Бавно лятото си отминава, ДЕКЕМВРИйчето с ритници вече буди мама

  • 25 256
  • 744
# 345
Ще опитам с още един въпрос извън темата, дано този път постигна нещо Mr. Green
Някой може ли да ми даде линк към темата за бебешките колички?
Виж целия пост
# 346
Ще опитам с още един въпрос извън темата, дано този път постигна нещо Mr. Green
Някой може ли да ми даде линк към темата за бебешките колички?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=603015.0

Тази?
Виж целия пост
# 347
Marleen, златна си!  bouquet
Виж целия пост
# 348
 Hug
Виж целия пост
# 349
Добро утро на всички!
Най-сетне сме здрави.....пусти вирус.....съсипа ни 3 дни от почивката. Но сега вече сме ок. По този повод кафенцето е от мен!
Виж целия пост
# 350
Чудесно кафенце! Щеше да е хубаво и да съм се наспала, но щерката беше на друго мнение Sad От сега съм се размечтала за малко обеден сън....  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 351

Много се радвам на лентичката ти. Вече остава двуцифрено число до края. Помня когато дните бяха над 200 Simple Smile
Виж целия пост
# 352
Добро утро!
Джули-ивка,радвам се да те видя отново. HugКофти,че половинчо е заминал,но доколкото виждам ще си е тук за раждането.Не е лесно ,определено,но пък няма да си омръзнете лесно Hug
Сладурки,да се оплача-много бързо се уморявам ooooh!Предната бременност работих до последно и сякаш не ми тежеше толкова.Сега само с домакинстване се занимавам и съм уморена.Явно възрастта си казва думата Mr. Green
Виж целия пост
# 353
Добър ден. На мен ми е едно уморено, направо не ми ставаше от леглото.
cvete7575, тук ще си е на 03.12, дано бебока не реши да ни изненада по-рано.
Виж целия пост
# 354
Здравейте мили мами.
Изчетох цялата темичка и ако може да се включа и аз с декемврийско бебче  Simple Smile
термин 02.12.2011, първа бременност, чакаме момиченце  Heart Eyes
Пожелавам на всички спокойна бременност, повече положителни емоции и шаващи в коремчетата бебчета  Hug
Виж целия пост
# 355
Tonita.80 Добре дошла сред нас!!!   bouquet
Виж целия пост
# 356
Привет,Тонита.80!  PartyДобре дошла!
Виж целия пост
# 357
Здравейте,дами!
Привет Tonita.80 .
Аз тази сутрин спах до 10 и 30,че през ноща направо ме съсипаха от ритници...Тук времето днес е поносимо...Дано и при вас да е така!Приятна неделя   bouquet
Виж целия пост
# 358
Добро утро!
Сладурки,да се оплача-много бързо се уморявам ooooh!Предната бременност работих до последно и сякаш не ми тежеше толкова.Сега само с домакинстване се занимавам и съм уморена.Явно възрастта си казва думата Mr. Green
Със сигурност има значение, че има и за още един малчо да се грижиш. Това си казва думата. Поне при мен е така. А като се добавят и домакинските работи май почти не ми остава време да мисля за новото бебе.
Виж целия пост
# 359
Привет, коремчета  Heart Eyes !

Днес ми е малко кофти ден  Sad . Първо, че е неделя и след отпуската хич не ми се ходи утре на работа  Cry . Второ, че сутринта много се изморих ( не знам точно с какво толкова) пазарих, готвих и разтребих малко и бях гроги.  И трето, че следобяда като излизахме мъжа ми, щяхме да се ударим в една кола, в която имаше малки дечица. Той е професионален шофьор, но 2-3 пъти досега, от разсейване или незнам от какво, но прави елементарни грешки ( за щастие без последствия до сега  Praynig ) Обаче аз едно, че много се уплашиш и много се разстроих като видях вътре дечицата. После му четох едно яко конско. Заради такива ситуации не мога да се престраша да шофирам. Днес от удара ни спаси бързата му реакция, а аз съвсем нямам такива  Embarassed

Кажете ми какво да кажа на доки, че да ми пусне болничен?  newsm78 Тя никак не е от дащните и става трудно, ако няма показания. Тези дни ще ходя за изследвания, ужас на гладно сутрин просто.... ooooh! и искам да говорим октомври да ми пусне едни 10 дни поне. Нейната теория е, че бременността не е болест и трябва да се ходи на работа, ако е лека. Да, ама на мен си ми е супер у дома и едва ще изтрая да мине този септември  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия