След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любими актьори - 192

  • 38 908
  • 742
# 360
Добро утро!

Пожелавам на всички щастливи почивни дни с любимите хора! Hug

Варна, не е трудно да си представим сцената и двете влюбени душици. Двамата местни обаче са били истинските свидетели поне на някои от вълшебните мигове! Приказка, приказка! На един малък остров! В главната действаща роля Халит. От тук нататък това означава само красиви неща - любов, нежност и очи, в които грее щастие! Устенцата на Али са точно като на Берг! Heart Eyes



 От мен ароматно кафе, с актьорите от нашата приказка! Hug

Виж целия пост
# 361



SIMO  Hug Hug Hug

Ако беше с червена качулка, щеше да прилича на Червената шапчица от книжките с илюстрации.  Heart Eyes
Добро утро!
Тази събота вече е започнала прекрасно! Hug
Варна Hug,благодаря ти,че отново ни върна към тези съкровени и  специални за Берг и Халит моменти! Heart Eyes
Дано винаги да са заедно и да бъдат много щастливи! Hug
Да,сега си представих всичко още по-ясно! Hug Heart Eyes
Приказка! Heart Eyes
Майдрийм,кафето е чудесно! Hug
Виж целия пост
# 362
Слънчев уикенд!  Hug

Още съм под впечатление на снощния нов трейлър... Mr. Green Явно много готика ще има в новия епизод на ВВ...


 
Виж целия пост
# 363
Здравейте Hug

Жу,само да не надминат Борджиите Laughing
Виж целия пост
# 364
                                     Добър ден  bouquet

От последния трейлър подразбирам,че "тефтера" няма да свърши работа...Ибрахим е разбрал за тайното посещение на Якоб и намеренията на Хюрем  #Crazyи за това Нигяр е причината...,дали от страх,дали от любов ще видим,все си мисля,че е първото...Последния въпрос на СС към ХЮРЕМ  ще притесни Хю,но и ще разбере,че няма верен съюзник в сарая/новата наложница просто е неопитна/ и за това за момента ще се примири и ще търси удобния случай,което ще приспи вниманието на Ибрахим,който като всеки самозабравил се ще сгреши  #Crazy Интересно кога ще дойде момента  да се заговори за сватба на СС И ХЮ newsm78,може би появата на знатната персона-инфантата и изказването на Хатидже,че ХЮ е робиня  ще я стресне ....но какво  и как ще видим понататъка newsm78

За сем.Ергенч - всичко сте казали и показали  Heart Eyes Hug Heart Eyes Аз само ще пожелая химията между тях да не изчезва,а любовта във времето има много изражения,които ще ги сплотява,а спомените им от н а ч а л о т о...ще ги радва и зарежда,че са направили правилния избор...  bouquet
Виж целия пост
# 365


Have a great day !      Many hugs from Romania !   
For you all, but today especially for Varna, whom I thank for the last night translation. (Bergüzar about the story of her demand for marriage and the wedding day)         





   
Виж целия пост
# 366



Превод на фрагмана

Хюрем: Мога ли да ти имам доверие?
Гюл ага: Разбира се, султанке моя.
Хюрем: Когато моментът дойде, ще направиш нещо за мен.
Гюл ага:  За Вас ще направя всичко.
Yakup Efendi: Трябва ми нещо, с което човекът, който Ви измъчва, не се разделя.
Хюрем: Върху масата има кожен тефтер. Намери го и ми го донеси.
Хората: Ибрахим паша разруши идолите, пак нашият паша Ибрахим ще ги издигне.
Хюрем: Ибрахим паша си бил донесъл от Будин три статуи в човешки ръст.
Испанската принцеса: Султан Сюлейман
Yakup Efendi (докато приготвя отровата) Ще  разкъса вътрешностите му парче по парче, смъртта ще го застигне стъпка по стъпка.
Сюлейман към Хюрем:  Какъв ти е проблемът с Ибрахим?
Виж целия пост
# 367
Точно такава е представата ми за Сюлейман/от книгите/ - да усеща нещата разнопосочно. Не само Ибрахим, но и Хюрем да бъде разгадана. Разбира се, женските игри нямат край. Една жена много по-изкусно хитрува и прави интригата. Как ще усети Сюлейман тези игри. Въпросът е, че веднъж усещайки отношенията И - Х, той ще си задава въпроси и за двамата. Дано си зададе и за Мустафа след време. Историята показва, че е бил убит/наказан. Може и да е имал пряка вина. Но знаем и другата истина - кой се е стремил към премахването му през цялото време. Така, че днес отровата е за ИБрахим като пречка, утре планът на Хюрем ще бъде насочен към следващата пречка.  Как ли Мерал ще представи всичко това? Всъщност тя вече го прави - всеки герой избира средствата и начините, а зрителите избират своята истина. Тя е твърде разнолика за всеки.

Варна,  Hug  bouquet!
Виж целия пост
# 368
Heart Eyes Heart Eyes

За всички,които обичат тези  к о т е н ц а Joy Joy Joy

Жане,
wavey wavey
Виж целия пост
# 369
Варна,благодаря ти за превода на фрагмана! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 370

За всички,които обичат тези  к о т е н ц а Joy Joy Joy


Има уточнение в страницата на гръцките фенове, че тигърът е женски.  Wink
Виж целия пост
# 371

За всички,които обичат тези  к о т е н ц а Joy Joy Joy


Има уточнение в страницата на гръцките фенове, че тигърът е женски.  Wink

 rotfImbo Няма как да не е така, иначе е много смущаващо Blush Joy hahaha bowuu
Виж целия пост
# 372
Виж целия пост
# 373
Simo66,  Hug!

Сватбената снимка в колажа на Симона е една от непознатите и е много красива.
Колкото до другия колаж - тигрица и то укротена. Смирена. В същото време знаем за пъргавината на тези животни, както и с колко приспособления са надарени от природата.  Laughing Laughing Laughing Много символика.  Heart Eyes Grinning
Виж целия пост
# 374
Краси Hug

Моята котка от аватара избяга,  да не се притеснявам,
добре се е ориентирала Laughing
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия