, стиснати палци и положителна енергия!!!
, стиснати палци и положителна енергия!!! 


). Всичко мина много леко и безболезнено, екипът отново беше перфектен. Сега си имам доста скучен бял гипс, но мисля, че това ще се промени в най-скоро време - с коледна декорация 
!

.
.
. Водих Дени на фризьор по случая, подстригаха я много добре, а тя не мръдна, даже щеше да заспи на стола...А на мен не ми дава да я реша
. Беше много добричка, чак фризьорката се изненада.

)) Много ми е тъпо да пиша във фейса на шльокавица, ама не мога и не мога да кача фонетична кирилица на служебния...
) И не само за зъболекарите, ами за всичко дето е потенциално "опасно"...

)
.
Ние в крайна сметка ще сме без компания /кандидат-снахичката/, така че сега е момента някое момиченце да го нацелува
Ох много ми е мъчно,иде ми да отида сега да я взема!Препоръчани теми