МАЙчета 2009 - 8

  • 40 888
  • 740
# 255
Дано зълвата да се оправи бързо  Praynig Praynig Praynig
Смешко, честита месечинка  Hug
Честито и на Йоан! Много здраве и щастливо детство  Hug
Браво на малката Еви за бързата адаптацияб Hug

Няма с какво да се похваля. Ревовете сутрин на яслата продължават. Вечерното тръшкане също. Гот.
Виж целия пост
# 256
Роси,много се моля за зълва ти! Praynig
Благодаря за пожеланията по случай месечинката ни! Hug
Аз вече съм по-добре,дори днес успях да изведа Криста за малко.Следобяд мисля двамцата с Ицко да ги поразходя.
Вече започнахме да стягаме Ицко за зимата,купих му шапка днес,много готина.Обаче в магазина изглеждаше синя,а като се прибрах и я извадих вкъщи на дневна слънчева светлина,ми тя лилава. ooooh!Та ще я връщам,няма как. Crossing Arms
Виж целия пост
# 257
Леле, Роси, настръхнах и се стъписах като прочетох. Ужасно ми е мъчно и силно се моля Господ да спаси вашата близка. Praynig
Смехоранке-чудесни новини! За шапката-не се ядосвай.
И ние вече планираме обзавеждане с някои зимни неща, също и домашни панталони, всичко ни е късо вече, дръпнали сме на ръст.
Виж целия пост
# 258
Роси,едано,дано всичко се развие с положителен край.Стискам палци.
Някой беше писал преди,че днес е Св.Иван Рилски Чудотворец  Praynig

п.п.Дикси,ако четеш изобщо,честит празник
Виж целия пост
# 259
Момичета сърдечно ви благодаря за подкрепата и молитвите  Hug
Слава Богу ,оказа че инфекцията не е от самата операция ,а се е получила при зашиването.Снощи й направили промивка с кислородна вода и още някакви медикаменти и й поставили дренаж за да се изчисти гнойта!Снощи цяла вечер не е спала милата от претиснение и страх със случващото се ,следобед се чухме вече звучеше малко по-добре  Praynig
Отново е имало изцепки и коментари от сорта -не е по наша вина,а едва ли не ти си си виновна,но както и да е!Важното е че всичко се нарежда.
Моля се всичко да остане само като един лош сън от който скоро да излезнем всички  Praynig
Виж целия пост
# 260
 Закускатааааааа!

Роси,дано се възстанови по-бързичко зълва ти!
Виж целия пост
# 261
Добро утро!
Смешко, благодаря за закусчицата -ей сега ще си взема!
Роси, не съм пускала палците за зълва ти - дано се оправи и скоро това да е само кошмарен спомен!  Hug

Както вчера заведох Бела с усмивка на ясла и тя ми бърбореше как ще си играе с децата, така днес нещата са различни  Confused. Почна да плаче още от леглото, с 300 зора я убедих да стане и да я измия и облека за яслата. Ех, така ми се искаше този път да пропуснем сутрешния рев и тръшкане  Crazy, но явно сценарият от преди 3 месеца в Карлово се повтаря. Тогава ревовете продължиха горе-долу 1 месец, дано сега да не е така  Cry

Катилиас, много здраве и щастие ти желая, както и незабравими прекрасни моменти с Александър, София и мъжа ти!  bouquet
Виж целия пост
# 262
   Здравейте,
отдавна не съм се появявала, но реших да драсна няколко реда за да мога поне да ви следя.
  Елена расте, става все по-палава и инат, но като цяло е здравичка, ходи на ДГ и няма от какво сериозно да се оплача. Започва все повеча да се заиграва и занимава с каките, което ми е от огромна полза  Simple Smile
Виж целия пост
# 263
Добро утро!Ние вече хапнахме,но оставих и за вас,да ви е сладко!

Ailaмногосе радвам,че се разписа! Hug
Аз от вчера съм със зверско главоболие и не минава,и не минава.Ицко пък нещо подкашля и през ноща му беше запушен носа.Дано се разминем само с това,че нещо напоследък ми идва в повечко.
Иначе съм забравила да разкажа за милите родни градини.Градината,която ни е първо желание,Ицко е от край време все първа резерва или втора.И все не влиза.Тази година всички,които са влязли там са го направили по втория начин.Това знам със сигурност,и на нас дори ни предложиха срешу 2 бона да го вкарат Ицко.Но това никога няма да го направим.Най-ненавиждам лъжци и измамници,е няма да стана и аз такава.Както и да е.Та,на последните две класирания обявяваха 0 места във въпросната градина,но влизаше по едно детенце,обикновено първата резерва,Ицко беше 3-та.Стана Ицко първа отново,почти бях сигурна,че ще влезе,но...................................ами влезе дете,което не беше в резервите. #Cussing out
Виж целия пост
# 264
Смешко,като виждаш,че има спънки в детската градина,която искате,защо не размениш желанията?
Евгени също нямаше никакви шансове в Младост,беше на 52-ро място ,а местата бяха 8  Crazy Смених адресната регистрация,и го записахме в район Студентски.Вярно е,че сутрин и вечер аз се занимавам основно с воденето и прибирането,ама пак е нещо.
Та виж смени местата в някоя съседна градина или друга,щом в тази не се получават нещата и виждаш сама как стоят нещата.
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГОЛЯМА ПАТЕРИЦА НА Катилиас   bouquet Hug Да си ми жива и здрава,и цялото домочадие да те слуша Heart Eyes
Виж целия пост
# 265
здравейте мацки не съм писала то векове но доста лоши неща ми се случиха и не ми беше до писане.баща ми почина на 11.10 ,Додо не го пиремат в желаната градина в която е каката точно под нас,дори и срещу заплащане не го искат.аз е принудих и си пуснах още два месеца неплатена до края на годината.За  Sad приемат деца с много пари който са родителите им,аз предложих една заплата на тъпата директорка  и мъжа ми да смени на яслата на една група креватчетата но и това не помогна.ако я разтрелям директорката може и да стане.Иначе хубавото около мене е че можеби навечерието между новата и старата ще почна нова работа и то държавна,но ще видиме тазиработа.ИНаче всичко си е по старому при нас Додо малко говори за съжеление,сега ще го изследвам да не е аутист .Памерси ползваме все по малко,но гърнето уви рядко.Не иска да казва пиш,виж ако седнеме всички в къщи да правиме това и той го прави,ама за съжеление имаме само 1 вс и още едно гърне детско а аз права няма как да ходя.Иначе слагах му гащички и той като ги намокри и дърпа на долу и търчи по голо дупе и се залива от смях.Надявам се до пролетта да се научи че срам ирезил .
Еми това е лек ден момичета
Виж целия пост
# 266
Додо малко говори за съжаление,сега ще го изследвам да не е аутист .
Не искам да се бъркам , но не е ли малко прекалено това ??? Има ли някакви други симптоми , освен това , че не говори ? Съжалявам за загубата в семейството ти  Hug

Аз сега съм в болнични - след 5дена на ясла Зарко пак е болен - Т   #Cussing out. Следобед ще го водим на педито , че е втора смяна . Сополки няма , но носът му е запушен - сега спи , целият е потен и диша с устата . Писна ми отдавна и планирам да го спирам от яслата , стига майка ми да се съгласи да дойде да го гледа - не мога да си позволя да остана без работа . Но , аз съм казвала , че тя има проблеми със слуха - пенсионираха я с 80% глухота и на двете уши . Затова , а и заради гърчовете на Зарко , я е страх да го гледа сама .
Знам , че за всеки е индивидуално , но бихте ли споделили какво давате на вашите малчугани за подсилване на имунната система . Аз отскоро давам Iminocol perfect (коластра ) по предписание на педито - откакто я пие е болен за втори път . От миналата седмица давам клеева тинктура , отделно всеки ден витамини Ви-Дейлин . Тъпча го с много неща , а все е болен . Не знам какво да правя вече  Sad Мислех за хомеопат - разубедиха ме . За УНГ не е късно - ще взема направление после . Идеи събирам всякакви  Peace
Та това е от нас . Лек и усмихнат да е денят ви , мили мои  Heart Eyes
Виж целия пост
# 267
Роси,  Hug

Мире, аз давам на Али веднъж в седмицата Осцилококциоум и смея да кажа, че не боледува много (пу-пу).

Смешко, нямам думи просто  #Cussing out
Дано скоро намерите ясла за Ицето.Ти бързо да се възстановяваш  Heart Eyes
Виж целия пост
# 268
Роси, много съжалявам!!!  spoko
Мира, защо са те разубедили за хомеопат? Според моя скромен опит, добър хомеопат с точното лекарство може да направи чудеса, както се казва.
И аз съм в болничен от днес, Ваньо вчера и нощес беше с Т. Иначе нищо друго, само малко снощи посумтя и това беше.  newsm78
Виж целия пост
# 269
Роси,искрено съжалявам за загубата ти!Знам,колко е тежко,но трябва да си силна.
Стаситке,местих няколко пъти желанията,но в тази градина изглеждаше,че имаме най-голям шанс.А пък ни е и близо,което много ме устройва,защото не съм шофьор,а пък,както съм споменавала Тони пътува доста.Ако е далече и се наложи аз да го водя и взимам,няма как да стане особено сега.
И Ицко беше с температура в събота и неделя,носа му е запушен,хърка нощем,но сополи навън не изтичат.

Мадленка,как сте Вие?Какво каза ортопеда за Али?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия