с възрастта. Той и без това бързо му доскучава да играе само с играчки и си търси занимания в къщи.
Виж целия пост
# 289
mgamisheva - Честито!Пожелавам ви много щастие, любов и разбирателство Two Hearts

Linka10 - Честит Рожден Ден, бъди жива и здрава, много обичана майка и съпруга - и да оздравяваш!

Момичетааа, какво става с тези болести, аз още съм болна 8 ден Shocked, тъкмо се пооправя и след един ден - пак.Ноо, то и аз не взех сериозни лекарства, то какво ли да очаквам.....вече ми се реве, утре не съм ли по-добре отивам при лекарката ooooh! Оплаках се набързо....извинявам ви се милички с една голяма Hug
Виж целия пост
# 290
mgamisheva,честито! Дълги години да сте щастливи заедно! Много готини и весели снимки във ФБ - личи си, че е била страхотна атмосферата, да запазите тези прекрасни усмивки! Hug

Линка, честит празник и на теб! От всички благинки по много ти пожелавам. Wink

Усещате ли вече Коледен дух и настроение? Започнахте ли покупките на подаръците? А планирали ли сте вече къде и с кого ще празнувате? Flutter
Виж целия пост
# 291
Маги, прекрасна сватба, много стилна и весела! Желая ви много позитивно настроение и приключенски дух и занапред!
Виж целия пост
# 292
Благодаря момичета!

За съжаление работата така ме завъртя, че съм отворила предната тема на 30-та страница и до там съм изчела ... от няколко месеца насам все "чета" ... Дори и вчера и днес бях на работа, а така ми се почиваше. Дори и Тео в понеделник го изпратихме с мама и татко в Сандански, хем да лекува сополите, хем да си "починем" ние ...

И какви са тези болести, всички бързо да оздравяват   bouquet.

anyto виж всяко зло за добро, имаш време за важните неща в живота.

Аморе, честно казано Коледата ми се струва ужаасно далечо, но като се замисля, ето я .. тя си пристигнала ... И много благодаря за подсещането, че трябва вече да започна поне да мисля за коледни подаръци Hug
Виж целия пост
# 293
Здравейте сладурани! Simple Smile
Маги, чудесни сте! Желая ви много, много щастие! Гледах страхотните снимки! Красота!
Аз съм по-добре вече, все още оправям документи, вчера отново се регистрирах на бюрото по труда и сега вече си почивам.
Креми, и в нашата ясла и градина е същото. Само, че ще се наложи да вдигнат малко таксите заради по-качествените храни, махнали са чая, че имало алергични деца и сега пият само мляко, филийки с масло, с качествен колбас, месени закуски, пълнозърнест хляб и много плодове. Сиренето, кашкавала и каймата били от доста скъпичките, но уж по-качествени и със сертификат. И аз съм много доволна. Чай си им правя сутрин преди да тръгнем за градината, с клеева тинктура и пупупу, вече четвърта седмица са здрави.
Сега ще ида да взема един боб да сготвя, че навсякъде казват, че сега преди грепната епидемия трябва да ядем повече белтъчини  Peace
Амореее, липсваш ми  Hug
Аз съм в родителската тройка на групата на Андреа и утре ще ходим с госпожата за играчки, че досега оправяхме учебните книжки и консумативите, то не бяха блокчета, фулмастери, пастели, пластилини, боички... Та утре като идем за играчки ще се поогледам и за коледни подаръци вече Simple Smile Иначе снощи им дадох да месят малки топчета тесто, после изрязахме с формичките за сладки разни фигурки и го опекохме. Много се забавляваха децата Simple Smile
Пожелавам ви прекрасен ден! Доскоро!
Виж целия пост
# 294
Блазе ви за коледният дух. На мен по случай завръщането в офиса и ми прехвърли колежката коледните картички за клиенти, "любимата ми" коледна украса на офиса и сигурно организацията на  коледните партита и пфууууууууууу.  Crazy
обичам коледа но цялата дандания и комерсиализация ми идват малко в повече. също и стреса по събирането на семейството от различни точки на бг.
но ще си помисля за малкия какво по-интересно да организирам, със сигурност тази година вече разбира. може да пробваме заедно да направим някаква украса, апликации, сладки...
Но ноември още не е дошъл и ми е рано. Аз чак след Никулден се организирам за Коледа, нали и именниче имам и едно по едно ги карам нещата. Обичам Бъдни вечер, да омеся питка, традиционните ритуали.
Виж целия пост
# 295
Маги дълги години щастливи и влюбени да сте!И както казваше една моя много близка възрастна дама "Нека главите ви да остареят и побелеят на една възглавница"
Много хубави снимки личи си че е било много весело  bouquet

Линка честит празник и на теб да си жива и здрава и много щастлива  bouquet

Крем успех с работата и коледния дух  Wink

На всички болнички бързо оздравяване  bouquet

Аз не съм писала отдавна но ходихме на гости в Разград при наши приятели после правихме с мъжа ми лек козметичен ремонт на коридора аз боядисвах а той ми направи вграден гардероб и ново осветление.Сега на ред е банята  Mr. Green

Кати ходи на ясла и от понеделник остава и да спи там,сутрин още плаче като влиза но веднага след това спира.Все още не иска да яде почти нищо там но вече има лек напредък хапвала хляб,закуски когато има и следобед кремчетата.
За спането няма никакви проблеми и най интересното е че когато си беше в къщи се събуждаше винаги с рев и в лошо настроение и там усмихната и без да плаче. Mr. Green

Като я взема към 15.30ч. е много щастлива и ми обяснява "Мамо аз малко пачам за тебе малко" и ме целува.
А на лелките обяснява че пак ще дойде. Laughing

Точно както е обяснила Крем и при нас са същите нещата мисля само че английски нямат.
Много съм доволна грижат се много добре за децата а Кати  онзи ден даже вчесана и със сложена шнола ми я доведоха.

Ани успех в намирането на по добра работа  Peace и аз съм все още на борсата.

За Коледа вече мисля за подаръци за децата и понеже миналата година им взехме хамстер тази година мисля да им вземем рибка но не голям аквариум а малък за няколко рибки че няма много място в детската им стая.
Вече намерих и къде ще празнуваме с едни приятели Нова Година в много хубав ресторант с добра оферта .

И другото с което мога да се похваля е че ходих и си сложих спирала,защото мисля че две дечица ми стигат пък и ги нашарихме  Whistling та ни омръзна все да сме под напрежение да не станя пак някоя беля.
За сега всичко е наред дано и за напред да нямам проблеми Praynig

Лек и усмихнат ден на всички  bouquet
Виж целия пост
# 296
mgamisheva, ЧЕСТИТО И ГОРЧИВО! Много години щастие и любов ви желая. Много сте хубави, а малкия шафер е невероятен! /пу-пу/
Линка, честит рожден ден /на патерица/. Да си жива и здрава и да те слуша мъжа и детето!
Крем, дано повече не се случват подобни неща с Ники, пък с организацията за Коледа ще се справиш сигурна съм.
Мамамецана, бързо оздравяване и се поинтересувай за витамини. Аз лично за себе си установих, че по-добре ми се отразява саностол, пред други витамини и от време на време си взимам и ме зарежда и с енергия /може и самовнушение да е, но щом ми действа добре си взимам/
Амореволе, аз бях решила декември да пазарувам подаръци, но днес съвсем инцидентно напазарувах доста неща.

В тази връзка за момичетата от София в Люлин до Била /срещу метростанцията/ днес откриха Комсед и днес- петък, събота и неделя всичко е с 50% отстъпка! Аз го посетих днес и съм много доволна, ако имате възможност-действате отстъпката си заслужава, работното време е от 10 до 20 часа

Ани, добре че се отказа от работата, сигурна съм че ще си намериш истинска работа, която да отговаря на знанията ти!
Михайлова, супер за ремонта, успех с банята!
Виж целия пост
# 297
Здравейте и от нас! Hug
След 6 - дневен престой в болницата отново сме си вкъщи от вчера. Нямам думи да опиша какво преживях около престоя си там. Трябваше да влезем, защото на следващия ден /в събота/ обрива беше още по-голям. В петък ходихме на преглед в инфекциозното и още тогава казаха да оставаме в болницата, понеже се съмнявали за инфекциозна мононуклеоза. Даже обрива го е получил от това, че са го лекували за нещо, от което не е болен и АБ е бил един вид показно, че не го лекуват правилно. АБ е "Аугментин" /Джери ме беше питала/, така че не се е обринал от сиропа, а от него. И един вид тялото му прави токсичен шок. Абе кво да ви кажа. Не могат да разлечат гъбички от гнойна ангина и то дори специалист УНГ. Та като отидохме в петък вечерта ни казаха да спираме всички лекарства и да оставаме само на в. С и калциев гл. и Фенистил капки., но сутринта като го видях на какво прилича и веднага пак обратно в инфекциозното. И веднага ни приеха. Вътре беше все едно си в затвор, нямаше ТВ, та си носехме от вкъщи, нямаш право да излизаш освен за храна, защото там не дават храна и на всичкото отгоре детето ми беше по 6 часа на системи. Как се удържа едно дете без температура, на което не му е отпаднало, а му се дивее на системи. Но го удържах. Два пъти си вади системите и два пъти си размества абуката, та наново и за да не му слага отново трети път, защото на следващия ден ще ни изписват се почна и мускулно. Ноооо вече сме си вкъщи и е толкова хубаво. Съсипах си нервите за тези пет нощи и гледката на детето ми как плаче само като ги види. Една седмица съм в болничен, а другата татко му, че да се възстанови добре. Сега сме вкъщи на Зинат и на 3-ти на профилактични изследвания. А на лекарите дето поставиха  правилната диагноза съм много БЛАГОДАРНА. Въпреки условията в които работят, а аз ги видях те бяха над всичко. Peace
Виж целия пост
# 298
Rosi,  Hug
Aугментин е точно пеницилинов антибиотик. И аз и Мони реагираме по същият начин на него. Мони го пи само един ден когато беше на 7-8 месеца и това и е било всичкото пиене на антибиотик пу-пу! Лекарят ни я следеше всеки ден и забелязахме навреме и обрива.
Важното е, че всичко е минало и вече е зад гърба ви! Бързо възстановяване на прекрасното ти момче!
Тези дни имах удоволствието да разгледам снимки на Марина на Нинанд, и преди съм знаела,че е красавица от снимки на аватари основно, но наистина се убедих- прекрасно дете! Да ти е жива и здрава , Нина!
п.п. И Роси, сигурно са ти казали, но занапред винаги когато му изписват лечение казвай, че към пеницилин е алергичен.
Виж целия пост
# 299
rosicp, миличкия Вито! Ужас направо! А и представям си и на теб какво ти е било  Cry Точно тези дни говорих с една приятелка, дъщеричката на която е била в подобно на вашето състояние преди две седмици след лечение с въпросния антибиотик. А пък той директно попада в черния ми списък на лекарства които доста ще се позамисля преди да дам на Стелиян  Naughty
mgamisheva, страхотни са снимките които си качила! Много хубаво и весело семейство! Честито и от мен!
Михайлова, и ние вече със сигурност догодина ще правим отдавна отлагания ремонт на банята и тоалетната. Хич не ми се захваща, но е крайно време вече ...
Стелик тази седмица ходи на ясла без почивен ден и нямам търпение да си го прибера вече. Това ще е след час някъде Grinning
Преди малко пък ми се обадиха за утре за интервю за работа и се попритесних. Май ще го отложа че утре нашия татко е на работа и трудно ще организирам някоя баба да гледа Стелиян. А и се бях настроила за работа, но чак след Нова година Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия