МАЙчета 2009 - 8

  • 40 888
  • 740
# 465
Страхотна песен. Peace
Цитат
Смехоранке-с едно съм безкрайно преуморена, а за две даже не си представям. Да са ни живи и здрави.
И аз само за това се моля.
Цитат
Приятелките аз като ги преброих се оказаха малко по малко от пръстите на едната ми ръка       
Като теглих чертата,незнам дали и толкова имам.
Виж целия пост
# 466
Да се отчета и аз преди тотално да съм изперкала с двете говеда у дома. Затворена.
Лудница. Тотална. Крещя истерично. Никой не ме чува. Къщата вечно разхвърляна, по пода замазана храна, мазилката в коридора се събаря ежедневно.....
Красота. Спокойствие.
А и още не съм довършила коледния пазар  ooooh!

Мира, дано Зарко бързо се оправи  Praynig
Слава Богу, поне с моите кокошки още се държим. Другата седмица си правим коледен банкет  Crazy
Виж целия пост
# 467
Смешко  Hug
За съжаление в най-трудните си моменти човек разбира кои са истинските му приятели. Няма да се ядосваш, по-добре, че вече знаеш.  Heart Eyes
При нас нищо интересно, аз продължавам да съм в дупка, но последните дни се чувствам по-добре.
Коледното пазаруване даже не е започнало при нас, колата ми се счупи, абе лудница ... ooooh!
Мира, дано Зарко бързо укрепне  Hug. Много мъчно ми стана за вас с тези чести боледувания. Дане би това всичко да идва от третата сливица?
Виж целия пост
# 468
Честит празник на всички, които имат студентския дух!!!!

Между другото, на този сайт можете да намерите доста предложения за стилни подаръци по специални поводи. Гледам, че цените са малко по-високи от когато последно съм пазарувала, но все пак... Ние например всеки път, когато кръщаваме детенце, подаряваме ето такава монета.
На Сияна и Дария сърчицата за спомен от погача и прочее около раждането са от малките в червено-оранжевата гама, не виждам такива на сайта в момента.
Когато родих майка ми и баща ми ми подариха ето такъв кръст. А на Сияна и Дария им подариха от най-малките златни кюлчета, които имат на задната си страна гравюра на келтската богиня Ориана (била богиня на и името й значело Светлина - демек адашка на Сияна Wink ). Но май вече нямат такива. Давам ви само примери и идеи за подаръци...
Виж целия пост
# 469
Благодаря Ви , момичета , за милите думи  Hug
Днес Зарко отново вдигна Т , въпреки температуропонижаващите , които му давам . Пак в спешното - чуха хрипове отдясно. Оттам на рентген - вдигна етажа на главата си , такъв истеричен рев никога не бях чувала . Слава Богу , изключиха пневмония - новата ни диагноза е бронхит. Остър . Продължаваме със същият АБ , само сиропа за кашлицата смениха . Сега спи и кашля горкото  Sad
Мадленка , интересното е , че няма трета сливица . Уж . Но още когато започна с гърчовете и проблемите с гърлото - винаги то е червено - педито ни караше да се замислим за изваждане на сливиците  newsm78. И двете  newsm78
Не знам , и идея си нямам как и защо са така нещата при Зарко , нито какво ще правим в последствие . Знам само , че ми писна и , че това моето не е живот - всяко докосване на детето е да видя дали не е с Т , всеки път като вдигне Т очаквам да направи гърч . А когато ходи на ясла съм в очакване от поредното обаждане от някоя леличка , че е с Т . При всеки звън на тел , сърцето ми прескача по някой друг удар . Кошмара е пълен . Нерви нямам . А как крещя , не е истина . А от снощи и аз съм с Т и хрема  Sad Сега вече картинката е наистина интересна  #Cussing out
Ами , това е . Оплаках ви се и мога да ида да видя как е спящият ми красавец  Wink
На всички вас пожелавам един усмихнат ден - преди малко тук прехвърчаше сняг
Виж целия пост
# 470
Мире, сърцето ми се е свило за вас, моля се бързо да се оправите! Praynig Вярвам, че това е само период и скоро Зарко ще го изживее. Пожелавам ви да изкарате весели празници без болести и да се заредиш и най вече да си починеш, определено имаш нужда!
Смешко и на теб не ти е лесно, дано скоро да почнеш повече да си почиваш!
Мами, аз от вчера съм в болничен - хванала съм някакъв ентеро вирус и 6 срещу 7 цяла нощ повръщах, беше ужас. На следващия ден толкова се притесняхвах на работа ли да ходя, как да стана и т.н. Проблемът беше, че предния ден точно бях почнала нов проект и не въри мн да отсъствам, но какво да се прави. Вчера не съм станала от леглото. Вечерта помолих баща ми да вземе Алекс при тях, че ако и тя се разболее не знам какво ще правя. И там беше драма, баща ми чака мъжа ми, той закъснява, баща ми на мен ми се сърди. Мъжа ми се сърди, защото имал мн важна работа и 10 мин не мисли, че е проблем и отново бях м/у чука и наковалнята...оффф. това най не го обичам, но няма как.
В неделя живот и здраве съм на коледно парти,но още не съм осигурила тоалета, може би в събота, ако съм добре ще мина по магазините. Ще трябва и подаръци да купувам. За Алекс много неща съм харесала, там няма да ми е трудно, но за сестра ми нямам идея. Тя е мн капризна на подаръци, за мъжа ми също нямам си и идея. За родителите ми ще е нещо по стандартно.
Виж целия пост
# 471
оф този скачащ прозорец... За вкъщи искам да си вземем машина за хляб. За нова година нямам идея къде ще ходим , абе знам, че са бели кахъри, но какво да се прави, имам нужда от почивка, супер мн ми е дошло на главата в работата не се чувствам удовлетворена, все някакви нерви...
За бижу с венецианско стъкло:
http://grabo.bg/ukrashenie-ot-venetziansko-staklo-murano-s-do-50 … -0hzu5?affid=6540
Мили дами целувам ви и ви желая много здраве!
Мисля днес следобяд да си подготвя коледно меню - сладки, маджи и т.н. тук мисля да се развихря Simple Smile това поне ми носи удоволствие Simple Smile
Виж целия пост
# 472
Между другото, нашият дядо Коледа вече мина. Тук по швейцарско минавал на 6 декември, когато децата получават много сладкиши и дребни подаръчета. На Коледа традиционно подаръците се раздавали от малък ангел, символизиращ малкия Исус...
Та, понеже ние ще сме си в България за празниците и там хлапетата отново ще получат подаръци, решихме да им подарим около 6ти нашите подаръци, за да поиграят с тях и докато сме в България, да ги позабравят, за да са им отново интересни след това. Взехме им кухня с много джиджавки (любимо занимание - да висят до мама, докато готви) и една кутия с всякакви аксесоари за кукли - легло, шезлонг, количка, активна гимнастика и чанта-повивалник (до преди това куклите спяха набутани в едно чекмедже  Crazy). Голяма еуфория беше. Получиха ги сутринта на 4ти, защото през деня им предстоеше да видят за първи път Николаус - първо на коледния базар в близкото градче и после при комшиите. Посрещнахме го и в занималнята. Все му благодаряха за подаръците и изобщо не ги беше страх, с което учудиха всички. Страхът тук е заради спътника на дядо Коледа - наричат го Шмуцли. Той е един брадат мърляв чудак, някакъв аналог на нашия Торбалан. Според фолклора, дядо Коледа раздава подаръци на добрите деца, а Шмуцли прибира лошите в чувала си... Страхотии разни, които в днешно време са видоизменени. Дядо Коледа говори с децата, а Шмуцли раздава подаръците...

Извинете, че досаждам с нашите глупости, ама понеже сме силно на коледна вълна, а при вас текат още приготовления...

P.S. От българския раздавач на подаръци сме поръчали пъзели (най-голямата страст), музикални инструменти (другата голяма страст), Лего, ей такива разни... кой каквото си избере.
Виж целия пост
# 473
мацки в профила ми във фб има снимки от тържеството който се познае да е тагве
Виж целия пост
# 474
Честит 8-ми декември на всички празнуващи !

Аз смятам да се отдам на заслужен купон полят обилно с червено вино  Mr. Green И нали съм добра душа,ще си взема мъжа си(един стар бивш студент) да го омешам сред контингента му Wine Glass
Наздраве

п.п. Коя е русата май-ка с белият пуловер и късият ръкав???Ако може ник,че името едва ли ще ми говори нещо.Много хубаво момиче е
Виж целия пост
# 475
Дон Кихот,весело изкарване!Пък после драсни някое редче,как си,що си!Че нещо се скътаваш в последно време,пък си душата на компанията, все пак.
Цитат
Коя е русата май-ка с белият пуловер и късият ръкав???Ако може ник,че името едва ли ще ми говори нещо.Много хубаво момиче е
И аз тъкмо се чудех. newsm78Голяма симпатяга е.
Виж целия пост
# 476
Честит празник!
Въпросната руса мацка е едната аниматорка Simple Smile.
Иначе партито и за мен мина чудесно, защото Зарко беше кротък и си игра, а аз успях да се видя с някои от мамите.
И мен ме е тръшнал вирус със зверски гърлобол и сопол, направо ми се реве. Какво ли не пръсках, цвърках, инхалирах и пих, но нищо не ми помага. Дано само детето да не заразя!
Мире, много ми е мъчно като чета за адашчето и толкова добре те разбирам..., но мога да помогна само със съвет, ще ти пиша на лични Hug.
Виж целия пост
# 477
Опитах се да се сетя коя е станала Дон Кихот без проверка и не успях. Да ти е честито новото име  Hug
Отивам да гледам снимки...
Виж целия пост
# 478
Опитах се да се сетя коя е станала Дон Кихот без проверка и не успях. Да ти е честито новото име  Hug
Отивам да гледам снимки...

На мен не ми беше нужна проверка. Стилът й сам говори за себе си. Само да издаде какво учи, че е интересно. Но ние си я знаем, амбициозна мацка е. Hug
Виж целия пост
# 479
Цитат
Но ние си я знаем, амбициозна мацка е.
PeaceШапка й свалям аз на нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия