БРОДИРАНА КРАСОТА - Гоблени 85

  • 117 793
  • 733
# 600
Страхотни, но много малко неща сте показали ! Защо така!?!?
Четири дни не съм влизала във форума и не съм изостанала много! Тези почивни дни разпусках на Празника на сливата в Троян! Drunk Страхотно си изкарах, презаредих батериите и днес вече съм на работа, дори снощи въпреки умората поших малко от Дамата с ветрило!
Виж целия пост
# 601
Добро утро на всички работни пчелички.Страхотни сте! smile3501!Обръщам се към вас с една молба:ще уча една приятелка на нашето страхотно хоби,но нямаме подходящ модел като за начинаещи.Предварително благодарим!
Виж целия пост
# 602
Добро утро!

Аз с въпрос за сезоните  Rolling Eyes
Белите празни знаци да ги шия ли , няма знак за кръстче с бял цвят , само  френските възли гледам са с бяло ...

http://tomairina.gallery.ru/watch?ph=bh0H-cy2iJ

Биляна и Ванеса ,чудни са .
Виж целия пост
# 603
Инче не ги ший, белите квадратчета са си празни. Сезоните са на бяла панама и просто така е решил дизайнера.
Виж целия пост
# 604
Мерси , Марго, аз на бяла ги шия...

Иначе щях да си отворя много работа  Tired
Виж целия пост
# 605
wasito, и моята схема е от този сайт, но една услужлива колежка от goblenite.org ми изпрати и друга. Ето линк към нея... http://dox.bg/files/dw?a=caa36c0797
Може ли да ми кажеш при теб знакът IIII(четири черни прави чертички) какъв цвят е. На схемата пише grunbraun 168 , но при мен си е истинско синьо и нещо ни ми харесва. Ето го и резултата http://1987kk.snimka.bg/tapestries/gobleni.623373

P.S.  Съжелявам за dox-a...

Спорна работа!
Виж целия пост
# 606
mucarelka.kr  много благодаря за схемите, една дама от този форум ми прати схемата оригинал на вилер . при мен също е 168, но май е така и в оригинала. ако искаш оригиналите ми пиши на  wasilena83@abv.bg
Виж целия пост
# 607
Май всеки го е подгонила работата, много малко неща показани има, а аз така им се радва на всички!
И аз едва ли ще покажа скоро. На всичкото ми търсене и помощ, си ударих пръста /по-точно
посмачках малко/ и сега не мога да шия Confused, а даже се бях навила да правя картички тази година, ама така е, човек като се кани много.... Приятен ден на всички!
Виж целия пост
# 608
Тинна, много лошо. Дано по-скоро ти се оправи пръста!
Да се похваля - снощи получих дългоочаквания гоблен от Хонг Конг http://www.ebay.co.uk/itm/110707524686?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … 649#ht_1167wt_703
Сега започва великото разчитане на схемата - указанията са на китайски. Трябва да го снимам (дано да стане довечера) за да ми помогнете.  Confused
Виж целия пост
# 609
Страхотни красоти показвате, ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ   bouquet , и колко бързо шиете...чак Ви завиждам. На мен мноого бавно ми върви шиенето,не мога да си обясня къде бъркам с темпото. Имам започнати няколко неща,  показвам и аз етапи най-накрая
http://1tony1.snimka.bg/tapestries/drugata-strast-goblenite.603183.24601913
Виж целия пост
# 610
Здравейте  Stop
Преди известно време (има -няма 2 месеца, реших да ушия за подарък едно гобленче за една малка принцеса) и идвам да ви го покажа, понеже една мацка от тук ми помогна със схемата на конците - специални благодарности на БАДЕМ  Hug  bouquet Hug  bouquet
Понеже това ми е първият гоблен - го уших на кръстчета, но и така мисля, че се получи добре Simple Smile
https://picasaweb.google.com/101086049485740207485/NovoHobi#5656964405574548322
https://picasaweb.google.com/101086049485740207485/NovoHobi#5656964398838768258

Мама ми показа как се шие гобленовия бод (ако така му се казва) и сега творя и за мен едно - че ми останаха от конците Simple Smile

Момичета правите страхотни красотиии - уникални са... започвам малко по малко, но... вече съм си харесала още 1-2 (по-лесни Simple Smile)

Извинете - не съм направила добре настройките на албума - да е видим за всички и затова е бил проблема - надявам се сега вс да е ОК Simple Smile
Виж целия пост
# 611
butterfly . На мен не ми се отварят линковете които си дала ..за да ги разгледам ...    newsm78
Виж целия пост
# 612
Много приятно хубави нещица
*TONY* - тази червената коледна или новогодишна /или й двете/ покривка сама ли си я измисли или видя отнякъде схемата - много е приятна - а на какъв плат бродираш това нещо

Виж целия пост
# 613
Радвам се,че ти харесва Елизабет Simple Smile Коледна по принцип, сама си я измислих, фук,фук. Канта ми е с блестящо зелено и златисто, елхичките взех от едно списание, но не за бродерия. Изрязах си една на картон като шаблон и си ги очертах, сега само запълвам.А в центъра по дължина мисля да направя златисти и сребристи снежинки,но не съм ги нарисувала още. Иначе шия на червена панама, тя е по-едра. Кой каунт забравих, нямам толкова опит с тях и не ги разпознавам много. От цветните панами имат само един каунт при нас,иначе ми се искаше на по ситна.
Виж целия пост
# 614
хей *TONY* - ама наистина си за "фук - фук"  smile3501 smile3501
как се сети - хем на червена панама - пък да си ги нарисуваш на шаблон - направо ме заби - викам си майчиеее как не съм се сетила по рано -  Hug
браво браво на бг мама страшен форум страшно нещо

Тичам да пазарЯ червена панама - почвам да режа елхички - и ще видиш - лелеее златна си - много ти благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия