Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXVIII

  • 64 342
  • 732
# 675
Понеже стана дума за екшън без секс сцена или да речем почти без - препоръчвам "Мисията невъзможна: Режим Фантом", тоест 4. http://www.imdb.com/title/tt1229238/ Но не у дома, а задължително на голям екран и то IMAX.  Naughty Филмът е 2D, но сниман с камера IMAX и гледката е повече от впечатляваща.  Peace Всъщност на този филм това му е ценното: уникални кадри, интересни решения, много динамично действие, отличен за жанра си.  Peace Естествено сценарият е далеч от Тарковски, но то и няма как. Ясно е, че Том Круз е непобедим и за него няма невъзможни неща, ама е много ефектно да видиш как го прави и да разпуснеш два часа с нещо качествено заснето, за което не се налага да мислиш. Grinning И пак да кажа - не го чакайте от торентите (то и няма да е скоро предполагам), защото е филми за много голям екран.

Кога ще може да му се насладим по нашите кина ? И благодаря  за  всичко , което споделяш  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 676
От 16 декември тръгва по кината, защото българската премиера е едновременно със световната. Grinning Малко продуктовото позициониране (ех, колко модерен израз напоследък) идва в повече, ама на тия марки конкретно им е простено. Mr. Green И лек спойлер - кога друг път, освен на кино, ще видиш така качествено да отгърми такова култово място от историческа гледна точка. Wink
Виж целия пост
# 677
Е, болен сега... колко да е болен...
 Хубав филм от добър режисьор, викам аз.  Grinning
Виж целия пост
# 678
На мен всичките му филми са ми болни, а освен всичко останало и адски претенциозни, крещящи "Вижте ме, аз съм гений"...
Виж целия пост
# 679
Забелязала съм, че Ларс фон Триер или го харесват твърде много, или го отричат твърде много. Средно положение няма. Mr. Green
Виж целия пост
# 680
А аз съм забелезала (почитателките да ме прощават Hug), че половината, които тръбят, че много го харесват, нито го харесват, нито го разбират, но имат нужда от елитарна изява Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 681
А аз съм забелезала (почитателките да ме прощават Hug), че половината, които тръбят, че много го харесват, нито го харесват, нито го разбират, но имат нужда от елитарна изява Rolling Eyes.
Laughing Laughing Позьорки ли ни нарече??!   (шегувам се  Laughing).

Виж целия пост
# 682
Малко само hahaha Hug
Виж целия пост
# 683
Ми... така сме ние, отегчените интелектуалки... ко да ви правим, кат' не разбирате от кино...  Laughing Laughing Laughing   newsm56
Виж целия пост
# 684
 Joy Joy Joy
Едно му признавам на наци-Ларс- да успее така да снима Дънст, че да изглежда красива, това си е постижение Wink
Виж целия пост
# 685
Тя и в други филми си изглежда прилично, когато е гримирана и физирана  Peace Като булката беше хубава, аз си я харесвам.
Виж целия пост
# 686
Даже много беше хубава като булка, все едно не е същата раздърпана мърла от клюкарските страници. А докато се печеше гола на нощната светлина от Меланхолия, беше просто прекрасна.
Виж целия пост
# 687
"Меланхолия"- болен филм, създаден от болен мозък. Иначе визуално невероятен, както всичко на Триер.

 newsm11 Дамммм, подкрепям....  Tired
Виж целия пост
# 688
За мисия фантом преди няколко дни гледах трейлър.....многообещаващ е филма! Ще гледаме.
Виж целия пост
# 689
Момичета, преди няколко дена по Диема Фамили гледах филм за три млади момичета, обучаващи се в пансион за девойки. Започна като някаква известна актриса влезе при възрастна дама, а в последствие възрастната дама заразказва самата история като нейни спомени. Времето, както го датирам от дрехите и околната среда ми изглежда като 20-те години на 20 век. Беше много интересно, но се оказа, че филмът е сериен. Не разбрах заглавието му и сега не мога да го намеря. Ако някой го е хванал и може да ми помогне с информация, ще се радвам. Предварително благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия