БРОДИРАНА КРАСОТА - Гоблени 85

  • 117 793
  • 733
# 645
Честит празник и от мен!  bouquet party023 Tada Пожелавам ти много здраве и любов и да продължаваш със същата страст да заразяваш всички ни с красотите, които твориш!
Виж целия пост
# 646
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, PEPEN.
Виж целия пост
# 647
 Heart Eyes Hug Heart Eyes честит рожден ден, пепен  Hug Heart Eyes Hug

Виж целия пост
# 648
PEPEN ЧРД! Бъди здрава, обичана и уважавана от любимите ти хора!!!  bouquet
Виж целия пост
# 649
Честит празник, Пепен!
Жива и здрава и Наздраве!  bigdance2 nbirthday
Виж целия пост
# 650
          Laughing ООООООООО, Пепииии... Wink Честито да ти е! Да си здрава, да са все така сръчни ръцете ти и широко сърцето ти! Да даваш и да получаваш, каквото заслужаваш! newsm38 Наздраве и весел празник! cheers (И да "метнеш" някой и друг бАМбонЬ насам! newsm62 )
Виж целия пост
# 651
ЧРД PEPEN newsm59
Много здраве, щастие и повече време за красивото хоби!  bouquet
Виж целия пост
# 652
Пепен, честит рожден ден!   bouquet Здраве, любов, късмет и сбъдване на всички желания!  Hug
Виж целия пост
# 653
pepen , Честит рожден ден!!! Желая ти много здраве, щастие и много сбъднати мечти!!!  newsm51

Да се похваля и най-накрая с вече рамкираната ми графика:

Извинявам се за лошото качество на снимката, но е правена с телефон
Виж целия пост
# 654
би_би_то,  Hug страхотно се връзва с интериора Wink

хм, брадата май не съм я виждала до сега  ooooh!
Виж целия пост
# 655
Здравейте момичета .
И аз съм от тези дето не пишат в темата ,но пък за сметка на това я следя с интерес.
Пиша ви с една молба за помощ.Приготвила съм да си шия Sisi,имам схемата,имам мостри от конците но незнам от кой цвят по колко ще ми отиде.Молбата ми е ,ако има някой който я е шил да ми прати лисчето с цветовете с метража на ЛС.Предварително Благодаря.
Виж целия пост
# 656
                 PEPEN,
    ЧЕСТИТО и от мен!!!  bouquet
     Живот,здраве и да си все така отзичива!
http://www.youtube.com/watch?v=py7co512s34&feature=related
Виж целия пост
# 657
да покажа подаръка за църквата. поводът е кръщенето на този змей  Laughing
...

       Гуде, маме, аз к'вото имах да кажа, казАх го... smile3501 Да ти е жив и здрав "кротушкото"!  love001 (Такъв невинен поглед е отпрал...  newsm62 )...  Но ме гризе душевно безпокойство: Защо, аджеба, не покажеш какво си спретнала с двете си златни ручки специално за него! Дай го тук, да гледат всички, да ти се радват бре, душо шекерена! newsm53

шекерът се беше размазал от кеф и организиране, уж прочете, а не показа  Blush
компенсирам с две снимки  Mr. Green кръщелната ризка, снимана с телефон и същата вече с "пълнежа" Hug да кажа ли как изглеждаше около час след кръщенето?  Crazy

Виж целия пост
# 658
Здравейте момичета. Видях един гоблен с три молещи се ангелчета. Да знаете как се казва и дали имате схема. Предварително ви благодаря:) Ето тези http://goblenite.org/attachment.php?attachmentid=51227&d=1182522997
Виж целия пост
# 659
казват се "почти идеальный" - ако ще търсиш в осинка или други руски сайтове (там го има точно)
Ако нищо не бъркам на дим е Peace
Само че внимавай - този гоблен шиет се "за для има бебе")))))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия