Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 69

  • 38 070
  • 743
# 45
Момичета.Не знам,аз ли съм така пристрастена към ЛиН,че не виждам правилно нещата,но ми прави впечатление нежноста която струи от всяка серия.Като че ли в другите турски филми всички,дори влюбените,сякаш са по дистанцирани,по сдържани в изказа на чувствата си.По еннайсти път връщам да изгледам сцените когато Ясо целува малкия по крачетата,по ръчичките,по главата.По същия начин, с много нежност,показва любовта си и към Саваш и в най трудните им моменти.Какво да правя непоправима рамантичка съм.А разговора на Саваш и Шахнур в края на филма,сигурна съм,че се сещате кой момент имам в предвид.Каква нежност,каква обич струеше от двамата,а знаем колко главоболия му причини Шахито.
  Keii благодаря за красивата лилава градинка която си ни приготвила-за отмора и срещи със Муратко.

Виж целия пост
# 46


И като си спомня,че преди 2-3 год. изхвърлих в-к TVсага с Муратко най-отпред на цяла страница с предразсъдъка,че е много красив,но едва ли талантлив,ми идва да си издърпам сама ушите.Но още с първата серия на,,АСИ,, бях запленена от актьорския му талант.
Виж целия пост
# 47
Сонче Лин е пълен с романтични и изпълнени с много нежни моменти ,вярно е че бая зор видяха Саваш и Ясемин докато си извоюват исканото спокойствие ,но м/у тях винаги имаше нежност и си показваха един на друг какви силни чувства бликат в душите и сърцата им ,е вярно че всичко беше много трудно имайки предвит при какви усложнени условия започна тяхната любов ,никога няма да забравя момента за който ти споменаваш - Ясето като целуваше Омер по крачетата,показана Саваш колко много означава това дете за нея и че всичко го е направила заради него ,дори малко по-късно го обясни на Саваш , а преди това Саваш до сълзи ни развълнува когато влезе при спящия Омер и как го галеше и плачеше ,чак Лейля разплака ,а за това за нежните думи разменени м/у Саваш и Шахнур в края ами няма как все пак му е майка ,която незнам заради болестта или заради това че се убеди колко трезвомислещ е Саваш и каква смела и достойна е Ясемин за съпруга на агата Саваш ,все пак тя си остава за него една любяща майка ,която макар и доста трудно прие любимата му жена и детето му които той показа и доказа че обича повече от живота си  Peace
Виж целия пост
# 48
Виж целия пост
# 49


И като си спомня,че преди 2-3 год. изхвърлих в-к TVсага с Муратко най-отпред на цяла страница с предразсъдъка,че е много красив,но едва ли талантлив,ми идва да си издърпам сама ушите.Но още с първата серия на,,АСИ,, бях запленена от актьорския му талант.

Сонче и аз се сещам за момента в който видях  рекламата на Аси и си казах ,божеее този циганин ,грозния и тези селяни каква ли глупост са сътворили и като загледах м/у другото Асито преди 3 години ,ми идеше да се плесна през устата ,толкова чаровен и харизматичен актьор и толкова талантлив надали ще ми се отдаде случай да видя отново , не знам как го прави но направо омагьосва от екрана , заради него не можах и ден да се отделя от компа първо с Демир а след това със Саваш показа какво значи талантлив актьор ,по цял ден се въртят или клипове или фаворитските моменти от Лин и все намирам по нещичко което съм изпуснала  Peace
Виж целия пост
# 50


Ясемин чак не повярва като че ли какво и казва баба Шахнур ,и то в отсъствието на Саваш  Peace
Виж целия пост
# 51
Джолева,ти май захапа оригиналните серии.Сега разбираш какво сме искали да ти кажем.Друго си е с оригиналните гласове.Усещаш много по-добре чувствата на героите-гняв,болка,любов,нежност,отчаяние.Затова не обичам дублажа,предпочитам субтитрите.
 Душичко,нагласи си водичка и храничка,да не припаднеш от глад,че аз като открих филма преди година,бяха качени сериите с превод до 22еп.Направих един маратон-ни ядене,ни спане,ни домашна тръстика ме интересуваха.Че и за тоалетна стисках да последно.И така до 22еп.и след това почна голямото чакане-за превод,за нови серии.
Е на тоя момент не мога да се наситя:

Виж целия пост
# 52


за първи път Ясемин видя другия Саваш



остана и учудена че вуйна Фидан и показа колко е добронамерена и че както каза и Саваш лека по-лека приемат Омер че е от тяхната кръв  Peace

Виж целия пост
# 53
Цитат на: soniapetkova link=topic=614579.msg19867949това почна голямото чакане-за
Е на тоя момент не мога да се наситя:
[video

тя цялата 24 серия ми е от любимите моменти ,точно в този момент сцената нямаше нужда от думи само с ласките ,погледи ,целувки показаха всичко толкова добре , големи професоиналисти са и Мурат и Нургюл  Peace
Виж целия пост
# 54

Момичета пише ,че тази снимка е от 27 август .. ,но дали е така незнам
Виж целия пост
# 55
СВЕТче,снощи пуснах на сестра ми 24еп. от избраните моменти на Танчето.До сега все ме дразнеше,че по-добър филм от ,,АСИ,, няма.И че щом Туба не играе с Мурат филмът не струва.Ха-ха-ха очите й се насълзиха когато Саваш се разплака при вида на спящия Йомер.А племеницата ми,на 7год. е, с голям зор я отлепихме от компито

Виж целия пост
# 56


И като си спомня,че преди 2-3 год. изхвърлих в-к TVсага с Муратко най-отпред на цяла страница с предразсъдъка,че е много красив,но едва ли талантлив,ми идва да си издърпам сама ушите.Но още с първата серия на,,АСИ,, бях запленена от актьорския му талант.
Joy Joy Joy Аз си го пазя!
Къз, я да се поразкършим малко. newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

http://www.youtube.com/watch?v=KQ6zr6kCPj8&feature=relmfu
Виж целия пост
# 57


А аз бях запленена от първия миг и май така ще си остане. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 58
СВЕТче,снощи пуснах на сестра ми 24еп. от избраните моменти на Танчето.До сега все ме дразнеше,че по-добър филм от ,,АСИ,, няма.И че щом Туба не играе с Мурат филмът не струва.Ха-ха-ха очите й се насълзиха когато Саваш се разплака при вида на спящия Йомер.А племеницата ми,на 7год. е, с голям зор я отлепихме от компито



Сонче аз когато искам да зарибя някоя Асиминка или някоя нова не познаваща Муратовите превъплъщения използвам същия епизод и се получава същия ефект както при сестра ти и племенницата ти ,там Муратко  показа на какво е способен няма равен  Peace

Иле джанъм  newsm10   love001 винаги си в точното време на точното място и с прекрасно предложение  newsm51
newsm44 newsm68 newsm44 newsm68
Виж целия пост
# 59
keii , БЛАГОДАРЯ!!!! И от мен извинение.....   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия