ЮНСКИ ЮНАЧЕТА. Тема 114.

  • 46 049
  • 734
# 465
Здравейте и от нас,
само бърз запис,надявам се всички болнички юнчета бързичко да оздравяват Praynig и аз сам на коледна вълна,вече поръчах първип подарък-пеещ Барни.плюшен,големи сме му фенове:)
утре ще пиша повече-лек ден мацки Simple Smile))  bouquet
Виж целия пост
# 466
Креми и Гого ми помага с чистенето и му харесва, особено стирката коридора сам го чисти Simple Smile след него дори няма нужда да минавам Simple Smile
Днес си удари главата с ръба на бюрото и има малко кръв и се наду Sad
Ние сега решихме да му купим котката Лулу с реалистичните движения в Метро я понамалиха малко пак са много пари за котка, но пък всеки път залепва за нея и решихме вместо да даваме парите за много играчки които едва ли ще погледне да му вземем нещо което му харесва (лошото е,че всеки път му харесват все по-скъпи играчки) а и той по принцип харесва котки Simple Smile та тази година доста намаза с подаръците за Коледа и мисля да спрем до тук другите подаръци ще са от бабите и дядовците и лелите(таман 4 на брой ги има) Simple Smile
Бързо да оздравяват болничките   bouquet
Петя видях ти сладките и са много хубави   chef
Виж целия пост
# 467
Здравейте!
Бела, съжалявам, че са ви се случили всички тези неприятности! Бързо възстановяване на всички! Praynig
Роси, много се радвам за кухненските шкафове, със здраве да си ги ползвате!
Джери, и на Преси рисунките са от тези лекуващите, онзиден в яслата рисували Кълбо за котето, другия ден от пластилин "орехче" за катеричката, а онзи ден пак с пластилин бяха плавили подобие на таралежче, много смешни бяха, на нищо не приличаха, ама за нас родителите си бяха направо шедьоври  bowuu, нали са ги направили нашите гарджета.
Тоше, препоръчвам ти да му дадеш тесто или пластилин. Онзи ден мама, докато меси даде и на децата по едно парче тесто - ей голямо месене падна, аз им дадох и фигурките от пластилиновия комплект и си правиха пеперудки, пици,  зайчета, кръгчета, животинки и какво ли не. Ама при нас е по-лесно, защото малкия като види кака си, че играе на нещо и веднага иска и той. Вчера се опитах да изрежем снежинки с Андреа, той си взе ножичката на ноктите и 1 час изрязва парченца от един хартиен лист, после почистих за 2 мин. и готово. Иначе и Преси прави същите бели и щуротии, често го пошляпвам по дупето защото ме изкарва извън нерви, просто е невъзможен понякога, прибягвам и до забрани, и му казвам, че съм му сърдита, но като го хванат неговите таласъми и никак не можем да се разберем.
Снощи пък като запищя изведнъж, като взе да си търка ухото и днес като го заведох - има възпаление на ушенцето, та сега си е вкъщи и се гледаме.
Мамамецана, радвам се, че съм била полезна, аз мислех, че само в Плевен е това намаление. И аз взех някоя книжка - за Франклин и една луксозна за принцеси, че иначе са много скъпи защото в сряда е на Андреа именния ден. А иначе и ние за Нова година няма да прекаляваме с подаръците - по един в детската, по един вкъщи + лакомства и шок.календар и по 1 у баба им. Не искам да ги разглезваме и засипваме с много и скъпи неща, защото така или иначе всичко съсипва малкия разрушител, а и нямаме много място, и не на последно място, съм безработна, което ме подсеща, че след половин час трябва да вървим на подпис в Бюрото по труда. Поздрави от нас и целувки на дребните  Heart Eyes
Виж целия пост
# 468
bellaa - вече всичко е зад гърба ви. Сега ти пожелавам скорошно оздравяване на всичките ти близки Praynig
anjeelina - не се притеснявай, че бързо му омръзват нещата на Гого, и при нас е така. Единственото, което сега не му омръзва е да гледа детски. Това са моите блаженни моменти, колкото и гадно да звучи. Знам, че е по-добре да се занимавам с него,да четем или играем...но, повярвайте ми след толкова болести моя организъм така се е сринал, че само гледам да си почивам през последния месец/друг е въпроса, че не се удава често/
За тръшкането исках да ти кажа, наистина с говорене и убеждаване съм постигала повече, отколкото да плесна или да викна. Но, пък е човешко да го плеснеш в момент на преумора и изнервеност.Вярно, не е оправдание, но като го плесна започва още по-голям рев и тръшкане.... след това всичко спира и настава мир и тишина Crazy
Не се притеснявай за раната на главата, щом не е дълбока ще мине бързо и без намесата на хирург Hug
rosicp - много практичен подарък, честито! Май повечето жени имат нужда от подабно нещо Grinning
.Krem - това с моленето е абсолютно същото като при нас. Научили са го в детската да казва МОЛЯ, ДОБЪР ДЕН,ДОБЪР ВЕЧЕР И ДОБРО УТРО. Като ми каже за нещо Моля иии направо ми става едно такова хубаво - как да му откажеш. Но, пък се учи да го използва и за непозвалени и опасни неща, видя че му даваме и почна да хитрее за всичко. Бързо да се оправяте с АБ.
petia_tag - не си спомням дали коментирахме миналата година за щолен EmbarassedИскам да те питам ще правиш ли, да дадеш рецепта....че нещо ми се твори, нали още не работя Simple Smile
Виж целия пост
# 469
Тоше, надявам се бързо да му мине цицината на Гого. Радвам се, че са ти харесали меденките ми. Тази неделя направих още доста, но другата рецепта, която много харесвам и ще видя, кога ще намеря време и да ги декорирам.
мамамецана, от две седмици отлежават щолените в хладилника.  Grinning Аз ги правя 6 седмици по-рано и след това всеки уикенд правя нещо друго. Правя ги по рецептата на Джемма и много ги харесваме всички.  Peace
Виж целия пост
# 470
Петя трябва да ми дадеш рецептата и да ме светнеш как ги украсяваш Simple Smile)) Ако ми остане време може да помацам.
Моят коледен подарък са комплект тигани на Тефал (в Метро са на промоция) с подарък шпатолка и си взех някаква мрежа за да не пръска олиото Simple Smile
Гого вече има и котка, но...не си заслужава рекламите са им доста поукрасени
Цицината спадна доста, не че беше и много голяма де
Роси пожелавам ти в такъв случай по-подредена чанта Simple Smile))
Ради да ти кажа и аз използвам да свърша нещо или да си почина докато гледа, ама и много ходи да пипа другите работи....
Виж целия пост
# 471
 Geraldine,  ivi_81,  anjeelina, petia_tag , anyto, : mamamecana, Много благодаря за добрите думи,то толкова му трябва на човек Hug

.Krem ,то никой не мисли за лошото,то само ни посещава.От кой сайт искаш да пазариш,мога да помогна с поръчката!


anjeelina,а много хубаво си направила и аз мисля да си направя подарък Joy

Почупените мъже са добре,батко даже пише по-хубаво със счупената ръка,тъй като пише бавно Joy
Емито се оправи,но мен ме прихвана от нея.Страхотна хрема от дете не съм имала такава.Носът ми стана, като на снежен човек.
И аз съм настроена още от петък Коледно,даже скоро ще украся за настроение.Купих страхотни играчки от Хипо.Емито си пада по кучета,прави много неща,гледам сега е на 90лв,махнали са 50%,преди имаше някой играчки.
А,баткото вече го прихвана модната вълна от у-ще и така скромно каза ,дали ще може за Коледа,едни футболни маратонки на Адидас,че как да не поръчам.Сега трябва да поровя в сайтовете.

Виж целия пост
# 472
bella понякога когато ти се случат ред гадости и почваш да си мислиш, ох в каква дупка съм, само гадни неща стават и ... те продължават да стават. трябва да се прекъсне веригата, най-добре с много положителни мисли  Wink

от http://www.elc.co.uk/ мисля да купя, имат промоция вземи 3 плати 2  Simple Smile Simple Smile  и много хубави играчки. Много коли и камиони най-вече, че малкия тази година само това му прави впечатление, друго не иска.
Виж целия пост
# 473
Тоше, не разбрах, точно на кое искаш рецептата, затова да се уточним на лични или във фейса.  Wink
Виж целия пост
# 474
Петя, Ради, благодаря за съветите  Hug аз докато се включа, то минало давност  Embarassed

Защо Зара не пише?! Дано да са добре!

За НГ ще купуваме на Петър комплект детски инструменти. Много обича да разглобява, сглобява и подрежда.

Поздрави на всички!
Виж целия пост
# 475
Зара беше писала във ФБ, че са пристигнали. Може би няма възможност да се включва тук.
Ммм, инструменти - чудесен подарък, според мен (сигурно обича и "Майстор Мани". Wink

Да ви позаредя ли с малко Коледно настроение и идеи? Enjoy - http://missby.wordpress.com/2007/12/20/christmas/ и тук - http://networkedblogs.com/qKDDi. Grinning

Честит имен ден на всички именници днес!

Виж целия пост
# 476
Честит имен ден на всички именници днес  bouquet

Специално да поздравя малката чаровница Андреа на Ани!Да е жива и здрава и много радост да ви дарява!  bouquet

При нас нищо ново Кати оздравя но и тази седмица я оставих в къщи да и давам малко пробиотици и да се доизлекуваме хубаво Peace

Тази седмица ще украсим и в къщи коледно че вече дребните напират Mr. Green

Намерих си рацепта за коледни сладки и мисля да пробвам да направя една доза и ако ми харесат може и още Laughing

Хубав ден на всички  bouquet
Виж целия пост
# 477
Благодаря за поздравите  Hug Честит имен ден на всички именици! Живи и здрави, щастливи и късметлии да са всички!  Praynig
Преси се оправи от ушенцето и днес и двамата са на градина, а аз действам из нас, подгатвяме се за довечершното парти по случай инения ден на Андреа.
Утре ще ги снимат за календари в градината, нямам търпение да станат снимките.
Аз днес се пробвах да направя торта за празника, обаче пустото голямо желание имам, ама резултата все не е каквото очаквам и си го представям. Много съм смотана в ръцете значи... Sad Ще я снимам довечера, пак стана хубавка, ама мнооого кусури има...
Поздрави на всички!
Виж целия пост
# 478
Петя - аз намерих рецептата на Джемма за щолен Simple Smile Само да те питам за маслото, нали се слага меко, а не разтопено?
anyto - Честит Имен Ден на Андреа  bouquetВесело да си изкарате довечера! Пии едно и за мен, аз пак не мога да пия Sad

Да ви се оплача, със съмнения за пневмония съм. Днес ми дадоха 2 антибиотик Sad и ако пак не са повлиая и от него ще ми снимат в петък.............просто съм много нещастна,и нервна....от тия болести натрупах куп нерви. Щом си поисках и успокоителни да ми предпише, представете си на какъв хал съм ooooh!
Хайде стига ми толкова оплакване Hug
Виж целия пост
# 479
mamamecana, да, меко е маслото. Оздравявай бързо и си вземи някакъв хубав имуностимулатор!  Peace

Ани, да ти е жива и здрава Андреа!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия