След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любими актьори - 192

  • 38 909
  • 742
# 75
Марман,браво!Чудесни снимки!!! newsm51
Виж целия пост
# 76

     


         
    Kanuni Muhteşem Yüzyıl'ı izleseydi..
Muhteşem Yüzyıl dizisine tarihçi Cezmi Yurtsever'den sert eleştiri.

                                                               http://www.ensonhaber.com/kanuni-muhtesem-yuzyili-izleseydi-2011-09-26.html


         Отново критики към ВВ. newsm78
Виж целия пост
# 77
По назад в темите пишеше, че към края на септември пак ще има преводи по Безкрайна песен. Сигурно ще засегна някой, но филма много ми хареса.
Виж целия пост
# 78
Обама и ВВ? Работите отиват на световно ниво. Joy Joy Joy Joy Не, че нещо разбрах, освен произход, предци, органи, сексуален тормоз, Садъка в двореца на Ибрахим. И какво султанът пак е виновен. Ами пожела я човекът, нали трябва да има интрига за зрителя и Викито да го намрази още повече...Само сухи факти не става.  Joy

lavazza1, не се притеснявай, няма никого да засегнеш. Просто проверявай тук: http://www.vbox7.com/byuser:sevi_nil?&page=4 Линк към преводите на БП, които прави Севи има и на първа страница в темата.  Hug

марманчи, ти какво разбра за Обама? Laughing
Виж целия пост
# 79
Много странен текст!  Mr. Green

Може би не съм доразбрала, но за какъв сексуален тормоз става дума?  newsm78 newsm78

Аз не видях нито една от джариетата да не иска да ходи на халвет.  Rolling Eyes Rolling Eyes
Всички направо се напреварват коя да отиде при този султан! hahaha hahaha Joy
А Виктория се дърпаше, защото не си беше взела ножчето... Mr. Green

И разбира се, той не отказва...  hahaha


Виж целия пост
# 80

   Mydream, аз и толкова не разбрах, колкото ти си разбрала, но се ококорих като видях Барак Обама в едно изречение с ВВ! Shocked
   А в други сайтове днес  има заглавие Muhteşem Yüzyıl'a ağır eleştiri, което Гугъл превежда  Великолепни век тежки критики ! Какво ли пак критикуват? newsm78

   http://www.stargazete.com/medya/muhtesem-yuzyil-a-agir-elestiri-haber-385000.htm
Виж целия пост
# 81
Определено се говори за Садъка. Само не мога да разбера - това има ли някаква връзка със съобщението за Обама като негова реакция към тази сцена или споменаването на произхода му няма нищо общо с отправената критика към филма, евентуално направена от друг някой.
Гугъл може така да ни обърка и най-вероятно това е направил. Като се добави и журналистическата есенция...
Виж целия пост
# 82

Какво ли не правят да свалят рейтинга на филма... Close Twisted Evil Mr. Green
Виж целия пост
# 83
Определено се говори за Садъка. Само не мога да разбера - това има ли някаква връзка със съобщението за Обама като негова реакция към тази сцена или споменаването на произхода му няма нищо общо с отправената критика към филма, евентуално направена от друг някой.
Гугъл може така да ни обърка и най-вероятно това е направил. Като се добави и журналистическата есенция...

   Голяма каша стана! Ако трябва да мислим и за Барак Обама!!! Joy Joy Joy Дано намине някой разбиращ и ни изведе от сложния казус   Laughing!
Виж целия пост
# 84

Какво ли не правят да свалят рейтинга на филма... Close Twisted Evil Mr. Green

Ако поддържат това темпо - като сценарий, интересни нови неща, свързани с историята, културни събития  в империята, предстои влизането на нови актьори, трудно ще свалят рейтинга. Само да не се застояват серии наред сред женурята. Всъщност сценарият ще върви напред - шехзадетата растат - няма как да се спре "развитието на историята".

марманчи, нали знаеш, че колкото повече критики отнася сериала, толкова по-голяма реклама му правят и карат още и още хора да го гледат - какво толкова се случва с този султан, коя пък е тази Хюрем, която го покорява?! Какъв тормоз, какви контеси? Е, още в следващия епизод ще я видим? Ама и сред тази хубава природа, с този чаровен султан...
Как мислите - ще има ли случка с новата пленничка? Laughing
Виж целия пост
# 85
Момичета,не вярвайте на гугал.Такива шантави ги
превежда и ни вкарва в заблуда.Нищо няма да свали рейтинга
на серияла.Нали виждате,че  и гърцити го купуват.

Виж целия пост
# 86
Наде, никой не се съмнява в рейтинга на сериала. Коментираме превода на гугъл за критиките и Обама. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 87

Какво ли не правят да свалят рейтинга на филма... Close Twisted Evil Mr. Green

Ако поддържат това темпо - като сценарий, интересни нови неща, свързани с историята, културни събития  в империята, предстои влизането на нови актьори, трудно ще свалят рейтинга. Само да не се застояват серии наред сред женурята. Всъщност сценарият ще върви напред - шехзадетата растат - няма как да се спре "развитието на историята".

марманчи, нали знаеш, че колкото повече критики отнася сериала, толкова по-голяма реклама му правят и карат още и още хора да го гледат - какво толкова се случва с този султан, коя пък е тази Хюрем, която го покорява?! Какъв тормоз, какви контеси? Е, още в следващия епизод ще я видим? Ама и сред тази хубава природа, с този чаровен султан...
Как мислите - ще има ли случка с новата пленничка? Laughing

   В резюмето на новия епизод има две имена Kastilya Prenses'i İsabella Fortuna и Habsburg Hanedanı'ndan Prens Frederick. Какво е тяхното участие ? В предната тема писах, че тази Изабела, не е онази Grinning, която е известна в историята като Изабела Кастилска. Но какво правят в ОИ? А случка Wink със сигурност няма да има!!! Още от времето на руските подаръци Хю е много бдителна ( е, всеки допуска грешка и тя пропусна Садъка, но... това е живота), а  вече с повече опит и влияние, така че няма да допусне никоя от новите героини да застраши благоразположението на СС към нея.
Виж целия пост
# 88
Защо да не се облажи султана.
Да не мислите,че през годините,които е бил
по бойните полета е забравял ,какво е да прави любов?
Ама там Хюррем не вижда.
Ще я отнесе тази убавица като бръмбар сламка.


.
Виж целия пост
# 89
Няма лошо - султан е, но не вярвам да стане. Ибо ще се постарае, но няма да го огрее да ядоса Хю.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия