Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 166 273
  • 953
# 345
Горещо препоръчвам Антони Стоянов !!!
Подкрепям с две ръце  Peace.
Още един глас!

От мен също!! Невероятен преподавател с усет към децата. Дори и деца, които нямат интерес към математиката, ще го придобият Grinning

Много ви благодаря, момичета!   bouquet
Но едва ли ще имаме шанс за него - при такъв интерес!  Thinking А и той не си ли води децата, които идват от модулите на 3-ти клас?
Виж целия пост
# 346
Но едва ли ще имаме шанс за него - при такъв интерес!  Thinking А и той не си ли води децата, които идват от модулите на 3-ти клас?

Не, често децата, които са били при един преподавател първата година го променят в 4-ти клас-така не повтарят едно и също, или поне го правят в по-различна форма (може и да бъркам). Аз все септември се сещам и има доста голям избор, особено за 8ч.
Виж целия пост
# 347
А кога става ясно кои преподаватели кои класове поемат? На сайта на СМГ още стоят старите списъци.
Виж целия пост
# 348
И аз не знам кога е изпита. На родителската среща в края на трети модул мисля да питам, ако до тогава не я обявят на сайта на СМГ.

А всъщност се оказа, че госпожата вече им е съобщила датата, но кой да ми каже...
23 юни е денят Х.
Виж целия пост
# 349
И аз не знам кога е изпита. На родителската среща в края на трети модул мисля да питам, ако до тогава не я обявят на сайта на СМГ.

А всъщност се оказа, че госпожата вече им е съобщила датата, но кой да ми каже...
23 юни е денят Х.


Мерси Вайда,  smile3525
Виж целия пост
# 350
Еее, най-после! А защо не го обявяват официално?
Виж целия пост
# 351
Може ли някой да ни каже какво са правили в неделя в курса 4 клас /от 10.30 часа/ при Елза Тодорова и какво домашно имат? Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 352
Еее, най-после! А защо не го обявяват официално?

Предполагам, че са го решили вече, но все пак докато не я обявят на сайта на СМГ, датата винаги може да претърпи промени.
Виж целия пост
# 353
Вчера на таблото в СМГ имаше залепен График (или както се води) за приема. Аз не го разгледах подробно, защото още не ни интересува, но мисля, че датата на изпита е 23.06.2012 г. Сигурно е въпрос на дни да го качат и на сайта.
Виж целия пост
# 354
На таблото на СМГ вчера е имало заповед за дейностите по приема за 5 клас:
- изпит-23.06.12г.-9.00ч.
-записване за изпита-4.06-15.06.12г.
-изготвяне на рейтинг от състезанията -28.05.12г.
-възражения за грешки в рейтинга-до 1.06.12г.
-обявяване на резултати от изпита-2.07.12г.
-показване на работите 2 и 3.07.12г.
-класиране-4.07.12г.
Виж целия пост
# 355
mariAna66, много благодаря за информацията  Hug

Интересно ми е това с рейтинга. Как ще го изготвят преди да знаят кои деца ще кандидатстват (т.е. кои са се записали за изпита)? Или ще направят рейтинг на всички деца участвали в поне едно състезание?
Виж целия пост
# 356
Малко инфо за пробния в СМГ, сега ми казаха, че може да се запишете и платите в деня на изпита.
Виж целия пост
# 357
mameva, много благодаря за инфото   bouquet
Виж целия пост
# 358
mariAna66, много благодаря за информацията  Hug

Интересно ми е това с рейтинга. Как ще го изготвят преди да знаят кои деца ще кандидатстват (т.е. кои са се записали за изпита)? Или ще направят рейтинг на всички деца участвали в поне едно състезание?

Ако е така, то Тмин ще падне доста.

Само да попитам, децата, класирани  на първите места на състезанията, които влизат директно и те са в тези 112 места, нали?
Виж целия пост
# 359
Това означава ли, че за Тмин направо броят "0" ?
Защото не пише да има втори рейтинг след 15.06, вече само на деца, записали се като участници в състезанието.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия