
И понеже е вече 2-ри април,да почерпя за шестия Рожден Ден на Мира



.
.
. Бях харесала 107, 35 и 120-то (в Лозенец). След като висяхме 2 денонощия пред 107-мо и сме 48 номер от тези без предимство (при 86 места) - малко на кантар, вчера нещо 120-то ми се стори мрачно и неприветливо, 35-то е до 12 клас, накрая минах и през другото близко до нас 122-ро (вижда се от бул. Черни връх), за което отзивите са смесени. Въпреки това 122-ро ми се стори слънчево, на по-малко от 1 км. от нас, спокойно, безопасно и приветливо. Та сигурно, ако не се доредим до 107-мо, ще предпочета 122-ро. Другите две ни остават по-надалече. Всеки ден трябва да пътуваме, не виждам смисъл просто за едната идея по-добри отзиви да си го причиняваме това поне 4 години ежедневно. 

Честито на отпразнувалите вече своя 6-ти рожден ден!!Желая им да са здрави и да растат умни и щастливи деца! 


Препоръчани теми