

спирам, че ви надух главата
А за глезенето не е за разправяне е така се глези, че не се търпи просто, баба, дядо и основно баща и, после всички се фръцнат и оправяй се ако можеш



Аз малко след като го отбих и ме удари един грип. Вече не го кърмех. Ние с баща му го изкарахме, но Алекси изкашля 1 ден (даже не знам дали наистина беше болен или бяха лиги
) и до там
).
Алекси изцоква над 1л, като понякога почти стига 2л
Тези дни ще му направим изследване за диабет за да сме спокойни, ама според мен е навик от кърменето + зъби
).
Алекси изцоква над 1л, като понякога почти стига 2л
Тези дни ще му направим изследване за диабет за да сме спокойни, ама според мен е навик от кърменето + зъби 
Намерил си е заместител на гърдите ми явно. НО не иска да пие друго освен вода



а за кърменето и аз се питам дали не избързах, но да си кажа честно някак изведнъж ми се прииска вече да не кърмя. Страхувах се да не го "увредя' нещ, да не го травмирам, но мисля, че си бяха само мои страхове
Той въобще не се промени, дори стана малко по-спокоен. А нощем ако не се опикаваше до уши пиенето на водичка хич нямаше да му пречи. И честно казано в голяма степен това наливане го отдавам на зъбките, защото когато не го мъчат я си потърси водичка веднъж нощем, я не. Ама като го мъчат и понеже вече не кърмя и почва да смуче шишето
Но и аз изхождам от идеята, че щом организма си го иска, значи има нужда от него. А педиатърката дето се опита да ме наплаши хич не ме впечатли, защото нещо не ми стана ясно как "ще му увреди стомахчето". Прозвуча ми супер несериозно, а да ограничавам водата ми звучи дори леко жестоко (ами ако е жеаден?
). Представяте ли си колко е гадно да си жаден и да не ти дават вода 
И снимката е много хубава.
Не казвам, че е притеснително, по-скоро се чудя къде я събира толкова вода Алекси 
Маринела я кърмих едва два месеца, досега изобщо не е боледувала. И аз, и брат ми почти не сме кърмени, а веднъж не сме боледували сериозно. Обобщено: според мен всичко е до организъм и по-скоро генетични заложби 
, пък и някои неща не знаех. Но не намирам пряка връзка между кърмене и боледуване. Препоръчани теми