Бавно лятото си отминава, ДЕКЕМВРИйчето с ритници вече буди мама

  • 25 256
  • 744
# 375
Пипилота,имаш стиснати палчета и от мен! Praynig
Мишела,аз също ходя на частна ЛКК,плащам 25лв и съм готова.Не че ми се дават,ама не ми се ходи отново в болницата. Tired
Днес бебка е особено активна,чак се притенявам защо се върти така това дете.На мен не може да ми се угоди..като не рита-Защо не рита??
Луда работа Crazy
Лека нощ на всички!
Виж целия пост
# 376
http://www.mbal-sofia.com/ ето ви направо линк Simple Smile
това с цвеклото е добра идея!Ще опитам,че последните пъти все по-нисък излиза,а хапчетата които дъвча,да дъвча,имат кофти вкус и странен страничен ефект изразен в изхождането.Малтофер фол се кават.Предполагам,че който ги ползва ще ме разбере Blush
Успешна идна седмица на всички мами и бебоци
Виж целия пост
# 377
Aз съм вегетарианка от дете и хемоглобина ми е перфектен,без хапове.Пия сок от червено цвекло,но го комбинирам с моркови и ябълки иначе ми мириши на земя.Ако не ти хареса чисто пробвай така.
Пипилота дръж се и дано и бебчето ти се държи здраво още му е рано да излиза Praynig
Виж целия пост
# 378
Добро утро !
Нещо за кафенцето :

Пипилотче , бързо да се връщаш .Стискам палци всичко да е наред.
И аз плащам на частна ЛКК по 25 лв. и нямам проблеми никакви с болничните .Не разбирам защо отказват на бременни , дори и да се чувстват добре , болнични . Rolling Eyes Малко почивка преди големите грижи за детенцето , на никой няма да навреди .А и майка ще се чувства така по- добре - по-удобно , по жизнено ... Ще се наслаждава максимално на бременността си .Хммм ...
Аз като съм засънувала ,че ще раждам секцио сега и никой в болницата не знае  освен моя лекар ... Накрая под предлог ,че не съм  била готова с багажа избягах и отидох при старата си АГ , която ми води първата бременност за преглед ... Луда работа . Сега ми е смешно ...  Laughing
Хайде , хубав ден от мен !
Виж целия пост
# 379
Pipilota7, стискам палци всичко да е наред  Hug

Чета ноемврийска тема от време на време, и там днес чакат 4-тото си бебче  Shocked. Моля се за душичките да наваксат бързо и да се приберат при мама и тати  Praynig

В този ред на мисли, някой от нас вече влизат в 7-я месец и май трябва да определим вестителки  Rolling Eyes Макар, че ние няма да раждаме до Ноември, нали  Naughty
Виж целия пост
# 380
Вестителки ли ?  newsm78

Моето бебе вчера като започна да ме рита високо вдясно под плаващото ребро...Просто ме шашна...Първо ,че краката са й долу в ляво(там най-чесно рита силно),така че най-вероятно това под реброто е или ръце или глава или се е обърнала...Но нали върха на матката уж стигал до пъпа,какво прави това бебе толкова нависоко ?!  newsm78 Мъжа ми не вярваше и му дадох да усети как ми пулсира цялото ребро...Много ме болеше между другото , на всеки ритних имах чувството ,че усещам силна слабост и ми причернява... ooooh! да не би тя да си е на ниско , а пък там да я усещам само...нямам идея...  Thinking

Pipilota7 стиснати палчета от мен !!!
Виж целия пост
# 381
ДУ момичета! След дълго отсъствие ето ме отново на работа след месец отпуска - да си призная не успях да ви изчета до край. Embarassed
Аз миналата седмица бях при Марков на ФМ. Е за щастие всичко е на 6. Доста се бях притеснила и благодарение на това той хвана някакви екстрасистули, които трябваше да ме срещнат с кардиолог.
Е добре съм! newsm44
А сега за първа страничка - беше категоричен, че отново ще връзвам панделки!
Това се сещам за сега! Хубав ден и успешна на всички!
Виж целия пост
# 382
Добро утро,момичета. Ние пак два дни бяхме за риба,но вече почва да застудява и ме хваща шубето да спим по палатките.. ConfusedКак сте? Аз днес на всичкото отгоре и остарявам!  Mr. Green Ето да ви почерпя :
Виж целия пост
# 383
Добро утро!
Shadows,честит рожден ден!  bouquet  bouquet  bouquet
Pipilota7,стискам палци бързо да се оправяш Praynig
Виж целия пост
# 384
Lucky честити ти розови гащи пак!
Shadows  hbday happy bd baloni happy bd живи и здрави ти и всички около теб!
Pipilota7 имаш и от мен стиснати  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост
# 385
Shadows ,  бъди жива и здрава! Много любов и късмет в семейството и едно сладко бебче на финала!  Hug
Виж целия пост
# 386
Добро утро!

Shadows Честит Рожден Ден!!!  newsm59  Gift
Виж целия пост
# 387
Добро утрооо!

Shadows, честит рожден ден! Желая ти всичко, което ти е нужно за да си безкрайно щастлива   bouquet  bouquet   bouquet !

Много благодаря на всички за вниманието по моя болничен  Wink . Имам уговорка с шефа да си работя до края на септември, октомври ще си пусна отпуската и ми трябват 10 дни болничен за да ги слея до майчинството. Не е нещо наложително, просто...след отпуск знаете как е  Wink.
 Киара Тиара , много благодаря за идеите за оплаквания  Wink . Ако дай Боже нямам никакви  оплаквания Praynig октомври, ще и кажа, че не мога да стоя седнала по 8ч на работа понеже ми претиска корема ребрата (ако нещо се запъне). Утре ще ида за изследвания и ще говорим.
А да ви питам - малко съм хремава, никакви други болежки нямам, дали ще се отрази на изследванията?  newsm78
Слагам си ракия в носа  Laughing , много ме облекчава и пия инфлуцид, да предотвратя нещо по-сложно.
Пипилота, и аз стискам палчета, но знам, че всичко ще се размине съвсем леко   bouquet
Момичета, много се плаша от тия преждевременни раждания в другите теми  Sad Sad Sad Моля ви, стискайте поне до октомври  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 388
Shadows, честит рожден ден! Да си жива и здрава! Усмихнат и изпълнен сприятни изненади ден.

GJK, ще стискаме кълки, пък до като устискаме.  Mr. Green Както писах и преди малката цел е постигната, сега остава по-голямата - до 9-тия месец. Peace

marinamihailova, обикновено 2-3 дами си дават координатите и като се роди дете, майката им праща на тях информация - дата, тегло, ръст, име - или каквото прецени. Естествено това е по желание.
Виж целия пост
# 389
Shadows,честит рожден ден!Много здраве и положителни емоции Hug
За неомврийките нз,ама чета редовно септемврийките,става ми едно такова хубаво,всеки ден някой се хвали с хубавата новина Peace
Сега преди началото на учебната година малко забравям бебето,че трябва да глася баТКОТО,А ТОВА НИКАК НЕ Е ЛЕСНА ЗАДАЧА.Уж саМО НЯКАКВИ ТЕТРАДКИ,АМА НЕ Е ТОЧНО ТАКА-все нещо излиза Crossing ArmsНо това са хубави тревоги,пожелавам на всички такива Grinning
Хубав ден от мен,аз отивам да си записвам час в гражданското!!!! BlushЗа октомври,ама отдалеко,че да е леко Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия