
Хайде да пийнем следобедно кафенце
и да послушаме малко музика
http://youtu.be/PQsOXnZsOTg
Илка
и ти ни липсваш джанъм.
и ти ни липсваш джанъм.

мерсаж за кафето


много се радвам пак че си успяла да се уредиш на компа
, то понякога кога се случва всичко на куп ,но най-хубавото е все пак че нещата донякъде са се уредили и ти си отново сред нас


незнам дали и вие сте така но постоянно мисля за Савашко и вас , а като го видя усмихнатия Мурат който рекламира Лин получавам силен сърцетуп ,незнам но този сериал много ме е завладял ,омагьосал както искате го наричайте но не минава и ден да не си пусна клипчета на Танечка ,Кеии и Елдо не помня
или някоя серийка


Тоя човек сега разбирам защо изглеждаше леко отвеян на самото интервю.Ми те като са го хванали та на български да говори ,та ЛиН да рекламира ,та изобщо всички турски сериали да рекламира
Ми то му е станало актън и бактън на човека ,изморили са го 
Препоръчани теми