Катаракта /перде/

  • 299 489
  • 755
# 660
Ето какво излиза (при мене е с превод)
https://collirioalfa.it/collirio-alfa-decongestionante/
Виж целия пост
# 661
Здравейте.
Сега виждам въпроса ви, и че цитирате мой коментар.
От 2022г., когато ми беше операцията на пердето на едното око, по препоръка на лекуващия ме лекар  пия през ден оксибио https://galen.bg/oksibio-kaps-h-30-bioshiyld.
През декември 2024г. бях на контролен преглед - за сега всичко е под контрол.
Няма необходимост за операция за поставяне на леща на другото око .
Макулната дегенерация е бавно развиваща се .
Иначе почти не ползвам очила, освен слънчеви   - имам вградена леща плюс за коригиране на старческото далекогледство, а за гледане на далече имам малък диоптър късогледство, имам очила, но почти не ги нося, справям се без тях.
Нямам оплаквания от неяснота.
Ако мога с нещо да съм полезна, питайте.
При кого си оперирахте пердето?
Виж целия пост
# 662
Мисля, че няма значение марката. В момента имам тези, но не винаги вземам от същата марка. Ето снимка.

Виж целия пост
# 663
Мисля, че няма значение марката. В момента имам тези, но не винаги вземам от същата марка. Ето снимка.


Търсих с гугъл, не намерих в България. Какво съдържат?
Виж целия пост
# 664
Principio Attivo: Acio ialuronico, sale sodico 400 милиграми. Sodio fosfato bibasico dodecairdrato, sodio fosfato monobasico idrato, sodio cloruro, acqua destilata. Преписах етикета. В момента не мога да направя снимка.
Alys, това е марката на капките за очи. Явно произвеждат за различни проблеми. Тези, които видях от сайта, който отваряш ся против зачервяване, сърбеж, провокирани от силно замърсена среда, пушек и не помня вече какво.
Виж целия пост
# 665
Здравейте!
Моля за препоръки относно доктор от София, извършващ успешни операции на катаракта!
Виж целия пост
# 666
Здравейте!
Моля за препоръки относно доктор от София, извършващ успешни операции на катаракта!
Д-р Топов в Токуда
Виж целия пост
# 667
Здравейте!
Моля за препоръки относно доктор от София, извършващ успешни операции на катаракта!
Д-р Даскалов в МЦ "Пентаграм"
Виж целия пост
# 668
Д-р Даскалов в МЦ "Пентаграм"
Оперирана съм при Даскалов преди години, забележките ми са по отношение на страшно малкото пространство във фоайето на Пентаграм, нагъчкани като сардели, толкова много хора бяхме. Някои от докторите бяха изнервени от големия натиск, имам в предвид тези които ти правят прегледа и изписват диоптера преди операцията, а тяхната преценка е много важна ! Иначе са безспорни  професионалисти всички, Бог да ги пази такива хора, техниката е съвременна, въобще всичко е  Flowers Hibiscus на другия ден след прегледа, когато е самата операция всичко е организирано, пресметнато, навсякъде блести от чистота, вежливи млади хора...Операцията е кратка, за някои е леко болезнена, други нищо не усещат - според организма е. След нея те поемат и те настаняват в стая.Доволна съм. Даскалов беше обаче  мнооого претрупан Anguished, видях му за малко очите на сутринта след операцията когато се бяхме наредили на редичка и чакахме контролния преглед, всички са претрупани, много хора малко пространство, така беше поне, сега нямам идея как е.
Виж целия пост
# 669
Д-р Даскалов в МЦ "Пентаграм"
Оперирана съм при Даскалов преди години, забележките ми са по отношение на страшно малкото пространство във фоайето на Пентаграм, нагъчкани като сардели, толкова много хора бяхме. Някои от докторите бяха изнервени от големия натиск, имам в предвид тези които ти правят прегледа и изписват диоптера преди операцията, а тяхната преценка е много важна ! Иначе са безспорни  професионалисти всички, Бог да ги пази такива хора, техниката е съвременна, въобще всичко е  Flowers Hibiscus на другия ден след прегледа, когато е самата операция всичко е организирано, пресметнато, навсякъде блести от чистота, вежливи млади хора...Операцията е кратка, за някои е леко болезнена, други нищо не усещат - според организма е. След нея те поемат и те настаняват в стая.Доволна съм. Даскалов беше обаче  мнооого претрупан Anguished, видях му за малко очите на сутринта след операцията когато се бяхме наредили на редичка и чакахме контролния преглед, всички са претрупани, много хора малко пространство, така беше поне, сега нямам идея как е.

Тясно им е, скоро ще се разширят в новото крило, което Кенар им строят залепено за настоящата болница. Много е напреднал строежа, даже надпис има вече....
Виж целия пост
# 670
Здравейте!
За гр. Пловдив може ли да ми кажете след операция на перде, при кой доктор се осигурява престой в болница?
Виж целия пост
# 671
Д-р Даскалов в МЦ "Пентаграм"
Оперирана съм при Даскалов преди години, забележките ми са по отношение на страшно малкото пространство във фоайето на Пентаграм, нагъчкани като сардели, толкова много хора бяхме. Някои от докторите бяха изнервени от големия натиск, имам в предвид тези които ти правят прегледа и изписват диоптера преди операцията, а тяхната преценка е много важна ! Иначе са безспорни  професионалисти всички, Бог да ги пази такива хора, техниката е съвременна, въобще всичко е  Flowers Hibiscus на другия ден след прегледа, когато е самата операция всичко е организирано, пресметнато, навсякъде блести от чистота, вежливи млади хора...Операцията е кратка, за някои е леко болезнена, други нищо не усещат - според организма е. След нея те поемат и те настаняват в стая.Доволна съм. Даскалов беше обаче  мнооого претрупан Anguished, видях му за малко очите на сутринта след операцията когато се бяхме наредили на редичка и чакахме контролния преглед, всички са претрупани, много хора малко пространство, така беше поне, сега нямам идея как е.

Конвейер!
Виж целия пост
# 672
Да така е...би могло да се каже за съжаление ! Но няма как да не е, при условие че толкова много хора с проблеми, просто море от болни хора, а всеки иска и трябва да бъде лекуван качествено. Болни много, специалисти малко, всеки търси най добрите  и така.....
Виж целия пост
# 673
Имам следния въпрос.
Проблем ли е при имплантирана монофокална леща на едното око да се сложи мултифокална леща ЕДОФ на другото око. Става въпрос за катаракта и късогледство. Идеята е да махна очилата, с които съм сега.Каква адаптация да очаквам? Моля за мнения.
Виж целия пост
# 674
Имам следния въпрос.
Проблем ли е при имплантирана монофокална леща на едното око да се сложи мултифокална леща ЕДОФ на другото око. Става въпрос за катаракта и късогледство. Идеята е да махна очилата, с които съм сега.Каква адаптация да очаквам? Моля за мнения.
И мозъкът ти ще се чуди къде се намира.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия