Lady popular 6

  • 57 775
  • 769
# 330
И аз да се присъединя към темата Simple Smile Играя ladypopular от 1 година, лейдито ми се казва Vicky123, на 34 ниво съм.  Който има нужда от дуели или от рейтинг да ми пише съобщение, ще помагам с каквото мога Simple Smile Ще се радвам ако и вие помагате.
Виж целия пост
# 331
Здравейте на новичките!  Hug
Момичета, аз имам една молба. Събирам точки за нивото, обаче много бавно става.  Rolling Eyes Разгледах постиженията и видях едно, което дава доста точки - 1000. То е да се похарчат 20 000 долара в Мола за един ден. Аз обаче имам едва около 11 000, а така ми писна с това чакане... Не знам ... на това ниво много ме подгони нетърпението. Молбата ми е, ако някоя от вас има възможност, да ми прати пари, които аз после ще върна в течение на няколко дни - от гаджето и работата ще събирам и ще връщам постепенно. Може и няколко момичета да ми пратите, ако искате. Ще запиша коя колко и ще връщам. Неудобно ми е да ви моля... но ще се радвам, ако ми помогнете.  Embarassed  Hug
Виж целия пост
# 332
Мила и да искам да помогна няма как в момента съм на курс  който е 25 дни  аз го минах това предизвикателство  да ти кажа то става с натрупване поне при мен така го отчете   Simple Smile и ако сега ти е омръзнало да видиш какво става на 47 и по нагоре в момента съм с приятелка която дава само точки апартамент който дърпа пари и е ужас  Само да те питам ти на кое ниво си та ти трябват точки аз моите с търпение ги минах
Виж целия пост
# 333
Здравейте на новичките!  Hug
Момичета, аз имам една молба. Събирам точки за нивото, обаче много бавно става.  Rolling Eyes Разгледах постиженията и видях едно, което дава доста точки - 1000. То е да се похарчат 20 000 долара в Мола за един ден. Аз обаче имам едва около 11 000, а така ми писна с това чакане... Не знам ... на това ниво много ме подгони нетърпението. Молбата ми е, ако някоя от вас има възможност, да ми прати пари, които аз после ще върна в течение на няколко дни - от гаджето и работата ще събирам и ще връщам постепенно. Може и няколко момичета да ми пратите, ако искате. Ще запиша коя колко и ще връщам. Неудобно ми е да ви моля... но ще се радвам, ако ми помогнете.  Embarassed  Hug

Защо не си направиш операция, излиза по евтино от 20 000 долара . За гърдите например е дава  2000 точки, а парите са по малко. Както си прецениш. Иначе бих ти помогнала, прати ми име налейдито и кажи на каква игра ще играем  Hug
Виж целия пост
# 334
Здравейте на новичките!  Hug
Момичета, аз имам една молба. Събирам точки за нивото, обаче много бавно става.  Rolling Eyes Разгледах постиженията и видях едно, което дава доста точки - 1000. То е да се похарчат 20 000 долара в Мола за един ден. Аз обаче имам едва около 11 000, а така ми писна с това чакане... Не знам ... на това ниво много ме подгони нетърпението. Молбата ми е, ако някоя от вас има възможност, да ми прати пари, които аз после ще върна в течение на няколко дни - от гаджето и работата ще събирам и ще връщам постепенно. Може и няколко момичета да ми пратите, ако искате. Ще запиша коя колко и ще връщам. Неудобно ми е да ви моля... но ще се радвам, ако ми помогнете.  Embarassed  Hug

И аз мога да ти помогна Simple Smile
прати ми дуел на "саймън каза" с колкото ти трябват долари Simple Smile
Виж целия пост
# 335
linyto, на 17-то съм. С търпение ги минавам нивата досега, но този път не ми се чака.

F.a.t.e., гледам да е по-полезно действие - ако похарча парите в Мола, ще купя много дрехи и така ще покрия някои цели за следващи нива. Ще ти пратя 5000 на Саймън. Благодаря ти!   bouquet
mishleto_85, и на теб по същия начин ще пратя 5000 със Саймън. Благодаря ти!   bouquet
Виж целия пост
# 336

F.a.t.e., гледам да е по-полезно действие - ако похарча парите в Мола, ще купя много дрехи и така ще покрия някои цели за следващи нива. Ще ти пратя 5000 на Саймън. Благодаря ти!   bouquet
Така е верно  Crazy айде пращай  Hug лейди Silviata
Виж целия пост
# 337

F.a.t.e., гледам да е по-полезно действие - ако похарча парите в Мола, ще купя много дрехи и така ще покрия някои цели за следващи нива. Ще ти пратя 5000 на Саймън. Благодаря ти!   bouquet
Така е верно  Crazy айде пращай  Hug лейди Silviata

Тъкмо ти търсех лейдито на 1-ва страница, ама там не няма. Добре, че ми писа, че не го знам наизуст. Ей сега пращам.  Hug
Виж целия пост
# 338
айде ... чакам  Hug
Виж целия пост
# 339
нещо е много бъгаво ... само зарежда и нищо не става  Shocked
Виж целия пост
# 340
При мен е вече добре, нормално върви. Пробвай да затвориш браузъра и пак да го отвориш... знам ли и аз, може пък нещо да стане.  Crazy  Laughing
Виж целия пост
# 341
Рестартирах, чистшх кеш и бисквитки и пак не става - само зарежда. Може нещо нета да ми е бавен, че такъв вятър ни вее тук  Mr. Green Ще пробвам пак, все ще стане   Hug
Виж целия пост
# 342
ехо, тук съм, ама нямах време да чета и пиша

ако някой има нужда от дуели-насреща съм , на 37 ниво съм  Wink
Виж целия пост
# 343
Момичета, привет!
Не играя играта ви, не съм чела темите но се надявам на малко помощ, ако въобще е възможно. Имам 11г. дъщеря която играе от няколко месеца. Тази вечер според нея, някой и е 'хакнал' лейдито. Не може да си влезе в профила, като поиска нова парола съответно излиза, че имейла и името не съответстват.
Досега рева ... . Нейна приятелка и каза, че лейдито и ръсело обиди в момента...ей такива работи
Та въпроса ми е - към кого да се обърна за помощ и възстановяване на лейдито и? Не намирам връзка за проблеми, или с администратор... има ли процедура, ще ми се да и помогна. В някакъв форум писа, там ще видим какво ще и отговорят.
Ми това е, мерси предварително за всяка информация!  bouquet
Виж целия пост
# 344
Момичета, привет!
Не играя играта ви, не съм чела темите но се надявам на малко помощ, ако въобще е възможно. Имам 11г. дъщеря която играе от няколко месеца. Тази вечер според нея, някой и е 'хакнал' лейдито. Не може да си влезе в профила, като поиска нова парола съответно излиза, че имейла и името не съответстват.
Досега рева ... . Нейна приятелка и каза, че лейдито и ръсело обиди в момента...ей такива работи
Та въпроса ми е - към кого да се обърна за помощ и възстановяване на лейдито и? Не намирам връзка за проблеми, или с администратор... има ли процедура, ще ми се да и помогна. В някакъв форум писа, там ще видим какво ще и отговорят.
Ми това е, мерси предварително за всяка информация!  bouquet
За съжаление няма изобщо да и обърнат внимание,където и да пише.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия