СЕПТЕМВРИ´09 - тема 39

  • 32 418
  • 751
# 270
Точно днес ходих за ботуши и за двамата, пълна скръб. Само на Чипо пробваха естествена кожа, около 45 лева, обаче супер дървени модели, като кубинки. Голяма скръб тази година, за Геокс нямам пари и за мен е безмислено за няколко месеца само, а така или иначе аз не прехвърлям обувки между децата, ами хвърлям всичко. Ще ходя да видя на Колев и Колев, обаче ако това което гледах на сайта им го има и в магазина си е пълна отврат. Само тип апрески и груби дърварски модели.
Тези дето Бебеш го е дала като марка пък изобщо не съм ги виждала по нашите магазини.
Виж целия пост
# 271
http://prodavalnik.com/novi-botushki-estestvena-kozha-ufo-ot-21- … o-26n-ch-i2809353 Ей такива подобни са, има всякакви цветове. Ние миналата зима бяхме с такива и съм доволна.
Виж целия пост
# 272
Здравейте, и ние ще пратим снимка (Бебешондел  Hug), но трябва да  намеря хубава Simple Smile
Да ви се похваля, малката сега седи на дивана и реди пъзел от 6 части от книжка (Хензел и Гретел)  Simple Smile Heart Eyes На мама умното дете Simple Smile
Иначе сме добре, все още здрави, въпреки, че всички деца около нас са болни. Оня ден направо побеснях, отиваме на площадката, нямаше никои. По едно време идва друга майка с детенце и ме пита дали сме изкарали вируса с разстройство. Аз викам Не и не искам и да го изкарваме,при което тя ми се присмива и вика:" Спокойно, ще го изкарате"  Shocked Всички деца в квартала го били изкарали, та как така ние ще пропуснем  ooooh! Взех си детето и се тръгнахме към блока... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 273
Здравейте момичета. Simple Smile И аз трябва да му купя някакви ботички,но още не съм ходила с него по магазините,каквото харесам сама или винаги е малко или голямо,не съм се спряла и на опрделен модел.Ние още сме със сополки,днес ще ходим на контролен и се чудя кога да го пускам на яслата.Учителките мислеха,че ще се оправи до дни то станаха пак 2 седмици.Ако го пусна недоизлекуван,само някой да му кихне си пак ще е готов,а в Събота сме на детско парти  и трябва да сме вече добре. Simple SmileЗа Коледа измислих какво мога да му взема подарък-има едни детски лаптопи,говорят на български,има буквичките и детски песнички и не е мн скъп.Хубаво е,че е образователно а и той обича да щрака на компютъра ми. Simple Smile ,
Виж целия пост
# 274
Здравейте мацки!
Сутринта водих Ангел да му пусна МБ. УНГ то каза, че ангината била на минаване - каквото и да значи това  Thinking Но със сигурност не е излекуван още...
Ботушки - ми от спортдиректа си поръчах и на Ангел и на Кати...от Асдата също...Като се замисля последната година, обувки от български пазар не съм купувала. Ааа имаше едни на КАти от едни намаления на ЗАра...и това е...
Сега като се наспятсе мятам и до  педито...дано няма хора, че мразя да чакам, а Ангел още като влезе в кабинета почва да реве...и така до края...
Виж целия пост
# 275
Тези ботушки на Ufo си бяхме взели миналата зима и естествено бях нацелила дефектен чифт - непрекъснато му падаше единия цип. Да сме ги обули не- повече от 5пъти и се наложи да купувам други. И аз не обичам да давам много пари за нещо дето ще го носи 3-4мес, ама искам да е качествено и хубаво - те такова животно нема по нашите магазини  Laughing Сега се прежалих и му поръчах едни апрески ( още ги чакам) от Некст, а от тук взех боти на Apawwa - сравнително не много скъпи, но още не сме ги обули и нямам отзиви.

Хайде бързо да дооздравяват болничките и да няма нови попълнения!
Виж целия пост
# 276
Привет и от нас!
Всички болни бързо да се оправят  Hug
И аз ще пратя снимка, Бебеш, мерси  Hug
При нас нищо ново и интересно. За ботушки - поръчала съм и едни като апрески, чакам ги да дойдат.
Момичета, как се справят с цветовете вашите хлапета? При Боряна всичко е червено Grinning Другите нещо не ги отличава.
Виж целия пост
# 277
Добър вечер мами,как сте?Гледате ли "Стъклен дом",аз къде гледам ,къде се ядосвам с Преслав,тази вечер е неконтрилируем!Само реве,мрънка и преди малко така ме ухапа,че не стана на неговата.И мене една глава ме боли,падна ми кръвното.Така ми се иска малко почивка, тишина...ама само в мечтите ми Simple Smile.Едно ми е никво цял ден,ходихме на лекар и тази седмица сме си в къщи със сополките.Оплаках ви се едно хубаво...хайде лека вечер на всички и една успешна седмица ви пожелавам.  bouquet
Виж целия пост
# 278
Ана Мария ги разпознава всички (основните: червено, черно, бяло, синьо, зелено, розово, сиво, оранжево, лилаво, жълто и т.н.). на румънски им знае имената и вече различава светли и тъмни нюанси, на български ги знае около половината, работим върху това все още  Simple Smile
Виж целия пост
# 279
Момичета,ние още не говорим,всичко е мама и амам ,баб и аб,отделно измислени бебешки срички и думи.Много е умен ,всичко разбира,но е много палав и това сякаш също му пречи да научи нещо .Опитвам се да не се притеснявам,но няма как.Всеки ми казва ,че момчетата се развиват по - бавно,но ние сме изключение от другите деца около нас.Като чета и вашите дечица вече всичко разбират и си говорите и им обяснявате нещата.От роднините ни,който ни види казва - хубаво дете,но защо така не говори,сравняват го с други деца,била ли съм го водила на лекар.Истината е ,че и с логопед говорихме,но каза жената,че след 3тата годинка се занимава 2 пъти седмично с детето,сега бил много малък.И с невролог се консултирах каза,щом му работи интелекта,ще проговори рано или късно.Sad
Виж целия пост
# 280
От нета 3 пъти купувах обувки - Ботуши от некст, обувки от асда и сандали от теско. Номерата не отговарят, тясни са. Ние сме с висок свод и широко краче - и двамата. И трябва да се мери задължително, а ако не са с лепки и цип - абсурд да влезе крачето  Tired

И ние не говорим  Tired Казва само татииии ъъъъ мамиии амиии и Кокиии  Tired
Виж целия пост
# 281
Андреа познава само червено,синьо и жълто.Но и аз не съм седнала да я уча де.С Алекс имах повече време и се занимавах да му показвам всичко,а с Андреа нямам време.
За проговарянето-всички казват,че момчетата уж по-късно проговарят,но не мисля,че е така(поне при мойте деца).Алекс проговори малко по-рано от Андреа. Peace
Обувки купувам от магазин,никога по интернет.Предпочитам да видя и да пробвам обувките,а не после да се чудя какво да ги правя и само да си давам парите.Андреа има само 2 чифта маратонки за зимата.Ботуши не съм купувала до сега и на двамата,но тук не са им необходими. Peace
Виж целия пост
# 282
И Ади още не ги знае цветовете - уча го, но ги бърка. А за говоренето се отприщи преди 3-4мес. Както само си ъ-хъкаше, така почна всичко да повтаря. Днес както си играеше в пясъчника и дойдоха две момчета ( 9-10г.). Едното говори на другото - Ади повтаря изречението му и така няколко пъти. В резултат момчето се вбеси и му изкрещя " Стига си ми повтарял думите,бе" - мойто, обаче не се трогна и пак му избръщолеви нещо  Laughing Аз естествено се накукушиних да въдворявам ред, но децата явно усетиха и бързо се изнесоха  Mr. Green
Ей,Анита, като чета как не ви се налага да ползвате ботуши и благородно ви завиждам - изключвам лятото разбира се  Party
Виж целия пост
# 283
Да бе, късно проговаряли. Габриел не млъква, постоянно говори нещо, освен че повтаря всичко, което чуе, пее песни от яслата, иде ми да му сложа лепенка на устата вече Crazy
Болните Hug той и моя още си е сополив и кашлящ, няма оправия, ама съм си затворила очите и се правя, че не виждам. Докато ходи с кеф на ясла няма да го спра заради една тъпа кашлица Mr. Green

При нас с ботушите се оказа добре тази година, защото му стават тези от миналата Joy спеси ми някой лев момчето, за сметка на това на сестра му нищо не и става, добре че имах купени номера напред, та закрепихме положението
Виж целия пост
# 284
Добро утро,

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия