





. Много мъчно ми стана за вас с тези чести боледувания. Дане би това всичко да идва от третата сливица?
). Но май вече нямат такива. Давам ви само примери и идеи за подаръци... 

. И двете 
Сега вече картинката е наистина интересна 

Вярвам, че това е само период и скоро Зарко ще го изживее. Пожелавам ви да изкарате весели празници без болести и да се заредиш и най вече да си починеш, определено имаш нужда!
това поне ми носи удоволствие
). Голяма еуфория беше. Получиха ги сутринта на 4ти, защото през деня им предстоеше да видят за първи път Николаус - първо на коледния базар в близкото градче и после при комшиите. Посрещнахме го и в занималнята. Все му благодаряха за подаръците и изобщо не ги беше страх, с което учудиха всички. Страхът тук е заради спътника на дядо Коледа - наричат го Шмуцли. Той е един брадат мърляв чудак, някакъв аналог на нашия Торбалан. Според фолклора, дядо Коледа раздава подаръци на добрите деца, а Шмуцли прибира лошите в чувала си... Страхотии разни, които в днешно време са видоизменени. Дядо Коледа говори с децата, а Шмуцли раздава подаръците...
Голяма симпатяга е.
.
. 

Шапка й свалям аз на нея.Препоръчани теми