Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
# 435
Баща ми има карта към Инвестбанк, за проверка колко пари има ми взеха 2лв.  от техен банкомат.....Това преди около 1г. и 6м.........

Доволна съм от интернет банкирането на ДСК - и сметки плащам по нета без такси, и сумите в нея си виждам.....Нямам особени забележки........

Тотю днес дали ще е щедър?
Виж целия пост
# 436
 kaffeetrmker_2Добро утро на всички.Хайде да пием по едно кафе докато чакаме Тотю да пусни паричките.
Виж целия пост
# 437
Доволна съм от интернет банкирането на ДСК - и сметки плащам по нета без такси, и сумите в нея си виждам.....Нямам особени забележки........

Тотю днес дали ще е щедър?
и аз съм много доволна от банкирането на ДСК. имала съм банкиране и в Пиреус, и в Прокредит, но ДСК определено е по-добро. Сигурна ли си, че не ти взема такси за плащането на комунални? Обикновено таксите са около 50ст.
дано днес ги преведат, че този месец си плащах семестъра и всеки лев ми е по-ценен от друг месец.  Blush
Виж целия пост
# 438
Бургас-ИБанк,следобед ще могат да се теглят,инфо от банката.
Виж целия пост
# 439
Момичета току що от инвестбанк Бургас ми казаха,че следобед най вероятно ще има детски.Инфото е от телефон 056 879612.Дано да е вярно.
Виж целия пост
# 440
честито на бургас,дано и на всички останали да има преводи днес
Виж целия пост
# 441
Честито на бургазлии и от мен.  Heart Eyes
Дано и в останалите градове минат още днес преводите.  Praynig
Виж целия пост
# 442
Честито,хайде дано и в другите градове да има. Simple Smile
Виж целия пост
# 443
За Благоевград и областта знае ли се нещо?
Виж целия пост
# 444
само за бургас ли има информация до момента
Виж целия пост
# 445
 Плевен,Димитровград,Стара Загора,Пловдив,Каспичан,Мездра,Монтана,Кърджали, Ловеч, Добрич,
това са градовете в които за  момента има информация,че днес ще има детски
Виж целия пост
# 446
За Велико Търново - днес следобед ще има детски. Хубав и усмихнат ден:)
Виж целия пост
# 447
Плевен,Димитровград,Стара Загора,Пловдив,Каспичан,Мездра,Монтана,Кърджали, Ловеч, Добрич,
това са градовете в които за  момента има информация,че днес ще има детски

А дано-това си е чудо  Praynig
Виж целия пост
# 448
Здравейте мили мами.Отдавна влизам във форумите ви-предимно готварския  Laughing но чак сега се регистрирах.Дали наистина ще има детски не е ли малко рано-нали ни научиха след 20  Thinkingда ги чакаме
Виж целия пост
# 449
Здравейте мили мами.Отдавна влизам във форумите ви-предимно готварския  Laughing но чак сега се регистрирах.Дали наистина ще има детски не е ли малко рано-нали ни научиха след 20  Thinkingда ги чакаме
Да се надяваме,че влизат в друг график и ще ги пускат на тези дати  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия