Кувейт- 3-ра тема "За Кувейт с любов- снимки и още нещо"

  • 55 443
  • 170
# 105
е разбира се, то е като Welcome to Bulgaria Simple Smile

Ааааа, за там и от реклама нямаме нужда ...  Laughing  Чакаме си самолета с нетърпение вече, че с това гадно време тук и навън не можеш да излезеш през деня.  Confused
Иначе кувейтчаните ако бяха решили сериозно да си развиват страната в посока "туризъм", трябваше досега да са много по-напред в много отношения. А и това предложение за забрадките изобщо не ми се връзва с туризма, ама нейсе ... (аз и не вярвам да го приемат, ама знае ли човек).  Simple Smile

Между другото - Честит празник на Българската култура !!!

Довечера в бълг. посолство има организирано отбелязване на празника от 19.00 ч. Предполагам, че децата от бълг. училище ще се включат с програма, но още не съм решила дали ще ходим.
Виж целия пост
# 106
Ами ние останахме малко разочаровани от 3 март. Имаше много хора (радост за очите), но организацията беше Sad
Но днес със сигурност няма да отидем защото сме на сватба... а и времето и мале ,мале   #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 107
Nadia Jasem, аз докато си дописвах горния пост и ти си писала.  Simple Smile

Ами, те толкова си могат хората.  Wink От край време е така. Даже последният посланик беше доста енергичен и предприемчив, да кажем - над средното ниво. Този сега, най-новият, още не съм го виждала, но и нямам големи очаквания към него, де.  Mr. Green

П.П. За пореден ден стана оранжево навън.  Sick Пак няма смисъл да чисти човек.   Mr. Green  Whistling
Виж целия пост
# 108
Sad да сякаш имам маска по цялото си тяло.... а уж уплътнението е супер и ново Sad
а на 3 март поне си тропнах хорце  Naughty
Виж целия пост
# 109
За Надето, спИСИалнУ... Едно много хубаво и любимо мое хоро.......е и за всички които им харесва същУ де Hug

                                             




ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА!!!
Виж целия пост
# 110
Делтичка и на вас и на вас Simple Smile Все се каня да те питам ти "Великолепния век" гледаш ли го?
Виж целия пост
# 111
Наде, дай някаква информация за чартърите до България. Вече какъв ли не вариант премислям  Thinking
Виж целия пост
# 112
Наденце,
Гледам Великолепният Век и му се кефя максимално.
Виж целия пост
# 113
Чартърите от Кувейт до Варна и Бургас са доста скъпи, това поне разбрах от българи тука. Лично аз ползвам турските авиолинии, но тука една приятелка се прибира с катарските през Букурещ до София и цената е също по-добра от чартъра.
Делтичка и аз така и много съжелявам, че бях в Истанбул преди да гледам филма щях на повече неща да се фокусирам, макар че се окаже че съм била на някои места "инцидентно" без да знам къде съм Simple Smile Много обичам така.... Simple Smile
Виж целия пост
# 114
Нищо Наде,
Ще отидеш отново. То този магнетичен град с едно ходене не може да се види, и сва пъти и с три пъти....не става. С повече ходене става.
Аз заминавам за ИспанскУ, точно по ония земи където са властвали старите Маври. Доста време се услушвах точно по такова пътуване, което включва точно тези места и по възможност всичките...Е получи се. Като се прибера ще ти пиша........ И след това ДелтУФ жЮлаЙ да отидем пак на СтанбулЯ. Влюбих го аз,  в тоя град  Laughing
Виж целия пост
# 115
Делтичка убаво да си изкараш и умната с тия маври там Simple Smile Фикаш все на Ориент та зове Wink
Виж целия пост
# 116
И малко клюки:
Кувейт Сити, 26 май: Кувейтски гражданин е подал жалба срещу третата си жена чужденка, обвинявайки я в кражба на 2000 КД ( около 10 000 лева) от него и че е избягала в родината си без негово съгласие. Жалбоподателят твърди, че той посещавал своята чуждестрана съпруга, веднъж седмично, а по време на едно такова посещение, той разбрал, че я няма. Той я търсил напразно в продължение на четири часа, след което охраната на сградата му казала, че тя е напуснала къщата предходната седмица заедно с личен багаж.
Когато той се допитал на летището, след като показва личната си карта и брачния договор от летищните служители, той е бил информиран, че тя е отпътувала до родината си миналата седмица.
И още: един офицер служител от гранична сигурност наскоро бе арестуван, след като бившата му жена завежда дело срещу него. Офицерът е бил арестуван, когато бившата му жена завежда дело срещу него за невъзможността му да плаща месечни разходи от 1000 КД за нея.
Виж целия пост
# 117
♥ Lubs ♥, не знам колко са им скъпи билетите на чартърите, но аз от години не им използвам услугите, защото неведнъж се доказаха в некоректност в много отношения.  Confused
Ние също пътуваме с турските авиолинии. До София са им най-удобни връзките, а и билетите ги купуваме оn-linе и не се налага да обикаляме по офиси.  Peace

Виж, до Варна са малко по-сложни нещата ...
Виж целия пост
# 118
Наде, Слънчев_лъч, и аз се заинтересувах за чартърите и май цените им излизат доста повече от турските или австрийските  Thinking Идеята ми е за Варна, ама няма как май ще се пътува до София и после до Варна...

Някой да е чул нещо за България Ер пускат края на Юни чартъри до Дубай и Кувейт от София  newsm78 Да не би да говорим за същото нещо? Четох в един е-вестник и не знам колко е вярно  Praynig Хубаво си беше с Хемус едно време... хоп и си си у българско....  Peace

Като дойде време за ваканция и се започват едни разследвания, едни проучвания, питания тук и там....  Shocked

Лек ден на всички и пишете, ако разберете нещо ново  Hug
Виж целия пост
# 119
ами това са те България Еър, то други няма Sad виж и катарските нали имат полет до София
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия