БРОДИРАНА КРАСОТА - Гоблени 85

  • 117 793
  • 733
# 270
Здравейте момичета Simple Smile. Чета ви всяка вечер, но понеже рядко шия и затова не пиша, че няма с какво да се похваля  Embarassed .
 
nadeto_sp много хубави гоблени. Кучето много ми хареса.
mari_eta  страхотна тигрова муцунка.

Аз съм готова с "Пробуждане" :

 
сега почнах "снежковци" , за които благодаря на Гери   bouquet
минавам на коледна вълна, че като гледам с какво темпо шия  Stop , и един Дядо Коледа съм си харесала....... Crazy , дано само време да имам.
Като съм почнала да пиша, да си покажа и етап от пумата  Embarassed
Виж целия пост
# 271
Аз също минавам на коледна вълна напоследък,макар че шия една гейша. Mr. Green
Ако не е много нахално,ще може ли малко схеми на снежни човеци и еленчета?  Praynig
Виж целия пост
# 272
Бяло Цвете, Ети, много ви благодаря. Hug
Тук са ми нещата, които съм ушила до сега, ако някой иска да разгледа: http://www.flickr.com/photos/67255506@N08/

ако може схемата на този http://www.flickr.com/photos/67255506@N08/6116486156/in/photostream и този http://www.flickr.com/photos/67255506@N08/6115987553/in/photostream , нищо че е на щампирана панама

а дали на някой ми се намира схема на буда за книгоразделител, мисля че е на вервако http://www.ateljem.de/butik/default.asp?pf_id=DE-416602&dept … _campaign=hostv36
аз мисля да си поръчвам от ателие маргарита, ако някой иска нещо да свирка на лични

или схеми на някое от тази серия http://www.ebay.de/itm/Permin-Stickpackung-Stickbild-First-Kiss- … sh=item4aa9f202c6
Виж целия пост
# 273
Заповядай едната феичка, натисни на slideshow в горния десен ъгъл за висока резолюция на снимките: http://nadezhdap.multiply.com/photos/album/144
Другата не мога да ти я пратя, това ми беше първият гоблен и схемата е зверски надраскана. После се усетих първо да ги сканирам, ама след дъжд качулка.
Виж целия пост
# 274
мерси много  Hug
аз пък днес си имам пораснали бръмбари, станаха на 6  Heart Eyes
почерпете се
Виж целия пост
# 275
Дж-то, да са ти живи и здрави!!!   bouquet
Виж целия пост
# 276
Да ти са живи, здрави и много да слушат, бръмбарчетата!   bouquet
Iucka, страхотно Пробуждане!  Flutter
Виж целия пост
# 277
Здравейте! Ако позволите, да се включи още един редовно четящ и почти не пишещ Simple Smile
Вашето коледно настроение е заразително! Извадила съм си 3 чифта чорапки и се мая кой да е Simple Smile  (сваляла съм ги някога от някой руски сайт, та ако мога да бУда полезна, заповядайте: http://dox.bg/files/dw?a=ecb4452de5 ).  Със сигурност ще почакат до началото на октомври.
Тъй като такова нещо ще шия за пръв път, може ли малко инструкции. На обикновена бг панама може ли да се шие? Може ли някой да покаже етапче, ако е започнал чорап?
За други коледни мога по - късно вечерта да се включа.

smile3525 smile3525 smile3525

Виж целия пост
# 278
Дж-то, да са ти живи и здрави мъниците.  bouquet

 iucka, много хубаво е станало това "Пробуждане". А пумата направо е... Heart Eyes
Виж целия пост
# 279
Дж-то, да са ти живи и здрави дечицата, много щастие и радост да носят на всички  bouquet!

iucka, страхотни гоблени, пумата е страхотна - оригинал ли е?
Виж целия пост
# 280
Най -после мога да ви покажа какво ми подари pepen. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   bouquet  bouquet  bouquet  Това е много скъп подарък за мен, още повече че съм една непозната за нея. Много благородно, аз трудно подарявам ушити от мен неща. Голямо сърце имаш, pepen. Hug
Изпрати ми го доста отдавна, но понеже трябваше да се мине на машина, а аз съм ужасно скарана с шиенето, та чаках майка да ми го довърши. Най- после му дойде реда. Нарочно не съм го огладила, защото ще го прибера до Великден, за сега няма да го закачам и не искам да пожълтее.
Още веднъж голямо благодаря, Пепи.    bouquet



А ето и етап от моя Тадж Махал:

Виж целия пост
# 281
джиии  Hug Heart Eyes Hug да са ти живи и здрави и да ги слушаш Wink


джема Mr. Green и аз съм така "последователна". кой знае кога ще почна моя Тадж Махал  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 282
Аз бях обещала да покажа моите сезони, ето ги и тях:
http://s002.radikal.ru/i198/1109/c2/59ff24ad21df.jpg
http://s51.radikal.ru/i134/1109/bf/c57138fa4b2c.jpg
http://i050.radikal.ru/1109/5b/d6f43837f3f6.jpg

Извинявам се за лошото качество, снимките са правени с телефон, по принцип цветовете са много по-ярки и целият гоблен е много по-красив.  Flutter

П.П. Намерих и по-стари снимки, които съм правила с апарат:
http://lilituuu.multiply.com/photos/hi-res/30/3?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F30%2F3
http://lilituuu.multiply.com/photos/hi-res/30/10?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F30%2F10
http://lilituuu.multiply.com/photos/hi-res/30/11?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F30%2F11
Виж целия пост
# 283

Благодаря, Суиити, хайде успех , да го завършиш по -скоро!
Виж целия пост
# 284
да се похваля със завършения св.георги


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия