Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 69

  • 38 083
  • 743
# 600
Здравейте сладурки  Hug
Хайде да пийнем следобедно кафенце



и да послушаме малко музика
http://youtu.be/PQsOXnZsOTg



Илка Hugи ти ни липсваш джанъм.
Виж целия пост
# 601
Виж целия пост
# 602
Привет отново джанъмки  Hug  Hug


Ени мараба джанъм  Hug мерсаж за кафето  newsm51   love001
ако знаеш каква нужда имах от топло кафенце и аркадашки с които да си поконушим че вече направо съм размазана ,но туршиите вече са готови и мога да си конушим стига вие да не сте ангаже я с тръстика или като мен със зимнини  newsm78 newsm78
Иле  Hug много се радвам пак че си успяла да се уредиш на компа Heart Eyes Heart Eyes, то понякога кога се случва всичко на куп ,но най-хубавото е все пак че нещата донякъде са се уредили и ти си отново сред нас  newsm03  love001


Виж целия пост
# 603
Виж целия пост
# 604
Виж целия пост
# 605
Виж целия пост
# 606
Виж целия пост
# 607



Виж целия пост
# 608




Виж целия пост
# 609
Свет Hug браво на теб,свършила си със зимнината  smile3521

Виж целия пост
# 610
А-а-а, за кафенце с дружки и с лъчезарната усмивка на Мурат - Саваш - винаги готови! Peace
Само да не се появи отнякъде някоя ванска чобан къдън,че тогава ще хвърчи перушина! Mr. Green

Свет_ВАРНА - ама имай милост - след такива снимки,пръстчетата ми се разтрепериха,колената ми омекнаха и  пИпИрудки пърхат в стомахчето Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 611
Eни остана още малко но вече нямах сили ,то много  глезотийки направих ,които отнемат страшно много време и енергия ,но за днес вече приключих и едва седя на компа от умора ,но без вас и Линчето не мога и миг newsm78 незнам дали и вие сте така но постоянно мисля за Савашко и вас , а като го видя усмихнатия Мурат който рекламира Лин получавам силен сърцетуп ,незнам но този сериал много ме е завладял ,омагьосал както искате го наричайте но не минава и ден да не си пусна клипчета на Танечка ,Кеии и Елдо не помня  newsm78или някоя серийка  Heart Eyes Heart Eyes


Виж целия пост
# 612

Свет_ВАРНА - ама имай милост - след такива снимки,пръстчетата ми се разтрепериха,колената ми омекнаха и  пИпИрудки пърхат в стомахчето Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed


di_ni така ми е домъчняло за Савашковите погледи  Weary smile3518



Виж целия пост
# 613
di_ni имаш ли нужда от валидолче или валарианче казвай къс ша ти пратим д-р Саваш Балдар,той ша ти даде най-правилния илач

Виж целия пост
# 614
Днес сутринта си седя сънена и си пия кафето и гледам ДФ да вида и аз новата ркламка с Мурат.Леле извадих късмет ,видях го и бързо бързо ми мина  сънливостта smile3521Тоя човек сега разбирам защо изглеждаше леко отвеян на самото интервю.Ми те като са го хванали та на български да говори ,та ЛиН да рекламира ,та изобщо всички турски сериали да рекламира smile3521Ми то му е станало актън и бактън на човека ,изморили са го  Joy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия