Предложения за странни, необичайни и интересни имена - част 3

  • 43 370
  • 733
# 225
Но не подчертано  Mr. Green И на мен ми звучат женствено Simple Smile
Виж целия пост
# 226
Но звученето си остава
Кое звучене!? Кое е типичното звучене за едно кучешко име?
Аз имах котка Сара, кръстена на Сара Конър. Това прави ли Сара котешко име!?
Кое може да направи едно име животинско?
Самият факт, че името съществува, значи, че е възникнало като човешко, а че някой си е кръстил кучето така, нормално е. Защото на кучетата се дават човешки имена. Понеже всички имена са човешки.

За чий изписа 6 реда с обяснения? Недовидя края на изречението ми ли, що ли?

Но звученето си остава- за мен това име е такова. За други Рая, Мая, Калина, Макс...
Виж целия пост
# 227
И аз това се чудя  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 228
Обичам Марк и август като имена. Август - един от братовчед ми казва така. Не мисля, че името е куче. Говорейки за кучета е нашата Джай.
Виж целия пост
# 229
Обичам Марк и август като имена. Август - един от братовчед ми казва така. Не мисля, че името е куче. Говорейки за кучета е нашата Джай.
А...трудно ти схванах мисълта Crazy.Но да,права си, името не е куче,името си е просто име Laughing.
Прави ми впечатление,че и на други места пишеш в същия стил,предполагам има някаква причина Peace
Днес прочетох във форума-Божелин.
Виж целия пост
# 230
След това имам само ползи от него. Дори не можете да си представите колко много. Достатъчно е да кажа само малкото си име за да знае човекът отсреща с кого разговаря. Освен това привлича достатъчно внимание върху мен, внимание, което обикновено ми върши доста "работа".

Е, точно същото отношение имам към нетипичното си име и аз!  Peace
Виж целия пост
# 231
Обичам Марк и август като имена. Август - един от братовчед ми казва така. Не мисля, че името е куче. Говорейки за кучета е нашата Джай.
А...трудно ти схванах мисълта Crazy.Но да,права си, името не е куче,името си е просто име Laughing.
Прави ми впечатление,че и на други места пишеш в същия стил,предполагам има някаква причина Peace
Днес прочетох във форума-Божелин.

Аз съм от Бразилия. Аз не знам български и английски език не е моят път. Превод с Google Translate. Очевидно получи смешно! Превръщането на вашето мнение смях. О, Google, Google!
Виж целия пост
# 232
Аз пък Марко го асоциирам с име не на човек, а на магаре  Embarassed
и аз  Embarassed
Виж целия пост
# 233
Скайпът ми подсказа днес рожденния ден на една позната. Представя се за Таня, но се казва Гайтанка.
ooooh! smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 234
Аз пък Марко го асоциирам с име не на човек, а на магаре  Embarassed
и аз  Embarassed

Според мъжа ми галеното на Марк щяло да бъде Марко... Аз категрично казах, че магарета не раждам.
Виж целия пост
# 235
Аз пък Марко го асоциирам с име не на човек, а на магаре  Embarassed
и аз  Embarassed

Според мъжа ми галеното на Марк щяло да бъде Марко... Аз категрично казах, че магарета не раждам.
Синът на кумците ни се казва Марк,наричат си го Марки и никого не съм чула да го назовава Марко! Rolling Eyes Иначе каката си го нарича Маркуцио,Маркиз... Crazy Laughing

Марк и Стив
Марк и Адам
Марк и Ерик
Марк и Джон
Марк и Хари
Марк и Авел
Марк и Дейл
Марк и Леон
Марк и Раян
Марк и Тома
Марк и Янис
...така ги виждам аз нещата с Марк! Crazy Laughing
Виж целия пост
# 236
Здравейте Hug

Аз срещнах следните имена, които ми се сториха странни:

Арангел и Спасунка
Виж целия пост
# 237
Виорика. Румънско е май...
Познавах една Лукса Поливодска.Възрастна,достолепна дама. Името беше точно като за нея.
Виж целия пост
# 238
А каква е връзката ти с България? Все пак някак си попаднала в български форум.
Като за Google translate много добре ти се разбира.
Виж целия пост
# 239
Галунка Калоферова - автор на един от учебниците на сина ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия