
Мигле, ти може да ни се възхищаваш за махнатия памперс, аз пък съм много впечатлена от заниманията на Божко (и на повечето други деца всъщност) - пъзели, игри с конструктори и коли... Ваньо иска само да разхвърля и евентуално после да си събира партакешите в кашона. И да играем с топката, ама тя лети най-често към елхата, та е поограничен напоследък.
За депресии какво да кажа, и аз някак не съм много приповдигната, да не кажа направо сдухана, ама то за мен си е характерно, не е само за празниците.
Аз тия дни съм ту отпуска, ту на работа... Хубаво си е да си се поизлежаваш следобяд.

Сега съм в размишления за утрешното меню (и без това домашните ме критикуват, че не ме бива в планирането на ежедневностите, та поне се сетих днес за това).
Хубаво настроение ви желая въпреки мъглите вън, и весела подготовка за празниците!!





Дано само не й останат белези!

