Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 69

  • 38 063
  • 743
# 255
И тати и мама усмихнати,ама като свиеше устенца, цяла баба Шахи-е нали е с ванска кръв.
Виж целия пост
# 256
Nurgul Y

Виж целия пост
# 257

Виж целия пост
# 258
Много чаровни Ясенин и Саваш.С чудесната музика на Кърач.

Виж целия пост
# 259
И още една неостаряваща любовна история на която не мога да се наситя.

Виж целия пост
# 260
Murat Yıldırım(Çok Tatlısın)

http://www.dailymotion.com/video/xldt2a


Виж целия пост
# 261



http://www.youtube.com/watch?v=PH8VGXfo_20&feature=related
Виж целия пост
# 262
Добро утро Линки wavey wavey


Хайде и днес съм първа в темичката и за да ви омилостивя и да се отбивате по-често в темичката ни съм ви приготвила освен кафенце ,фрешче и лека закусчица
 Hug Hug

 
Да ви е сладко Hug Hug



Приятен и успешен ден !!!
Виж целия пост
# 263
ето че си имаме и приятна компания  Peace Peace




малко музика за по-ведро настроение Hug Hug

Любов и наказание - Ясемин и Саваш

http://www.vbox7.com/play:d00ea873&al=2&vid=9265900

http://www.vbox7.com/play:a19cfff7
Виж целия пост
# 264
 Добро утро СВЕТ мерси за кафето , закуската и най вече компанията. Не знам какво направихте - послушах ви и започнах да го гледам на компа и няма спиране ей  - ослепях от този компютър . И кафето почнах да си го пия в къщи.
Виж целия пост
# 265
  Добро утро, Свет и благодаря за кафе и компания!  Hug Hug Hug
Добро утро, djoleva! Предупредих те, че вече си обречена, да не се плашиш. Joy Joy Joy Това е сладка зараза. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

  А аз ето как се утешавам днес, за да сляза от метлата, като знам довечера за какви черни дантели ще става дума. #Cussing out #Cussing out #Cussing out Мисля, че и на вас ще ви хареса. Heart Eyes Днес мисля така да се успокоявам, докато преминем 6-ти и стигнем 7-ми епизод. Heart Eyes

Ask ve ceza_ep.7_ 1_selected moments box
Ask ve ceza_ep.7_ 1_selected moments dailymotion
Виж целия пост
# 266
Здравейте ЛиНки сладурки  smile3525
Свет  Hug мерси за хубавата закуска,сокчето ,кафенцето и клиповете  newsm51
Танче Hug ти от сега се подготвяш за операция "Съблазняване на Саваш Балдар" smile3521.Благодаря ти за готините моменти от епизод 7,голяма наслада са  newsm51
Ох нямам тръпение да мине довечера и от сряда вечер почва  приказката  Two Hearts
djoleva ЛиН е една истинска магия и е много трудно човек да се откъсне от нея.

Виж целия пост
# 267
Привет момичета Hug

Виж целия пост
# 268
Светли, Hug  готина компания си ни осигурила тази сутрин - да ни е сладко на всички!

djoleva  Hug- изобщо не съм изненадана от ефекта - така е няма спиране!
Щом аз не можах да откъсна 4 дни и нощи свеки и мама от кома ,при това едната от тях напълно предубедена към сериалите - значи можеш да си представиш колко завладяваш е филма.
Но пък си струва.И да знаеш,че няма да останеш само с едно гледане - ще има преговор!

Tanya_M Hug- както винаги си подбрала чудесни моменти!

Аз отивам на тръстиката,но ако ми останат силици hahaha ще наминавам от време на време!
Ама само на мен ли не ми се работи  newsm78 - бактън вече,искам почивка! Mr. Green
Виж целия пост
# 269
Светли, Hug  готина компания си ни осигурила тази сутрин - да ни е сладко на всички!

djoleva  Hug- изобщо не съм изненадана от ефекта - така е няма спиране!
Щом аз не можах да откъсна 4 дни и нощи свеки и мама от кома ,при това едната от тях напълно предубедена към сериалите - значи можеш да си представиш колко завладяваш е филма.
Но пък си струва.И да знаеш,че няма да останеш само с едно гледане - ще има преговор!

Tanya_M Hug- както винаги си подбрала чудесни моменти!

Аз отивам на тръстиката,но ако ми останат силици hahaha ще наминавам от време на време!
Ама само на мен ли не ми се работи  newsm78 - бактън вече,искам почивка! Mr. Green
А то преговора си върви още сега. През деня на компа , вечер по ДФ чат пат и повторенията- побъркана работа какво да ви кажа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия