и аз да честитя на рожденничките макар и на патерици - Мечи, Миа - да сте живи и здрави и вие и дечицата!!! Много любов и радост ви пожелавам!! А за малката Дани - да расте послушно добро и обичливо детенце!!!
Краси, щом си се успокоила, значи така етрябвало да постъпиш - и без операция ще се оправи Калина.
Имам приятелка, която едно лято направи 3 ангини поредни и АБ не и помогнаха, а се оправи с нещо много по-безобидно /май и друг път съм споделяла/ - гранофорин . Правят го по рецепта /а и без рецепта/ в една аптека на пл. Славейков.
Аз сега така лекувам Михел, че и той /като Йоан/ ходи 5 дни на ясла и е "готов" с Т, сополи и червено гърло. Даже съм приспособила едно шишенце от парфюм, с пръскалка и става по-лесно, вместо да се мъчиш да мажеш с клечки с памуци гранофорина. Малко после урината е "зеленясала"
, ама нали е за добро ...Иначе и аз му давам за имунитета прополис и ехинацея, ама ...прилепват вирусите за него, какво да се прави ...
Деска, надявам се Йоан бързо да се оправи и да се върне при другарчетата си!




