Дано Теа вече е добре 
Бъди щастлива и усмихната, обичана и ценена!
Да Ви е жив и здрав братовчеда 

Умрях от смях.
за Али дано бързо се оправя и дано нямате повече проблеми.Макар че те са в тази фаза на падане ставане
.
ами малчо ревнува ( обърнаха се ролите) баткото докато седне да пише и веднага се е покатерил на стола и му дърпа я тетрадката я химикала ,а батко му съответно се ядосва
ужас!
Искам да я видя малката бърборанка, но кога ли?!?

Мисля, че посвикна, а и си има 2 приятелки там, с които си играе и на площадката. 
Ужас! Не ми се мисли какво ме чака.....
На 5- ти ми е определена датата за секцио.
Най-новият й номер-шега е като я попита баща й дали ще му даде целувка - ясно и акуратно да каже 'Не'. Ако й се стори, че го е казала прекалено тихо го повтаря... и се смее. Иначе си го целува - за лека нощ, преди да тръгне на работа - задължителен ритуал. 




.Да е леко и чакаме да се похвалиш и тук
Като се заговорихте за ядене..от доста време си мисля, че май се прехранваме ние, нищо че сме слабички.



)Препоръчани теми