Да ви почерпя виртуално
за нашият прекрасен ден.
и да похваля най-прекрасното дете на света
Дай, Боже все повече хубави поводи да ни карат да си честитим и за напред!
много щастие ви желая!
много ме зарадваха. Имат и английски за яслена група и мисля да го запиша, че имаме 3 английски книжки и сега само тях четем, само тях иска, знае вече десетина думички плюс пет цвята на английски също, а на бг не иска да ги казва. Като се опитам да го науча на някоя дума категорично ми отказва, сам каквото реши да казва, а на английски веднага се опитва да повтори. Та така, англичанче ще го правим 
Оплаках се набързо....извинявам ви се милички с една голяма


.


Иначе снощи им дадох да месят малки топчета тесто, после изрязахме с формичките за сладки разни фигурки и го опекохме. Много се забавляваха децата 





и аз съм все още на борсата.
та ни омръзна все да сме под напрежение да не станя пак някоя беля.



Точно тези дни говорих с една приятелка, дъщеричката на която е била в подобно на вашето състояние преди две седмици след лечение с въпросния антибиотик. А пък той директно попада в черния ми списък на лекарства които доста ще се позамисля преди да дам на Стелиян 

Препоръчани теми