Време е за Икеа! - тема 11

  • 88 539
  • 726
# 375


Добре, че не поръчах предварително, преди да съм видяла и изпробвала лично мебелите



Ние точно заради това мислим другата събота да отидем до Букурещ с цел да пробваме диваните и столовете, и да накупим някои други дреболийки, които си бях харесала, и да вземаме решение Simple Smile
Виж целия пост
# 376
papi6, би ли споделила имаше ли навалица?
Имаше, но търпима. Сутрин при отваряне на магазина е по-спокойно. През седмицата определено ще е по-приятно разглеждането.
Виж целия пост
# 377
Момичета, имам следното питане - ако даден артикул не е наличен - може ли да се закупи (по-точно да се поръча) или трябва да следя кога ще стане наличен - става въпрос за този диван - http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=37904
Някой ако има наблюдения върху него - моля да сподели, защото много се колебаем между него и един друг на фирма Тедива, но този на Тедива ми се вижда доста твърд Sad
В сряда си купихме същия диван Alvros (само цветът е тъмно-кафяв), но очаквам да ми го доставят до Варна между понеделник и сряда. За отличната цена от 58.00 лв транспортната фирма, с която работи ИКЕА, ще ми транспортира 133 кг всевъзможна покъщнина с най-разнообразни форми и обеми Simple Smile. Доволна съм!
Доста часове в посядване, полягване и съзерцание прекарахме в ИКЕА. Дано изборът ни да е бил успешен. Гери, точно мекотата ни привлече в този диван (аз имам възражения по твърде омекотените му форми, но това е друг въпрос). Мисля, че не можеш да го поръчаш предварително, без да е наличен. Предполагам си отбелязала разликата в цената на дивана между БГ и Румъния: 320 лв в полза на Нашата ИКЕА Peace.
Виж целия пост
# 378
papi6,   bouquet  , значи ще отидем през седмицата  Wink
Виж целия пост
# 379
Купувайте и избирайте по-скоро и по-бързо...
Нетърпимо се пътува по ОколоМръсТното  ooooh! Tired

Виж целия пост
# 380

От днешното ми 5-часово изпробване на икейските продукти, се оказа, че най-удобен ми е
http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=34480.
Бях си избрала "по картинка" http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=7529, но наживо прилича на мекица, жалко, защото ми трябва разтегателен.
За секцията също ще се наложи промяна. Исках Бестата, точно ми пасва на размери, обаче ни ми хареса като я видях /някак простее/, допадна ми http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=30430, ама пък размерите не пасват.
Добре, че не поръчах предварително, преди да съм видяла и изпробвала лично мебелите.





Точно се канех да ви питам относно HEMNES серията, специално сиво-кафявият цвят, а ти си пресна, пресна с впечатления.  Wink
 Как е на живо като цвят и като усещане от мебелта? Наистина ли има това "естествено усещане" както е описано в сайта? Цветът хубав ли е? По-скоро студен или по-скоро топъл е на живо?
Извинявам се за множеството въпроси, много ще съм благодарна на отговор  Hug
Виж целия пост
# 381
Много е хубав цвета, леко сивее, приятно е, гледах го и на фона на останалите цветове- пасва си идеално с бялото. Но трябва да се види на място, аз напълно си промених списъка след реалната среща с мебелите Wink.
Виж целия пост
# 382
Да, така е, подозирах го и аз  Laughing Тъй като дилемата ми е м/ сиво-кафявото и черно- кафявото, а още не съм отишла на място в магазина, любопитството ми надделя и задавам малко емоционални въпроси.
Много, много ти благодаря за отговора   bouquet

Виж целия пост
# 383
И ние днес бяхме в икеа и аз съм разочарована леко - столовете сигурд, които ги чаках са много неудобни и на външен вид също не ми харесаха, въобще не мога да си харесам столове в икеа и това си е, едни пердета, които исках ги нямаше налични. Масичка за лаптоп Исала не беше изложена, но я имаше и я купихме без да сме я видяли  Rolling Eyes и искам да ви питам, ако не ми хареса дали можем да я върнем безпроблемно?

За сиво-кафевия хемнес, ние го имаме, цветът е по-скоро топъл според мен, пускала съм тук реални снимки ако някой държи ще ги пусна пак Simple Smile

ПП Сглобихме масата, супер е, не искам да я връщам, НО има някаква грешка и ще трябва... Tired
Виж целия пост
# 384
И ние днес бяхме в магазина. За първи път. Искам да кажа, не сме ходили до икеите в съседните страни. И не съжалявам. Почти с нищо не ме впечатли. Имаше страшно много хора.
Търсихме детска стая. Имаше две обособени за по голями и две бебшки. Не ми хареса, че сериите са наредени "разхвърляно" по видове мебели, а не по серии. Според мен това затруднява избора. Единственото подходящо легло, което ми хареса беше 399,00лв. newsm78
Изгубиха ме, като клиент. Купих една свещ и една играчка за бебето на сестра ми.
Но малката беше много доволна от детския кът.  Hug
Виж целия пост
# 385
Barbabeau, благодаря ти   bouquet  Слагам в списъка и другият път ще потърся в нашата ИКЕА.
Виж целия пост
# 386
Шанта, с удоволствие ще видя снимките! Благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 387
Ето (само една снимка била)
http://img593.imageshack.us/img593/7885/img7281g.jpg
Виж целия пост
# 388
Момичета, някой купувал ли е диван - и той ли в плоска опаковка се предлага? Нямам идея диван как се сглобява щото.
Ами аз гледах как едни хора бяха купили явно диван - твърдите части в плоски опаковки; меките - навити на руло и вакуумирани... много компактно. Кола с багажник отгоре е идеалното решение за пазаруване от ИКЕА на каквото и да било. Имайте предвид само, че са ужасно тежки нещата.
Виж целия пост
# 389
Шанта, безкрайни благодарности   bouquet
Придобих много по-реална преценка за цвета, отколкото от сайта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия