Китайски капсули - 8 /за отслабване и още нещо /

  • 81 334
  • 750
# 360
аз поръчах от lidapower и пак казвам,че не знам колко кг съм отслабнала,понеже ги пия 10 дни,а и имам малко за сваляне и затова е по-трудно при мен,но съм отслабнала и мисля,че са добри от там..нямам странични ефекти,само вода ми се пие и през деня ми пресъхва устата,но за разлика от през целия ми живот,мога да не ям,не съм гладна,поне до 6 вечерта,после си ям бисквити шоколадови или там каквото ми се прияде..мисля,че имат ефект,но за да не ви излъжа проверете и в оригиналната лида и преценете от къде да поръчате Simple Smile

И аз съм поръчвала от този сайт http://lidapower.com/ само, че мейзитанг и съм доволна. Пия А1 от вече 5 дни и съм свалила почти 2 килограма и си ям по колкото ми се яде и понякога и шоколад  Embarassed
Какво е А1?
Виж целия пост
# 361
A1 се води най-новата, силна и пречистена от странични ефекти формула на Мейзитанг. Колкото до това окси елит - нямам наблюдения, но вероятно има защо да му е такава цената.
Виж целия пост
# 362
Аз така,като чета   ,за пореден път се убеждавам,че действието на която и да е добавка  / в случая визирам MZT, MSV ,LiDa ,защото с тях имам личен опит/,е строго индивидуално при всеки.Ето по-напред чета че някой не получил резултат от MZT,а пък аз точно с него направих преди време първият голям "удар"-28-30кг...не усещах никакви странични ефекти, просто не ми  се  ядеше,не чувствах глад...после колкото пъти съм пила лида-пак  не чувствам глад,не ми се яде,свалям си и я предпочитам пред мейзитанга,защото ми дава сили и енергия,просто ме тонизира...никакви странични ефекти и от нея,може би  лека жажда през първите дни на прием....докато тоз новия мейзитанг....  :MSV-направо ме разби-вярно за 20 дни смъкнах от него около 4-5кг,но просто се наложи да го спра,защото не издържах на страничните ефекти...много зле се чувствах от него-останалата част от шишенцето я пратих на една мацка,която пък по тел.после ми сподели че абсолюто никакви стр.ефекти не е имала от него....та мисълта ми е,че всичко си зависи от самия организъм,от това има ли  наистина излишни кг.за сваляне,как и по какъв начин човек променя хранителния си режим и двигателна активност...
Успех на всички  bouquet
Виж целия пост
# 363
Привет и от мен! Вчера си получих Lida-та. Днес изпих  първото хапче! Присъединявам се към отслабващите (дано) по мързеливия начин Joy.
Гледам да спазвам режима на 90-дневната диета, но често имам прегрешения, затова се надявам лидата да ми стопира апетита. Започвам от 70,500 кг. Целта ми е 60, при ръст 170 см.
Виж целия пост
# 364
И аз се записвам днес беше първото ми хап4е МЗТ , за сега се 4увствам добре нямам апетит ,не усе6там никакви страни4ни ефекти ...щте пиша пак ако има резултат. Praynig
Виж целия пост
# 365
Днес ми е второто хапче Лида , но не усещам никакви странични ефекти и си имам апетит. Сигурно съм взела фалшива или още е рано едва на второто хапче съм.
Виж целия пост
# 366
И аз съм на второто хапче. За сега нямам главоболие и безсъние. Но пък постоянно съм жадна и нямам апетит, което е супер. Дано има ефект, че до сега никога не съм успявала да отслабна с диети....  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 367
От къде си я поръчахте? Аз също спазвам 90дд. От къде да си ги поръчам dendini ти от къде си ги поръчваш?
Виж целия пост
# 368
Аз от http://originalnalida.com/ си я поръчах. Само че според мен просто на всеки организъм действа по различен начин. Една приятелка от същия сайт си ги поръча преди мен и не усеща никакви промени...
Виж целия пост
# 369
И аз да се запиша, от утре започвам Мейзитанг А1  ще пиша за резултати и странични ефекти имам да свалям към 18 кг.
Виж целия пост
# 370
От утре и аз започвам  Мейзитанг msv. Дано да има ефект Simple Smile
Виж целия пост
# 371
Zdraveite momicheta----molq vi kajete ot kade si porachvate Meizitang, predi vreme bqh pila Lida i imashe efekt sega iskam da opitam s A1
---Izvinqvam se za pocherka no kompa mi nqma BG Embarassed
Виж целия пост
# 372
Здравейте и аз търся от старата Лида, ако някой има да ми пише на лични  Peace

Ако някой иска Мейзитанг, на всяко хапче има надпис MZN, имам 24 броя.

По-добре ми действа лидата и за това търся Лида, може и размяна  Laughing
май станахме доста, които не сме доволни от лидата, за съжаление!!!а я пия вече 9-ти ден и съм качила 2 кила..голям шок ..направо щях да припадна на кантара.уж била оригиналната..няккава ми я поръча от нейни познати, които живеели в китай  и от там и пращали редовно за бг.чудя се изобщо дали да ги продължавам..сл.като явно при мене няма ефект.хората за една седмица поне 1-2 килограма свалят, а аз си пълнея!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 373
Май станахме доста, които не сме доволни от Лидата, за съжаление!!!

А я пия вече 9-ти ден и съм качила 2 кила..Голям шок ..направо щях да припадна на кантара.Уж била оригиналната..някава ми я поръча от нейни познати, които живеели в Китай  и от там и пращали редовно за БГ. Чудя се изобщо дали да ги продължавам..сл.като явно при мене няма ефект.Хората за една седмица поне 1-2 килограма свалят, а аз си пълнея!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ако някой има подобен проблем с хапчетата Лида нека ми пише , моля;)))
Започвам да се чудя за въпросните таблетки..дали наистина са вснесени от КИТАЙ или някой си е направил шега с мен и се е почерпил с моите 30лв!!!!Не ми е за парите, а за нарастващите килограми...?!!???????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Предварително благодаря на тези, които решат да отделят минутка и да ми пишат:))))))))))))))
Виж целия пост
# 374
Колкото до ефекти, симптоми и така нататък по време на приема на Лида дали съм имала.....ДА ИМАХ ГИ ВСИЧКИТЕ..СУХОТА, ЖАЖДА, ЗАМАЙВАНЕ, ГЛАВОБОЛИЕ.НАМАЛИХ СИ ДОСТА КОЛИЧЕСТВАТА ХРАНА, ВЕЧЕР ЗАПОЧНАХ ДА СЕ ОГРАНИЧАВАМ КАКВО ЯМ, ДА НЕ КАЖА ЧЕ ПОЧТИ НЕ ЯДЯХ.ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРМЕ НИКАКВО СЛАДКО, ХЛЯБ, ГАЗИРАНО И КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ.......И РЕЗУЛТАТА Е 2 КИЛА  WhistlingОТГОРЕ..УЖАССССССС
НЕКА НЯКОЙ МИ ОБЯСНИ, ЗАЩОТО СЪМ МЕКО КАЗАНО БЯСНА???!!!!!!!!!!! #Cussing out
КАТО ГЛЕДАМ КАК ВСЕКИ ВТОРИ ПИШЕ, ЧЕ ОТСЛАБВА ВЪПРЕКИ ЧЕ СИ ГИ КУПУВАТЕ ОТ РАЗЛИЧНИ МЕСТА....А АЗ ПЪЛНЕЯЯЯ...МАМ.....
 Sick
 Joy
[/size][/color]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия