Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
# 135
Не знам, обаче социалните ме побъркват. След месец ходене по мъките мъжът ми днес е успял да подаде за еднократна помощ за първокласник. Попадаме все на различни "каки", всяка иска нещо различно. Миналата седмица му дадоха списък с "липсващи" документи, вчера ги занесе всичките - искали моята лична карта, другите ОК. Днес я занесе, тц, накарали го да занесе още неща.  #Crazy Тестето с документите беше половин см дебело, като не броим самоосигурителната книжка вътре. Хората, които са били пред/след него всичките ги върнали за още документи. Искат от 100 дола вода (извън изричните документи), само и само да не дадат пустите му 150лв (и за детските беше същата одисея пролетта).
Мисълта ми е, като искат от нас - искат до откат. Като се опре да пуснат парите по картите, никакви ги няма тогава. По телефоните все не знаят нищо, освен "законовия срок".  Confused
Виж целия пост
# 136
ОББ Изгрев все още няма  #Cussing out   Някой към Слатина изобщо получил ли е ?
Към 15.26 пари няма -Слатина.
16.02 продължава да няма...
Виж целия пост
# 137
Kорпоративна банка София-няма.
Виж целия пост
# 138
Мимичета от Слатина не чакайте детски,сга говорих с тях.Една гад с много многооооооооооооого спокоен глас ми обясни че детските не са преведени,на въпрос ами кога,казаха до края на седмицата,на въпроса ми защо-срока бил от 25 число до края на седмицата.
Виж целия пост
# 139
Говорих и с АСП -казаха ми ,че парите са преведени,община Слатина не ги пуска,но всички видите ли и  в реда на нещата,защото законновият срок е края на  месеца,значи поне сега ние знаем къде са парите ни,в СП -Слатина,а какво правят там те с нашите пари не е ясно!!!!!!!!!!На пъпроса ми към кого да се оплача,за това ,че едни майки са получили парите си ,а други не са,отговора им беше ,че нямам морално основание за оплакване!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 140
Мимичета от Слатина не чакайте детски,сга говорих с тях.Една гад с много многооооооооооооого спокоен глас ми обясни че детските не са преведени,на въпрос ами кога,казаха до края на седмицата,на въпроса ми защо-срока бил от 25 число до края на седмицата.
Е това вече е пълна подигравка с нас. Или може би вече има различни срокове за различните общини  Sad
Виж целия пост
# 141
Морално не знам дали имаш, но законово нямаш (не се ядосвай, и аз съм в същата община  и си чакам и детските, и чл. 8, и интеграционните Rolling Eyes ) Все пак срока реално наистина не е минал
Виж целия пост
# 142
Говорих и с АСП -казаха ми ,че парите са преведени,община Слатина не ги пуска,но всички видите ли и  в реда на нещата,защото законновият срок е края на  месеца,значи поне сега ние знаем къде са парите ни,в СП -Слатина,а какво правят там те с нашите пари не е ясно!!!!!!!!!!На пъпроса ми към кого да се оплача,за това ,че едни майки са получили парите си ,а други не са,отговора им беше ,че нямам морално основание за оплакване!!!!!!!!!

Ха, точно те ли ще говорят за морал-смешници!
Виж целия пост
# 143
Морално не знам дали имаш, но законово нямаш (не се ядосвай, и аз съм в същата община  и си чакам и детските, и чл. 8, и интеграционните Rolling Eyes ) Все пак срока реално наистина не е минал
срока не е минал, но парите са отпуснати от министерството
Виж целия пост
# 144
на мен ми казаха от социалните че от София не са изпратили парите на Юнионбанк и те нямали инфо кога ще ги пуснат,за цял град само за една банка няма пари.....това е смотване.
Виж целия пост
# 145
Изи е права,аз сега пак говорих ,но този път на друг телефон,и от там ми казаха ,че ситуацията е проверена,грешката е на район Слатина,и обещаха ,че парите утре ще бъдат по картите ни.
Виж целия пост
# 146
Гонджа много добре си реагирала, може би ще е полезно да споделиш телефона, защото едва ли ще й е за последно на нашата община
Виж целия пост
# 147
Ето го телефона (02) 811 96 07
,ако искат и други мами нека подадат обаждания,колкото повече толкова по-добре
Виж целия пост
# 148
ЦКБ Пловдив и днес няма някой да има идея до кога трябва да ги пуснат че не съм запознат!
Виж целия пост
# 149
Говорих и с АСП -казаха ми ,че парите са преведени,община Слатина не ги пуска,но всички видите ли и  в реда на нещата,защото законновият срок е края на  месеца,значи поне сега ние знаем къде са парите ни,в СП -Слатина,а какво правят там те с нашите пари не е ясно!!!!!!!!!!На пъпроса ми към кого да се оплача,за това ,че едни майки са получили парите си ,а други не са,отговора им беше ,че нямам морално основание за оплакване!!!!!!!!!

Ми как ще ги пуснат нали някой трябва да седне да нареди плащането/Днес бях Социалното в Изгрев да си подам молбата за интеграционни.1 работи 3 седят и бичат лаф, което е типично по нашенски.Пари към този момент няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия