






Това е сладка зараза.

Мисля, че и на вас ще ви хареса.
Днес мисля така да се успокоявам, докато преминем 6-ти и стигнем 7-ми епизод. 

мерси за хубавата закуска,сокчето ,кафенцето и клиповете 
ти от сега се подготвяш за операция "Съблазняване на Саваш Балдар"
.Благодаря ти за готините моменти от епизод 7,голяма наслада са 

готина компания си ни осигурила тази сутрин - да ни е сладко на всички!
- изобщо не съм изненадана от ефекта - така е няма спиране!
- както винаги си подбрала чудесни моменти!
ще наминавам от време на време!
- бактън вече,искам почивка!
готина компания си ни осигурила тази сутрин - да ни е сладко на всички!
- изобщо не съм изненадана от ефекта - така е няма спиране!
- както винаги си подбрала чудесни моменти!
ще наминавам от време на време!
- бактън вече,искам почивка! Препоръчани теми