Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 166 275
  • 953
# 90
Въпросът ми е към всички майки на четвъртокласници посещаващи СМГ.  На курса решавали ли  ли сте задачи за предстоящите турнири - Черноризец храбър и СМТ? Защото ние не newsm78. А имам спомен от миналата година, че децата ходещи при Златилов са се подготвяли със задачи преди конкретното състезание. Не че не решаваме в къщи, но все си мисля че можеха да им дадат някакви насоки и инструктаж.
Виж целия пост
# 91
Моят младеж е в 4ти клас и е на курс при Златилов. Не са решавали задачи от състезанията. Карат си по темите от читанката за 4ти клас, само че не последователно.
Между другото тази събота нямаха занятия.
Виж целия пост
# 92
Синът ми  е на курс при Караджова и на последното занятие са решавали задачи от Черноризеца и от СМТ .Имат и за домашно от тях.
Виж целия пост
# 93
3-то класниците при г-жа Борисова не са решавали задачи от минали години от ЧХ.
Виж целия пост
# 94
Въпросът ми е към всички майки на четвъртокласници посещаващи СМГ.  На курса решавали ли  ли сте задачи за предстоящите турнири - Черноризец храбър и СМТ? Защото ние не newsm78. А имам спомен от миналата година, че децата ходещи при Златилов са се подготвяли със задачи преди конкретното състезание. Не че не решаваме в къщи, но все си мисля че можеха да им дадат някакви насоки и инструктаж.
Не, не решават. Решават от читанката.
Виж целия пост
# 95
Решавали ли сте задачите от Черноризец храбър? На 20-та задача, отговорът какъв е? Доста се затруднихме вкъщи newsm78
Виж целия пост
# 96
Решавали ли сте задачите от Черноризец храбър? На 20-та задача, отговорът какъв е? Доста се затруднихме вкъщи newsm78
Виж това решение http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=616069.msg20132576#msg20132576

Предполагам, че повечето от вашите деца са били  на турнира в СМГ. Чудех се дали има някакъв начин да се разбере предварително разпределението на децата по стаи. СМГ публикуват ли някъде такъв списък? Ако не го качват никъде, може би го залепват в сградата няколко дена предваритело? Знаете ли дали е така. Питам защото ми се иска на следващото състезание, ако може, да избегна блъсканицата пред списъците.
Виж целия пост
# 97
За да избегнеш блъсканицата, трябва да отидеш по-рано.Беше доста спокойно към 10,00ч.
Изкарват ги списъците същия ден.
Виж целия пост
# 98
Здравейте, ще има ли курсове по математика в събота 5.11.2011 . Ние сме при Савова от 13 ч и нищо не им е казала .
Виж целия пост
# 99
За да избегнеш блъсканицата, трябва да отидеш по-рано.Беше доста спокойно към 10,00ч.
Изкарват ги списъците същия ден.
Благодаря  Grinning  Ще последвам съвета ти в събота.
Виж целия пост
# 100
При Стоянов 3 клас курсът от 10,30ч ще е от 12,30-14,30ч
Така, че най-вероятно курсът Ви от 13,00ч ще си остане.
Виж целия пост
# 101
Да попитам, имали някое дете в 3 клас ,което да посещава и курсът по информатика в СМГ  с ръководител Яшу Никифороф
Виж целия пост
# 102
Благодаря за отговора !
Виж целия пост
# 103
Да попитам, имали някое дете в 3 клас ,което да посещава и курсът по информатика в СМГ  с ръководител Яшу Никифороф
Има ли такъв курс?
Виж целия пост
# 104
да има такъв курс...но вече е започнал от 1 октомври. За това и питам дали има други деца в тази възраст които да го посещават .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия