Волейболните ни национали (тема 8) - Тренировката свърши, титлата къде е?

  • 19 619
  • 739
# 510
Стига те деее Cry искам го на българска земя. Щом е такъв Радо(благодаря за мнението симпли, аз не съм ги следила неговите изяви в Тренто) защо тук постъпва така. та нали е българин. няма да виказвам какви хвалебствени статии съм чела з анего! По  едно време се бях вклюбила вече в тоз човек. Може би е знаел, че не сме до там за медел още. Готви фурот догодина Rolling Eyes Thinking Знам ли!
Надявам се да опровергаем дедо! Simple Smile
Виж целия пост
# 511
Kingfan, за съжаление мисля, че си права... И на мен ми е много криво. Много.  Confused

tinki_15 , ама какъв да е Радо? Аз го казах, в смисъл, че е много успял треньор, но не защото си бие главата в стената, а защото знае кога да си пусне резервите и кога да си натисне титулярите. Той и Матей го казва. А по отношение на националния... мога само да гадая. Звучи ми като разграден двор. Или наистина Радостин не е бил готов и го е знаел. А може всички накуп да не са били готови. Но тогава за какво бяха тия изявления, че отивали за финал?  Whistling
Виж целия пост
# 512
Кой ги знае... Те можеха да идат на финал, не мога да определя какво не им достига, ама... Имам чуството, че си вярват, ама като излязат на терена и... други хора. С Русия само Матей ми остави впечатлението, че е излязъл да ги бие, без да има каквито и да било колебания.
Абе като в омагьосан кръг сме. Rolling Eyes Все карък, все нещо не станало както трябва...
Ще ги видим, следващия път като се съберат, каква ще я свършат. Laughing
Виж целия пост
# 513
Така е. от години. И вечният въпрос: какво не ни достига? Но все си мисля, че отговорът е вътре. То ако те сами не знаят какво ги мотивира или демотивира, не знам кой може да знае. Но аз толкова искам да се качат на върха вече... Голямо чакане падна.  Rolling Eyes А за олимпийски връх ни е раничко още, та остава евентуално Лигата догодина. От друга страна, малшанс, но с изтегления календар за 2012 заради Олимпиадата, те ще се появят на четири крака веднага след клубните първенства и ... не ги виждам много.  Sad

Дедо, ти каза, че уайлд карта ще е за Полша. Обаче ако Полша се класира на финал? Или вземе бронз? Чудя се какъв шанс имаме да се доберем до Купата поне.  Rolling Eyes

И тук има статистика от мача ни с Русия (отстрани на иманеата на отборите, последната колона и отваря нов прозорец): http://eurovolley2011.com/en/results.html И тук сме с 51% средно отлично посрещане. Обаче атака, зле, много зле.

Днес са полуфиналите... И хептен ми е криво. Интересно ми е сърбите ще успеят ли да удържат фронта, до момента без загуба, но срещу Русия... Може и да погледна по някое време.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 514
Гледам тук пак сме заформили хубава дискусия.
За това,че Радо, Матей и Цецо са отишли направо в Тренто не съм чак толкова изненадана, защото се случва често и при повечето отбори, аз лично очаквах и Владо и Андрей да дигнат гълъбите по посока Пиаченца. А не знам ама на вас това Европейско не ви ли напомня на това 2007, не знам при мен чак бие на очи. Обаче аз тука малко ще проявя типичната за българите конспиративност и ще кажа следното: ако на това евро бяхме стигнали финал и бяхме стигнали до Световна купа, съдейки по качеството на турнира съм почти сигурна,че там щяхме да сме в тройката. Първо Световната купа е по време на най-напечената част на сезона в Италия, второ и по-основно според мен,ако вземехме от там квота, турнирът в СОфия отпада, а доколкото разбрах този турнир е труден за организация и свързан с големи финансови операции, с две думи от федерацията нямат голяма сметка този турнир да не се проведе при нас  Rolling Eyes Не знам може да ви звучи налудничево и да търся под вола теле, и знам,че на нас феновете ни се иска да сме си осигурили квотата за Олимпиадата предварително, Но просто разсъждавам и искам да видя и вашето мнение по въпроса  Thinking Та затова  може мотиацията да не е била на 10000%
Виж целия пост
# 515
Интересен поглед, svesim... Замисли ме. Имаш предвид, че има изгода федерацията от квалификацията тук? Това е сигурно. Те доста време драпаха за подобно събитие. Мисля, че изгодата в случая е и малко да затоплят отношенията с межд. федерация, въпреки че пак не тя ни даде квалификация, а евро федерацията. След като Акоста го няма вече, ние сме в тотална немилост.  Rolling Eyes Пък за вола и телето... какво друго да правим? Дълга зима ни чака. И аз пак се надявам да идем на Купата, ех...  Sad

Кажи как ти напомня за 2007? А медалът къде еееееееее?  hahaha
Виж целия пост
# 516
Интересни разсъждения, ама едва ли. Чак такива конспирации да се овъртяни.
А да питам, имате ли фаворит за Европейското, сега наште като ги няма вече?
Виж целия пост
# 517
Симпли, да ти напомня,че 2009 взехме медал, а 2007 преди Световната купа, завършихме 7 или двети с Мартин Стоев и това беше обявена за тотален провал ако помниш, така че прилики много могат да се намерят и пак беше предолимпийска година Wink
Виж целия пост
# 518
Да бе, само медали са ми в главата, ужас.  ooooh! Трябва да се върна назад да си припомня какви ги вършихме тогава. О, това беше в Москва, нали така? Бихме хърватите за начало, малко с клизма, но ги бихме.

Примпомних си - голямото добрутро на Финландия. Но не бяхме само ние в торбата. Поляците и те. А Хамутски как играеше... изрод абсолютен.

Фаворит ми е Русия. На този етап не виждам кой ще ги спре, да видим. Италианците признавам, не ги следя отблизо и не знам как са в момента, но се надявам да опукат Полша днес. Те поляците явно и нататък ще са абонирани за медал като домакини. От друга страна, надявам се до последно Полша да вземе някакъв медал и уайлд карта им да се тупне при нас... някак си.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 519
Това, че Радо, Матей и Цецо не се прибраха си беше грозно. Толкова ли ги е страх от фенската любов не мога разбера. Обещаваха финал, а като не стана се скатаха. Радо не го знам много още, ама от Матей не бях го очаквала. Както и да е! Дано поне премислят къде се издъниха и догодина да ни се реваншират. Защото феновете търпят ама тоо.
Италия днес да опука Полша дано, а утре и Сърбия същото да направи!!!
Виж целия пост
# 520
Да, аз същото имах предвид. Защото те де факто не бяха очаквани сега в Тренто и спокойно можеха да се върнат за ден или два, да посрещнат феновете си очи в очи, да дадат интервюта, а защо не и пресконференция. Изобщо - ако се връщаха с медали щяха ли да литнат директно за Италия? не, нали? Ами ако можеш да се връщая като победител, трябва да имаш доблест да се връщаш и когато си загубил. Още повече, че имаше доста високи цели уж, финал, не знам какво... Ми грозно ми е. Това не е достойна постъпка (нали все за достойнство си говорим последните дни). Аз не го очаквах, наистина. Изненадан съм много неприятно. Страшно ми е горчив вкуса в устата.
Виж целия пост
# 521
Точно защото за достойнство говорим и аз толкова се гордеех с тях за победата на Германия, че това някак ме хвърли в шах. Те и на другите от отбора скоро им почва сезона ама се прибраха нали? Не знам, Радо много го харесвах ама в случая постъпи като пълен страхливец и най - лошото е, че повлече и Матей и Цецо. Не, че те си нямат акъл в главата де ама все пак!

П. С simplyaven пpава беше, че Pадо е пълен гpандоман. Или ще е победа или нещо!
Виж целия пост
# 522
Мдам... Нещо не ми стоят добре. Разбира се, че и другите играят, че и в Италия... Пак Владо и Жеката се изправиха пред камерите. Матей... аз (това си е мое лично мнение) мисля, че Матей е мног повлиян от Радо. Цецо едва ли толкова вце още, но пък зависи от него. Но това са клюки. А фактите са грозни, та грозни. Това никъде не съм го виждала. Наистина. Пресконференция трябваше да има. А защо не и среща с фенове, ей така, да си поговорят с тях, да обяснят, знам ли... Прави се на много места. Така с един куршум два заека - хем се изтрепват вредни слухове, хем феновете доволни и щастливи. А той, Радостин, ще се лекува в Тренто. Много просташко ми прозвуча. Да излекува националния, за разнообразие.  Rolling Eyes

П.С. Ми на мен на грандоман ми изглежда и затова... Обаче той шансът е капризна любовница и ... само победи не знам някой да има нон стоп.  Rolling Eyes

А отгоре на всичко разбирам от интервюто, че Матей пак е получил няколко дни почивка... Ами, все един от тях можеше да отдели. Абе... Не ми се говори, дойде ми в повече.

Днес двата полуфинала са в 15 и 18, значи мисля 16 и 19 българско време. Който ще гледа, да знае. Първи играят Италия срещу Полша. Аз този ще мога да гледам може би.
Виж целия пост
# 523
Когато много време си печелил, трудно се губи. Още повече и когато се тръгнал с цели за финал, а си 6-ти. Това е бил голям удар върху егото на Радостин. До преди месеци беше шампион сега е губещ, не всеки може да го понесе лесно. Но за да печелиш, трябва първо да се научиш да губиш, тогава ставаш истински победител. Не знам за вас, но тези изпълнения повече ме разочароваха от загубата. Някак е едно неуважение към нас, които защитаваха и обичаха отбора с цялото се сърце.
А, че Матей се влияе това вече е кристално ясно. Не е нов в отбора като Радо, врял и кипял е, не може да постъпи така. Преди да стане звездата на Тренто, той е звездата на България. Можеше спокойно да зареже Радо и да се прибере за 1-2 деня нищо нямаше да му стане. Ама явно грандоманщината се прехвърли и на него. Цецо най - малко го обвинявам в случая. Още е малък и неопитен и е ясно, че ще тръгне с тях!
Виж целия пост
# 524
Съгласна съм, неуважение е. Мен ако питаш, е и липса на елементарно възпитание, но аз за възпитанието им вече писах какво мисля, че и лично го отнесох.  Whistling А, за грандоманията и на Матей, роман мога да напиша, но няма. Все пак се надявам това да е временно решение, сигурно съм много наивна, но... Не искам да повярвам, че така ще се обърнат с гръб.

Следобяд ще гледам, да видим поляците какво ще правят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия