Нищо интересно и при нас....мисля, че успешно борим стафилокока, спря да подкашля..пък ще видим...Кати на градина, аз гладя, оправям, подреждам...днеска ме е хванало нещо работно настроение хахахах...



)! Да си здрава, щастлива и много обичана! Честит имен ден на Ачо и майка ти! Живи и здрави да са ти 
Бонбоните са от Smile'S. 
- в бг са калгел, дентинокс, а от англия ми бяха донесли Bonjela - пак е с лидокаин. Друго освен панадол не се сещам. На Боби му давах едни хомеопатични - дентокинд, ама при вас дали ще го има не знам.



Сюрпризираха ме на ранина, та ще ги водя следобед на лекар, че и болничен да си взема.
и на всички други празнуващи днес всичко най-хубаво!
и на патерица е крайно време да се видим хахаха...То станаха има няма две години.
противовъзпалително е ..абе добре действа..С него се третирах, като ми растеше мъдреца...И има един генгигел...с хиалуронова киселина..и той действаше доста добре...В краен случай жабурене със силна ракия


. А техните - 20 лв. Аз ли нещо съм с изкривено мислене, аз нося вече четвърта година едни и същи ботуши, но на детето гледам да са качествени, и не ми се свиди. Е ако наистина, ама наистина не мога да отделя сигурно ще носим и такива по 20 лв, но кажете само на мен ли ми се струва безумие, та те едни свестни пантофи са по 15-16лв.Препоръчани теми