БРОДИРАНА КРАСОТА - Гоблени 85

  • 117 793
  • 733
# 30
      Силно се опасявам да не загубя статута си на РЕВНОСТЕН НАБЛУДАТЕЛ Laughing
      Визхищавам се на всички ви  bouquet
Виж целия пост
# 31
Здравейте, да ви покажа и аз докъде стигнах със слънчогледите.

   newsm03

http://picasaweb.google.com/109729481077180633917/Infantil#
разгледай всички албуми  Hug има разни идейки https://picasaweb.google.com/109729481077180633917

и тук има това-онова http://picasaweb.google.com/chellynunes

за любителите на ягодовите сладкиши Wink http://picasaweb.google.com/110560196194229124792/Moranguinho#



Виж целия пост
# 32
Запис да не ви изпусна ,момичета.
Виж целия пост
# 33
 Hug  bouquet
Виж целия пост
# 34
Благодаря st. Dobri. Както винаги сте много отзивчиви.

Много хубави гоблени показвате. Радвам се като ги виждам.

Сега уморена пак ще седна да шия, защото нямам търпение да довърша гоблена за бебка. Пък тя нещо не иска да излиза (сигурно чака да го сложа в рамка).   Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 35
Срам ме да покажа колко бавно напредвам.  Embarassed .още малко и ще снимам..  Peace
Виж целия пост
# 36
  bouquet
Виж целия пост
# 37
Здравеите някои може ли да ми каже или да ми прати схемата за кафежииката

 http://images19.snimka.bg/003665357.jp
http://images.antoanet.multiply.com/image/17/photos/1/600x600/13 … dE9DSNV%2CqfARkjw

много ви моля търся я от много време

на brpraziel_88@abv.bg
Виж целия пост
# 38
marti_mart, ти нали шиеше на HAED един зелен дракон...много съм му хвърлила око, дали го завърши да покажеш... Embarassed
[/quote]

Life is Love  още не съм го ушила за съжаление smile3506 , имаше др. неща за шиене покрай него иии сега съм го метнала. Ето до къде съм стигнала да не пиша само напразно http://marti1mart.snimka.bg/tapestries/etapi-na-haed.561972.24747603  . И май съм забравила да се похваля с делфинчетата си и графиката на Левски  newsm78 , ето ги и тях http://marti1mart.snimka.bg/tapestries/moite-gobleni.417895.24408148 .

 Поздравявам всички с чудесните произведения   bouquet
Виж целия пост
# 39
запис и от мен ....
ВСИЧКИ СТЕ СУПЕР !!! Hug Hug Hug  bouquet
Виж целия пост
# 40
Кафеджийката:

http://gallery.ru/watch?ph=26t-diR4U&subpanel=zoom&zoom=8
Виж целия пост
# 41
ооооооооо мерси мерси мерси мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 42
Запис и от мен . Съвсем скоро ще ви покажа нещата които съм завършила от началото на 2011г. Изпрани и изгладени са , само чакат ред за снимка.
ЛЕК ДЕН!
Виж целия пост
# 43
Здравейте, момичета!  Hug
Ето няколко дребни нещица и от мен:

Това е първото гобленче на моята 4 и половина - годишна дъщеря! Тя е много щастлива, аз също!
Помагам й при започване и завършване на конците.
Разбира се заедно нарисувахме и картинката.


Подарък - книгоразделител за любим човек:


Висулка за коридора ни:


Торбичка за семена на лавандула:


Отново подарък за любими хора:


Иначе тигърчето ми върви, но с бавни темпове, че се боря с мрачно небе, троен конец, един голям станок, две малки деца...!  Crazy
Ах, колко идеи ми се иска да осъществя още! Heart Eyes

Поздравления на всички за сътворените красоти и успехи в намиране на минутки за още поне толкова!  bouquet
Виж целия пост
# 44
Бяло Цвете,браво на момичето ти.
Сетих се ,че като дете шиех подобни моделчета но не на панама.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия